Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

kutyaszar

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
299 hozzászólás a témában

#241
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

dig: tudományos módszert kérünk az emberi és állati ürülék megkülönböztetésére nagy sebességgel haladó kétkerekû jármûvön! :D én már biztos, mert mindíg betévedek oda, ahol a homlesek laknak a jános hegyen :mad:


Ha angyalbögyörõ nagyságú kuladarabkák repkednek a szádba akkor az emberi szar ha fos akkor az valszeg kutya/wombat/kékbálna;)
A sodrósnál is vannak néha csövik.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#242
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
dig: tudományos módszert kérünk az emberi és állati ürülék megkülönböztetésére nagy sebességgel haladó kétkerekû jármûvön! :D én már biztos, mert mindíg betévedek oda, ahol a homlesek laknak a jános hegyen :mad:

#243
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Én egyszer mentem eddig friss híg sárga kutyafosba..
De jutott mindhová a vázra/hajtás/arc szóval kielégitõ pakolás volt;)
egy kis ív volt leszarva és még a levegõben kaptam az elsõ fröccsöt;)
Szerencsére nemmessze volt egy benzinkút ahol a gõzborotva segített;)
Egyébként emberi kulába hajtott már valaki?:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#244
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Halihó,


Látom, újraéledt a topic :)
Csak annyit tennék hozzá, képzeld a helyzetemet: kutyakakás hétker közepén lakom, járda= kutyaf*s, úttest = idióta sofõrök plusz állat trolibuszok :D
Tegnap tekertem egyet a Városligetben, nagyon idilli pillanat volt: a nagy DH domb alján a lenyugvó nap megcsillant egy jókora kutya összeszorított, felém fordított s*ggpofáin, amint éppen kipréseli magábol a napi adagot ... FÚÚÚÚJ!

#245
flow

flow

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Ez is egy jó téma! És sajnos mindig aktuális:(

Múlt héten indultam éppen az idei elsõ nagyobb tekerésemre, és hát alig mentem 1 Km-t "gyanús" szag ütötte meg az orromat. Elkezdtem keresni az okát és kiderült, hogy a kaka az én készülékemen van. Szerencsére kissebb adag volt, így csak egy-két folt akadt a bringán a friss, félhíg állagú világosbarna matériából, melyet a hátsókerék felvert a nyeregcsõre. Szerencsére a hátamra nem került belõle. Amíg lepucoltam, majd elhánytam magam.
Aztán másnap megint sikerült beletalálni egy adagba.

Legszörnyûbb ilyen élményem az volt, amikor egyszer egy elhagyott földesúton mentem és hirtelen valami elhomályosítá tekintetem: egy adag tejbepapi színû trutymó csapódott a szemüvegemre. Szerencsére arcom makulátlan maradt. Hát itt is majdnem napvilágra került a napi menü.:zygi:

És eddigi megfigyeléseim alapján érdekes, hogy csak a házi állatok anyagcsere-végterméke ilyen büdös és állagban sem valami szilárd. Például a vadállatoké szerintem nem annyira vészes szagú, és jobban egybenmarad (bár ez kajától is függ, de õk nem esznek tápokat), és nem fröccsen ezer felé, ha esetleg belemész.


Itt a dél, hû de megéheztem !! :D

#246
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Lehet ,hogy hínom kellene ide a biológusokat, hogy kutassanak a " Zalai óriás tehén " fajtája után  :D

#247
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Velem egyszer volt, hogy jól megdobált a bicóm sárral . Még szerencse ,hogy nem szar volt . Bár kitudja ,ebben a világban ... lehet, hogy egy génmalipulált oriás tehén szart oda , azt néztem én sárnak .

