Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

kutyaszar

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
299 hozzászólás a témában

#21
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
mondjuk, jah, de nem hiszem, hogy lenne kedvem napi ~400 km-t ingázni. viszont ott élni sem.
de azért ez furi, hogy egy ilyen kis országban ahol ha tisztességgel megépített utak lennének, egy komolyabb gázfröccsel átutazhatnál, ennyire nagyok a különbségek. jójó, koncentráció, meg logisztika, usw.

kis@om.

no de ON szarilag vissza gyökerekhez. Jó pont, nem láttam kutyaszart, pedig direkte vigyorogva magamban, szemlélõdtem, csak száradthányás, hugyozás volt a menü.

#22
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
vízfej reggel8tól 4ig több mint 2M emberrel, 4kor meg kiürül a város.....
most épp ez van, agglomeráció jócska.

#23
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás

jRemélem, lassan letûnik ez a vizfej effekt...


ne viccelj, még csak most kezdõdik igazán szerintem...

Aktuális civil


#24
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
ja. városnézés vót nekem, némi munkakereséssel egybekötve.
ahogy elnézem lehetõségek tárházát "vidékbe" még a végén föl köll bútoroznom tehénszarból kutyaszarba. :-) érdekes, hogy kb. ua. melóért miért adnak Bp.-n 40 papírral többet min/hó, mint 200km-el odébb... Remélem, lassan letûnik ez a vizfej effekt...

#25
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
reméljük ez megmarad sokáig, a fogas ingyenessé válik, mindenki jól jár:-D
igaz, január óta nem ültem tömegközlekedésen sokat:-D
max bicószállítás.

#26
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Furcsa mod miota kemeny ellenorzes van ( bar en azota sem lattam ilyet ), azota megnott a BKV bevetele. Gratulalok a fejeseknek, meg a vegen rajonnek hogy kene...
Ha ezt mar reg bevezettek volna ( vagy nem toroltek volna el a regi belepteto rendszert ) akkor mara mar talan nyereseges lenne a BKV, es a nyeresegbol takarithatnak a jaratokat, lehetne fejleszteni, ergo meg lehetne teremteni a normalis utazasi felteteleket. Megjegyzem a mostani marhaszallitokra nem vagyok hajlando jegyet venni!!
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#27
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
feljöttél vidékrõl? :-)
bekeményítettek a bkv-nál.
föld alatti ellenõrzés megy nagyon, hónap közepe, vége felé ezt kiterjesztik a felszíni járatokra is
tehát lógósók nagyon figyelni, illetve egy havi bérletet tessék megvenni!
érdemes lenne, nem éri meg kockáztatni.

#28
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás

csomószor a kritikus helyekre(fogas is) visznek civil ruhás rendõrt is.. nem pech, hanem a zellenõrök gondolkodtak elõre.
viszont júzersz manuálban(bkv-é) továbbra is az van, hogy aki megtagadja a bságot, és nem érvényes jegye van, azt ki lehet zárni az utazásból...(igaz másik sor meg azt rja, hogy köteles bírságot fizetni)
vajon melyik állítás az erõsebb?



hu vaz, mivan nálatok kutyaszarfalván??
jammeltem ma metroval baccsányi térre, életemben még nem láttam ennyi ellenõrt...látták rutinos balek fejem, csak ugy kaptak naracssárga papirszeletkém után, mint a vércsék..
egyik hõgyike olyan bajusszal rendelkezett, hogy elszégyelltem magam...

#29
-=[bera]=-

-=[bera]=-

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás

csomószor a kritikus helyekre(fogas is) visznek civil ruhás rendõrt is..


Errõl nem tudtam, kösz hogy mondtad...ON: szart a kutyám és fölszedtem, tessék rólam példát venni!
-=[BALATONFÜRED REPRAZENT]=-

#30
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
csomószor a kritikus helyekre(fogas is) visznek civil ruhás rendõrt is.. nem pech, hanem a zellenõrök gondolkodtak elõre.
viszont júzersz manuálban(bkv-é) továbbra is az van, hogy aki megtagadja a bságot, és nem érvényes jegye van, azt ki lehet zárni az utazásból...(igaz másik sor meg azt rja, hogy köteles bírságot fizetni)
vajon melyik állítás az erõsebb?

