Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

kutyaszar

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
299 hozzászólás a témában

#1
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
nos igen.
végsõ nyughelye gyöngyös sárhegy lesz.

#2
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

szerintem értsd úgy, hogy most már alulról szagolja a távoli vadászmezõk ibolyáit.


ezt yól 1beépítetted:)

#3
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Szegény....:cry:
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
szerintem értsd úgy, hogy most már alulról szagolja a távoli vadászmezõk ibolyáit.

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#5
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
hogy hogy átlényegült?
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#6
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
a dolog realtiv.
cimbora fejretette a 4 éves octaviát.
nagyon sokat öregedett a hajó azon a pár méteren, amit fejen tett meg.
lehet rosszul fogalmaztam: Beteget kellett volna irnom.Ha gondolod elviszem neked, most vitte haver dokihoz, s mirci átlényegült.

#7
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
öreg.nagyon.Ismertem egy cicct, az 17 volt...szerinted?
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#8
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
ok. akkor doktor ajbalit megkeres a 7végén, mirci átsegít árnyékvilág.
szegényke, elég kopottas, valahogy nem tud menni, meg folyik az orra, nem evett másfél hete...
kölök szerint 8 év fölött csapatja. az mennyi macskáéknál?

#9
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
van itt a fórumon valaki aki le tudja rendezni a macsekokat sk. ;) de állatorvos és utána temesd el a domb után az indián temetõbe :D

#10
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
csumika!

Hogy is van ez az elaltatós injekció, állatorvosnak kell szólnom, vagy s.k. is megoldható?
Valaki irta itt, ha jól emléxem ,de nem találom. akadt egy kis probi lakótárs mircijével.
szegényke.

#11
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

ez ki**szott jó!! :D Ebben van az egész b**zott topik lényege... grat. a meglátásért!!! ;)


Jólvan, este szexelj sokat hátha elmúlik a görcs;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#12
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás

Amúgy is terjed ez a baszott indiai kultúra.


ez ki**szott jó!! :D Ebben van az egész b**zott topik lényege... grat. a meglátásért!!! ;)

#13
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
hu vaz, akkor neked már meglett a kritikus tömeg...
remélem, valami hülye nem találja ki a "tehén otthonunkban" életmód, divat és trendi állattartó magazint. lenne akkor nektek bp.-n nemulass..
Amúgy is terjed ez a baszott indiai kultúra.
mondjuk, én befogadó típus vagyok.

hehe.

#14
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.334 hozzászólás
Majd szólj azt hozom a kamerát. :D

#15
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Tegnap este osztogattunk a párommal egy kis Critical Mass szórólapot az Andrássy bringaúton - jó sötét volt, este 9 fele. Elindultunk, volt ugyan lámpánk, de nem láttam a bazi nagy rakás kutyakulát a bringaút közepén - az a frissen kijött fajta volt - fúúúj.

Még jó, hogy leszálltam a brinyóról, különben egész este a szart pucolhattam volna, amihez - valljuk be - egy egyszobás lakás nappalijában a perzsaszõnyegen nem sok kedvem lett volna. Hál istennek elkerült a csapás .

Legszívesebben odaguggolnék a közterületre szaratók kapuja elé és odatennék egy jó nagy adagot. Kiváncsi lennék, mit szólnának ?! :moon:
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#16
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
törvényesen:
szépenkérés->ki leszel röhögve, csúnyánkérés->le leszel ugatva, feljelentgetés->jószomszédi viszonyt elfelejtheted egy életre, mindenki keresztbetesz majd

törvénytelenül:
könnyû testi sértéssel való fenyegetés->talán ez lehet a megoldás?
AK beszerzés, tár kutya/macska gazdiba ürítés-> Hátránya h egy köcsögért is annyit kapsz, mint 1 normális emberért:(
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#17
Sziporka

Sziporka

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Ez sem kutyszar, hanem HUGY!

Azzal kezdeném, (még mielõtt jön az egyre gyakrabban használt mondat, hogy "persze mert te állat gyülölõ vagy" stb.) imádom a kutyákat, macskákat, de még a pókokat, görénykéket, és minden nem emberi lényt is.
Tegnap este a párommal megálltunk, hogy vásároljunk. A bringákkal kint maradt az egyikünk, és egy arra sétáló(póráz, nyakörv nélkül)kutya a bringákhoz rohant, és jól telibe hugyozta az egyiket. A kutya gazdája b...ott rászolni, erre a párom elzavarta a kutyát, mire a Nõ, meg a pasija ránk támadt. Volt ott minden, üvöltözés, ordibálás, és majdnem verekedés is.
Azért írtam le mind ezt, mert kezd már nagyon elegem lenni abból, hogy próbálok úgy élni, hogy a legkevésbé zavarjam a környezetem. Ezzel szemben mások rendszeresen "belepiszkítanak" a magán szférámba. például:Kéthetente kell cserélnem a lábtörlõt, a macska hugy miatt. Az ajtónk elöl rendszeresen én szedem más kutyaszarát, és mosom a házunk sarkáról a kutyapisát. Ha szólok még az én kurvaanyám.
Ezekután már csak egy dolgot szeretnék tudni. Szerintetek hogyan védekezhetek ez ellen tövényesen, vagy törvénytelenül?

#18
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
nem épp kutyaszar de egy jóhírféleség:

"Több mint 101 millió forint uniós támogatást nyert az a pályázat, amelynek benyújtói munkanélkülieket foglalkoztatnának a környezetvédelemben.
...
Az illegális hulladéklerakók felszámolására uniós pénzbõl fizetik az embereket"


#19
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
jah, hogy végeredményben ugyanott légy. ;-D
bár, kéróárakat figyelve, egy átlag panel már nem sokkal húzósabb, mint Egerbe'.
Ugyhogy butorozok fehérnéphez."Viszem a 10 zooknimaaat.."

:-D

#20
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás

érdekes, hogy kb. ua. melóért miért adnak Bp.-n 40 papírral többet min/hó, mint 200km-el odébb... Remélem, lassan letûnik ez a vizfej effekt...


majd ha elkezdessz rezsit, kötelezõt, kaszkót, adót, közlekedést fizetni, netán lakást bérelsz, mégneagyisten veszel is, rájössz.