Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

kutyaszar

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
299 hozzászólás a témában

#281
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Ugye hogy full idióta az öcsém? De azért nagy dumája van! :)

#282
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
tényleg, az is ide tartozhat, ami még egyszer tavalyelõtt esett meg velem csodás fõvárosunkban. Szal én se vagyok angyalka glóriával és csapdosó szárnyacskákkal, néha nekem is kiesik az utcán a csokipapír a kezembõl, de szoktatom magam lefele róla. Tehát jártunk fel az osztályommal szombatonként idegenvezetést gyakorolni Pestre, és kisbusszal császkáltunk keresztbe-kasul (mit jelent ebben a kifejezésben a "kasul" ?  ;D ) és egyszer az operaháznál fordultunk ki az Andrássyra, és megállt mellettünk egy hiperszuperlapos G60as turbós WV Corrado két ennek megfelelõ utassal (napszemcsi, kreol arc, 70es kar, 1,5 IQ/fõ). Az egyik agyszer csk elõkap egy valami cipõsdoboznak látszó tárgyat, és a tartalmát (McDo-s sültkrumpliszacsi, fél Bigmek, másfél deci Mirindalájt) nagy-nagy nyugalommal az utca kövére borítja, majd rángatja az ütemre a fejét tovább. Én elöl ültem a sförünk mellett, aki egy elég fasza gyerek, és nem próbáltam megakadályozni õt abban, hogy kiszóljon kultúrbarátainknak. Ki is szólt, hogy gratulálok fiúk, így kell ezt csinálni! Mondanom se kell, hogy nem értette szegénykém, hogy mire érti a buszvezetõ a megjegyzést, mivel midkét agysejtje el volt foglava azzal, hogy be ne sz*rjon, (nehéz dolog a koncentrálás), de a hangsújból levette, hogy ennek most nem kell örülni> ergo majdnem meg lettünk verve buszostul együtt. kevés a bunkó nálunk emberek!!!

#283
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
;D

#284
Dr.Stein

Dr.Stein

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Lcs
Na látod, így minden a helyére került... :D

#285
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Akkor én valószínû, nem annak az 0,001-nyi rendes kutyás kutyájának a szarába megyek bele hetente 3szor.
Én továbbra is úgy gondolom, hogy ezt a barom népet csak tiltással lehet nevelni.
Láttam egy ilyen sztorit: a békási gyûröttnyakú zsírosra gyúrt susogós melegítõs-makkos cipõs-fehér frottir zoknis tenyészet a barátnõjét várta az ultraleültetett sportkocsijában.
A kocsi mellet egy kupac kaka, jön a picsa beül, a súlyától még lejjebb ült a kocsi és ahogy becsukta az ajtót, szépen maradék nélkül behúzta a szart a kocsiba.
Ez a leggyönyörûbb számomra, amikor a két fõ szennyezõ egymást szivatja 8) 8), pláne ha ilyen embertípusról van szó. ;D ;D ;D

üdv, lcs

#286
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Azért itt is van 0.001 ezreléknyi rendes ember aki összeszedi a szart a kutyája után. Én a múltkor láttam egy csajt az Andrássyn, aki a kutya segge alá tartott egy 2 dl-es mûanyagpoharat, amikor láttta, hogy az akciózni készül. Gondolom ez nem megoldás egy dognál  :)
A másik ami kurvára bosszant, az a Margit-szigeti pónilovas, a lovaival teliszaratja az Árpád híd járdáját és szarik összetakarítani, pedig szerintem azt elég egyszerûen bele lehetne söpörni a Dunába is, ;) mondjuk egy kirándulóhajóra!

#287
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Na meg aztán Bécsben egy ilyen manõver elmulasztása kerek 5000 ATS! Igaz,itthon is van bírság,de ha még akadna is vállalkozó szellemû rendõr a bírságolásra,be is kellene bizonyítani,hogy tényleg ez a kutya hagyta a nyomot,stb. A magyar az rafinált,kimagyarázna,az osztrák rendõrrel meg nincs vita! A magyar zsarunak meg egyszerûbb az autósokat b...tatni a tilosban,az legalább rögtön megvesztegeti....a közterületeseket meg körberöhögik! Én is ,csak nem kutyaügyben.