#31
-=[bera]=-

-=[bera]=-

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás

Erre feláll a mellettünk ülõ pasi és mutatja az igazolványát. Rendõr.


:( Én ezt ****** pechnek hívom...de én úgyse állnék le arcozni. Fõleg ha az ellenõr 3-szoros feketeöves tahó. :D
-=[BALATONFÜRED REPRAZENT]=-

#32
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
A sok bolond bányász, meg alagútfúró meg cígöli a bazi gépeket. Hö!
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#33
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Az enyém vagy a kutyáké? :D De nem foglalkozok vele.

#34
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás

Ja, a ha én hugyozok, akkor az a gõz/pára az is mérgezõ? vagy csak a kutyáké?

az kimarja az aszfaltot és lehatol egészen a magmáig, úgyhogy ne foglalkozz vele :)

#35
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Márió, én mehetek egyszer veled kutyátsétáltani, csomó érdekes dolog történik veled :D

Ja, a ha én hugyozok, akkor az a gõz/pára az is mérgezõ? vagy csak a kutyáké?

#36
07aszp

07aszp

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 638 hozzászólás
Bera: Hát sztem nem éri meg keménykedni...
Amíg otthon voltam történt az eset:
Ülünk haverommal a fogasban a majornál. Egyszercsak beszáll két, sajnos már ismerõs hölgy. Erre mint az állat rontottam rá a lyukasztóra és mivel még nem indultunk el ez ellen nem tudtak tenni semmit. Majd a vonal felénél el kezdtek igazoltatni. Velünk semmi gond nem volt, de a szomszéd gyerek nem akarta odaadni az igazolványát és mondta, hogy azt csak rendõr veheti el. Erre feláll a mellettünk ülõ pasi és mutatja az igazolványát. Rendõr. Ott helyben igazoltatta õket. Amikor azzal jöttek a fiuk, hogy nem mutathatja meg az ellenõrnek akkor mondta, hogy ha kérvényta küldd akkor holnap már nála lesz az összes adat, tehát ne keménykedjenek.

Na ettõl aztán beszartunk mink is....Tehát nem éri meg balhézni. Inkább lyukasztani minden szerelvényen. Persze a legolcsóbb ha mindig uazzal mész...

on: Ha azt hiszitek otthon sok a kutyaszar, gyertek ki. Az egyik fõ utcán járok minden nap, és szinte lehetetlen nem belelépni. Semmi tisztogatás nincs, csak amit az esõ lemos.
Hull York Medical School
1st Year (Hull Campus)
Anaesthetist wannabe

#37
-=[bera]=-

-=[bera]=-

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás

igazolvány van nálam?személyi!?lakcimkártya?!
igen van!
akkor?
mi akor!?
adja már ide!!!
nem adom!szerintem szügségtelen.
Áljon meg!
...

ez volt legutobb


Nem úgy van hogy csak rendõr veheti el a papírjaidat? Valahol hallottam hogy rendõrt kell hívnia, az elveheti, de nem adhatja tovább, csak ha a közteresek kérvényt adnak be! Ha ez így van akkor utoljára vettem BKV/MÁV jegyet! :P
-=[BALATONFÜRED REPRAZENT]=-

#38
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

póráz nincs mert én sem örülnék ha kötélen sétáltatnának.


Én még csak pórázon láttam a drágádat az utcán ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#39
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
biztos tud hozni :)

ááh bazz én voltam.bevallom...
mert a suli elõtt volt és az vonzott...

voltak már közteresek hogy mit csinál a kuty,mért nincs rajta póráz/szájkosár.
mondom ha jol látom épp szarik.póráz nincs mert én sem örülnék ha kötélen sétáltatnának.
igazolvány van nálam?személyi!?lakcimkártya?!
igen van!
akkor?
mi akor!?
adja már ide!!!
nem adom!szerintem szügségtelen.
Áljon meg!
...

ez volt legutobb

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#40
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
:D iljics: remélem szabadalmazni fogják ;)
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!