Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

kutyaszar

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
299 hozzászólás a témában

#261
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Na, ez kúl vót ! Fõleg, ha vizualizálod magadnak!  ;D ;D ;D

#262
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
De az sem lehet semmi ha vizibiciklizel és egy hatalmas bálnaürülék emelkedik ki elõtted a vízbõl és belerohansz!  ;D ;D ;D

Zöld

#263
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
...tom en azt ....egy antikutyaimado csak is jo fej lehet ..ha zuhanok majd kishazank fele mindenkepp ertesitelek titeket ...de addig is lelekben ott lihegek mogottetek :)))  " USA. rulez...."  

#264
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
nembántokénsenkit te skacc, eniver, enitajm

#265
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
....enitajm:)))))))  de nemversz meg ugye???

#266
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Fiúk!

Annyira aranyosak vagytok ezzel a sok reagálással, komolyan elérzékenyültem. Az ötletek jobbnál jobbak, fantasztikus, jippijuppijájájéé.
A GyilkosTamással ;D meg szívesen elbeszélgetnék személyesen is, merthát ez a körmönfont fogalmazás elegyedve a szókinccsel és az ékezet nélküli betûkkel annyira kúl, hogy nagyon ;D ;D ;D

üdv, lcs

#267
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
[move]Kulabácsi az ünnepi kaki[/move]

#268
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Az elsö kerék tengejének végeire kell szerelni néhány jo hosszu kardot és csak elsuhansz az áldozat mellett és nyissz....

#269
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
...asse kutya mikor nagy nyari hoseg idejen kint a mezon a tehenszar ma messzikkad ,de csak a teteje .. ugytesz mintha nem is lenne , es beleolvadva a helyi domborzatba sunyin figyel..na ekkor jossz te, es mit sem sejtve megboritod a brongat rajta.Persze arra figyelsz fel valami nagymereru ize repul ki oldalra es a gravitacioval kuzkodve azon elmelkedsz ."mi esik ma lefele megint a bicajrol..?.."   szal miko rajossz az nem bicaj alkatresz csak egy ketnapos tehenszar megszikkadva ,akkkor  ma keso mert kormanyzott oldal felol levo terd,derek, konyok, vall  ,..erezteti bio hulladekunk segito szandekat kanyarban..

#270
Dr.Stein

Dr.Stein

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Rakétavetõ.... Sok vele a macera. Én az utóbbi idõben a szabja rendszeresítésén gondolkodtam el. Azzal ilyen könnyûlovasság stílusban lehetne hadonászni, ami nem csak hasznos, de igen látványos is.
Esetleg kis növésû ebek ellen kopja, hogy ne kelljen mélyre hajolni.

#271
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Igen oda kell pörkölni rakétavetövel ;D

#272
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Csakbeleszólok én is ebbe a sz@r topikba  ;D
Kutyasz@r  sux, DE 5 éves mucsai tapasztalatom alapján mondhatom, hogy a tehén sz@rhoz képest a "mezei" kutyasz@r sehol sincsen. Képzeld el, mész a fõúton, csodálod a tanyasi tájat és egyszercsak egy nagy toccs! hátranézel és látod, hogy egy nagy sz@rtenger van mögötted egy helyes kis csatornácskávál a közepén. Ekkor rádöbbensz, hogy az a csatornácska mennyiségû anyag a Te bicódon tapad, és ha mákod van akkor még Te magad is kaphacc egy kis trágyát. A pikáncs dolog az egészben, hogy ezek az aknák legalább fél négyzetméter kiterjedésûek és nagy sebességnél elég nehéz kikerülni õket ráadásul nem egy szokott lenni, hanem egy sorozat igy random elpottyantva. Szóval LCS lehetne még ennél is roszabb  ;D

Más: csomószor szoktam látni amikor a kutya éppen akciózik és hirtelen valami cselekvésvágy fog el, hogy hogyan is lehetne megakadályozni a dolgot... Ilyenkor csúnyán szoktam nézni a tulajra, de õt ez nem nagyon zseníroztatja... VAn valami praktika, amivel meglehet akadályozni hogy beszennyezze a kutya a terepet(ráordítás, féltéglával meghajítás etc.), hamár látod, hogy a tulaj tuti nem szedi fel a témát ???

#273
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Szarhajtásu szargyüjtögép a laza.

#274
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Dugo!
Megnézném az elsõ kutyaszar hajtású bringát. Asszem egész nap lehetne vele szarakodni annyi szar van budapesten. ;DJODA

#275
dugo

dugo

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Mit szarakodtok má itten?Hát a kutyaszar is BIO termék!Megoldás:a szart tartályba gyûjteni,erjeszteni,a keletkezõ metán gázt bringára szerelhetõ dongómotorban felhasználni.

#276
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
...hat igen hol itt az igazsag ..miko az erdo kozepen ramjon a .....zaras es budi egy szalse ..ugye sztan valahogy elkellene hagyni azt a powerbart ami ma nem szolgal energiaval .. mire nekiulok minden infrastuktura nelkul ma jon is a vadasz a rendor a csendor az erdesz a BM a osszes media RTL club radio csiszar mindenki ... osz mondgyak ugye a bringasok es foleg a killer  ..zarik arra hogy nem lehet .......szal bezzega kutyak azok telezarjak  az erdot a parkot  a jardat a szobat meg a  bicajfelnit is es ha nem figyelsz meg a nyereg is olyan lessz
...szal a QU@#&$#$#  kutyaknak lehet de te ma  civilizalt human paraszt zar ossze magad az erdo kozepen  ;D  
kutyatartoknak mindent lehet .
.tuggyatok mit csinalok en ha tekerek es  nem latja a gazdi  a kutyat a bolt elott...rugom a matafaka kutyat foleg az olyat ami ugynezki mint a macska mert az folyekonyat is zarik meg budos meg 2 het utan is.....szal kutya ide kutya oda szar ugy a kutyaszar de a kutya nem tesz ellene meg a kutya sem tesz ellene  

#277
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
L.CS.

Én a tabán mellett lakom és annyi kutya van itt mint a SZAR.  :-/ Fõleg az 50 kiló állatok termelnek rendesen oda.  De azért király az emlékmû! :D A vérmezõnél is van egy király kis háztetõ / a fõkertesek épülete a játszótér mellett/ amit le akartam ugrani, de amikor lenéztem róla és megláttam azt a sok Szart akkor letettem róla, mondom nem szarakodok. :(

Fõ kõ raknyi Szarvédõket a brinyókra!!!
JODA

#278
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Megvan a megoldás :D ;D
Feltöltött kép

#279
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Na mivan? Beszart a szaros oldal? ;D

#280
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
No... csak bazsalyogtam az orrom alatt szombatig ezen a témán...
felénk hál'istennek nem volt még a gumikkal probléma...
szombaton aztán Ferike és társai tekerni mentek a nagyon kellemes idõben a Gyopárosi-tavak köré...

Jó fél órája nyomultunk, amikot észre vette Hõsünk, hogy az elsõ gumiba beleragadt egy nagy halom levél...
Hááát megállt, és elkezdte leszedni a leveleket...
"De furi, hogy ennyire világos barna ez a sár..."
-közelebb hajol...szagol...-
WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZEEEEEEEEEEEEEEG!
>:(


hát ha harc...legyen harc...!!!
Legközelebb mi is oda x@runk... ;)

Pf...aki azóta vagy 100szor kezet mosott...