#288
emberke

emberke

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
::) ::)
Ilyet már én is láttam...
Szép Pannóniában tényleg nem törõdnek az emberek 1mással, és a kutyásoknak meg fõleg ven lehetõségük szomorítani a többi embert...
Bécsben bombanõ rózsaszín kosztümben vontat 2 kutyát, az egyik nyomot hagy az aszfalton, erre
kiscsaj fogja magát és felszedi!!! :o :o :o :o :o
Itthon hasonlót sem látni :'(
A nyugatiak sokkal kultúráltabbak

#289
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Ja,nevelni kell az állattartókat!
Én is egy reggel ülök be a kocsiba,mikor megáll elõttem az egyik szomszéd a kutyával,aki vidáman hugyozni kezd az alufelnibe.A fickó bárgyún vigyorog,vonogatja a vállát,mit tehet,ha a kicsikének az audi felni a liblingje?Kiszállok,kérdem tõle mely idõpont lenne megfelelõ hogy meglátogassam a lakásán mostanság?Kérdi:mi okból? Mondom neki,szivesen belehugyoznék a vidójába,tévéjébe,miegymás,aztán kíváncsi lennék akkor is így vigyorogna e?Merthogy kocsija ugye nincs....Még neki állt feljebb,de ezután legalább elrángatta a dakszlit a kocsimtól,ha arra járt....

Úgyhogy ha járdáracsináló kutyát látsz,gatyát le és irány a gazdája!!! ;D ;D

#290
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Lcs! Hogy tudsz ilyen szar témát föltenni!? ;)

#291
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Hát ezaz...nem kõ bringázni, kutyát kell tartani, vagy szarat / ;D/ lapátolni...
Tiltani meg nem szabad, vagy ha tiltunk vigyázni kell nehogy betartassuk...

#292
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Na hát pont ez az, már minden szaros/hugyos, és tök abszurd, hogy mindenhol lehajtott fejjel kell közlekednem mások "kedvtelése" miatt.
Ez megint az a helyzet, hogy NEKEM kell tolerálnom azt, ami a normálistól eltér.
Mi lenne pl, ha úgy alakul, hogy az ember nem a kutyát háziasítja, hanem mondjuk a rozmárt, ami naponta 5 kilót szarik.
Vagy ez az egész is a túlnépesedés problémája?
Nem tudom, de szerintem ez a rendszer egyszerûen fél tiltani, mert akkor biztos jön valami okostojás, akinek az érdekvédelmére kel valami barom érdekvédelmi szervezet, beszarnak és mégse mernek tiltani.
De az én egészségemet miért nem védi valaki, mert az otthagyott fos viszont közvetlenül veszélyezteti az emberek egészségét.
Nagyon sok országban már mernek keményen tiltani és itt ebben a birka országban is rá kéne jönni erre.
Nna, ma is bringáztam, így ma is mérges lettem >:( >:( >:( >:(

lcs

#293
LGee

LGee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
Eh, le van szarva  >:(

Oda kell nézni az embernek a kereke elé.
A Városliget és a Gellérthegy ugyanilyen (ma itt egy, tegnap ott..)

üdv
LG

#294
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Pikáns: kb. fél órája tértem haza egy kis városi mászkákós, bámészkodós tekerésbõl (Szilvivel és Lcs-vel). A bringa steril tiszta maradt, de az elsõ kerékbe bekaptam egy kutyakakát.
Aztán olvasom itt ezt a topicot, nézem a bringát és röhögök, mert tényleg csak a trágya maradt benne (de az masszívan) a gumiban. Búcszúzom is és nekiállok kapirgálni...  ;D

#295
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Mifelénk van egy hegyecske, ami x éve kijelöltek kutyaszarató helynek. Azóta legálisan áll a szar mindenhol  ! Kirándulók, családosak már nem mernek erre jönni, mert elvesznek a szarban ! Ráadásul néhány méretesebb kábel és fostócsa olyan bûzt áraszt, mintha a gettó közepén állnék ! A sétáloknak a legtöbb kutya nekimegy, hála a jó nevelésnek, és a többségnek a birigli is bejön.
Nyáron egyszer egy akkora fosba mentem bele, hogy az EGÉSZ teló meg a lábom szaros lett /jutott a fogam közé is!  :P/, s csurgott le a villaszárakról. Azt hittem le is hányom, csakhogy színesebb legyen...

#296
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
részvétem az összes pesti kollegának, de szerintem nem Ti lesztek azok akik meg fogják oldani ezt a problémát, már csak azért se mert bunkó parasztok mindig vannak/voltak/stb. és ezek eléggé sokan vannak, és ezek úgyis mindig azt fogják mondani, hogy: Most szedjem fel a szart?! Há' nehogymá...