#248
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
a city külsõket nem úgy tervezik h kidobja a sarat, hanem h minél elõbb megtisztuljon a rátapadt szartól  ;D ;D ;D

#249
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Na megyek fizikát tanulni  :)

#250
the_BOSS

the_BOSS

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
ruff: nem jól számítottál, 24 m volt, így pont nem lettem szaros. Azóta 1003* fürödtem... ;D


#251
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Okos , kiszámítottam , hogy azon a helyen a látómezõ 23 m volt ,tehát 23 méteren belül kellett lenned ,ahhoz , hogy ezt az egészet lásd . Szóval tiszta szer lettél te is , mosakodj meg, nehogy büdös legyen a net  ;)

#252
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
szar érzés tekerés közben az erdõben, ösvényen, parkokban ( betonon ritkábban járok) aknázó kutyát látni..... nem tehetünk sokat...én mégis megpróbáltam... nem csak ezért ( más ok: majd meglátod ha kipróbáltad:))))))  ), de vettem egy kedves kis oxi kürtöt... ( hajókürt vagy hogy híjják:))
miközben blöki rakja a napi adagját kedvenc utad kellõs közepére, elég csak megnyikorgatnod a dudát, és az a szívszorongató látvány:))) ahhh
továbbtekerás persze csak heves q anyázás etc közepette:)) dehát... vmit vmiért ugye:))

#253
the_BOSS

the_BOSS

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
A spanom egy igazán szerencsés sréc ebben a témában. Off-road-ozik az füvön (dunapart) oszt egyszer csak veszi észre, hogy o-ó egy kutyakaki! Kormány félreránt, 0.2312 mm-re kikerüli az adagot. diadalmas vigyor az arcán, hogy na, de fasza gyerek vagyok, és ekkor: TRUTTTTTYYYYY. bele egy legalább 15 kilós sz*rba. Namármost vág a sréc esze, nehogymá a háccsóval is belemennyek! Elsõ fék be, hogy fölemelkedjen a gép segge, dehát a satuzott fék megcsúszott egy mási nagy rakáson, így a háccsóval nemhogy belement, BELEUGROTT!!! A sz*r 1003 irányba repült, 23 méteres körben mident beterített. Öröm volt nézni is!!!

#254
the_BOSS

the_BOSS

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
én azért kihagyom, ha lehet...

#255
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
extrém szex

#256
the_BOSS

the_BOSS

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Az egész kutyakakis  ;D témában nem is az a szar, amikor belemész, és az arcodban még órákkal késõbb is érzed, hogy milyen tápit/házikosztot evett a kutyulimutyuli/dög, hanem az, amikor egy ilyen baleset után összefutsz a Barátnõddel... Aztán legyen pofád megölelni, megcsókolni...  ;D ;D ;D

#257
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Megnyugtattál , bár azért azt gondoltam, hogy nem halmozzák a szart...  :D

#258
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ruff a szar a csaatornából a szennyvíztisztítóba megy, onnan meg a szilárdabb részeit eladják trágyának... már ami nem tartalmaz veszélyes hulladékot meg ilyesmit...
ergo az is megy a fõdbe...

#259
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Ha már ennyire szabadonengedtétek fantáziátokat térjetek picit vissza a szárazföldre  . Ott a bálnakakihoz hasonló az elefánt salakanyag . Szerintem mindegyiknél gusztustalnabb az "emberi " ( ember az , aki ilyet csinál ? ) szar.
By the way ...  errõl egyszer elkezdtem írni egy könyvet. Ami szerint mégiscsak ember az olyan. Ha wécébe szarsz , akkor a szar az a csatornába megy. Onnan pedig nincs kiút. Szóval ha a földre szarsz , akkor abból humusz lõn, tehát máris környezetvédõi díjat kaphatnál ,mert nagyban segíted a természetet. Viszont a másik esetben a szar a a csatornákban marad ,és kiesik a körforgásból. Így egyzser megtelne a világ szarral , aztán nem lesz mit tenni.
Hehe elég hülye elmélet mi ? :D

#260
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
[move]Bálnakaki RuleZ![/move]