Úgyhogy a probléma öröklétet nyert, soha nem fog megoldódni. (bár tévednék... :( )

tamaskaa a pesszimista was here...

#297
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Egy kérdés: A gumigyártó cégek hogyan bírták kifejleszteni azt a mintát ami jobban tapad a szarhoz mint a sáros úthoz?  

Nem tudon, de az tény, hogy tavaj mikor letekertönk a Balcsihoz a túta elején haverom beletoccsant egy hatalmas adagba!  ;D 300 km-rel arrébb a Balcsinál is volt még a gumijágan

#298
Dr.Stein

Dr.Stein

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Idézem a sarkon dekkoló (nyóc ker) nagydarab szavait: "Most, hogy tilos, legfejjeb kifizetem mellényzsebbõ' aszt az ötven rugót, aszt jóvan." Bár õ ezt a két mellette feszítõ vigyori pit bullra mondta, de nem hiszem, hogy nekiállna kutyagumit szedni a törvényen kívüli dögjei után.

#299
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Mivel mink is kutyatartók vagyunk (ez olyan mint a gyertyatartó?) ezért ismerem a problémát. Én és a családom mindíg felszedi a fent említett anyagot, ez persze nem azt jelenti, hogy a tér ahol a kutyáinkat sétáltatjuk/ futtatjuk nem tocsog a szarban. Ez bevallom engem is zavar, sõt felháborít. Ahogy észrevettem a pár éve hatályba lépett rendelet, miszerint a kutyaürüléket a gazda köteles ebe után eltakarítani nem sokat ér, szerintem vannak akik direkt szegik meg a törvényt.

Egy kérdés: A gumigyártó cégek hogyan bírták kifejleszteni azt a mintát ami jobban tapad a szarhoz mint a sáros úthoz?  ::)

Palmer aki mindent megtenne azért, hogy a kerékpárosok élete könnyebb legyen.

#300
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Nos tehát érdekelne minden kutyatartó és nem kutyatartó emberke véleménye a helyzetrõl.
Hogy hogy fonódik ez össze a bringázással? -íme az én véleményem:
GUSZTUSTALAN, OKÁDÉK, HÁNYADÉK AMIKOR A GUMI A FOGAM KÖZÉ VERI A SZART, ÚGYHOGY K***** K***** MÉRGES VAGYOK >:(.

A vasárnap délutánt 2db kerékpár komplett szartalanításával töltöttem.
Történt ugyanis, hogy felmerészkedtünk a Tabánba bringázgatni a Sónnal és a Szilvivel. Néha a fûre is rátévedtünk itt-ott és bringánként legalább 3db szart szedtünk össze. A legtöbbet az '56-os emlékmûnél lévõ nagy füves lejtõn, 50 méterre a játszótértõl!
Én csak abból az alapvetõ emberi higiéniai igénybõl indulok ki, hogy én sem szarok az utcára és többnyire a többi ember se, de akkor a szargyár kutyája szarát miért nem szedi össze a gazdája (komolyan mély tiszteletem a kivételnek).
Vagy túl naív vagyok???????
Nem tudom, mindenesetre voltam Bécsben és ott a városban gyakorlatilag tilos a kutyatartás, megjegyzem teljesen igazat adok nekik.
Akinek ez túl drasztikusnak tûnik, annak mondanám, hogy ez nem csak nekem/nekünk bringásoknak rossz, hanem mindenkinek.
Ugyanis nem szivesen engedném a gyerekemet pl. a fûre sehol a városban, mert akárhová nyúl, mostmár mindenhol szar és hugy van.
Apropó hugy: az sem oldja meg a helyzetet, hogy a gazdi összeszedi a szart, mert a hugyot nem tudja összeszedni. Az fõleg nyáron a fossal együtt párolog az aszfaltról, mi meg azt szívjuk be.
Gondoljatok bele: AMI A FOSBÓL ÉS A PISÁBÓL KIPÁROLOG AZ EME 2 NEMES ANYAG SZERVES RÉSZE ÉS TE AZT BESZÍVVA SAJÁT SZERVEZETED SZERVES RÉSZÉVÉ TESZED. Nekem ez a durva. Most a szmogot hagyjuk, mert az nem hugygõz.
Jah és azon röhögök a legjobban, hogy reggelente látom a boborján kutyasétáltatókat és a Lónyay utcaiak a Mátyás utcában szaratnak, a Mátyás utcaiak meg a Lónyayban ;D ;D ;D, na ennyit az emberekrõl!!!!!

Várom a véleményeket.

lcs