Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Látni & látszani!

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
8712 hozzászólás a témában

#8461
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
englishûl!


en ezt lazan ha lenne penzem lampara

#8462
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hát ebayen ha mákom lenne (és elküldenék) bõven 300 dolcsi alatt is ki lehetne fogni ::)
amúfy a fém-halid és a fém-halogén között van különbség? (mert ezek fém-halid lámpák a feliratjuk szerint)

#8463
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hmmm.
hat nem olcso!
nekem csak ennyi ken
fsfydf
a tobbit a tiedrol lemasolnam.
:-)

egybekent jo nagyon a femhalogen
jobban fokuszalhato mivel pontszeru a feny.
jogg hatasfokkal dolgozik.
hatrany, hogy lassan melegszik ha jol tudom.
es ha kikapcsolod akkor pihentetni kell.
(tehat nem szereti meg annyira sem a kibe kapcsolast, mint a tobbi)

#8464
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Charon: postaköltséggel együtt is megúszod 400 dolcsi alatt ;)

én is azon töröm a fejem hogy tudnék egy ilyet megbugázni ::)

#8465
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Fémhalogén: Ez kéne...
Szerencsés esetben 200 körül.

#8466
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nem bizza csak egyszer akarja!
:-)

bar egyszer is johetne, hoyg mehessek.

.....

#8467
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

edit: ja nem megy ketszer addig


hö-hö: Edit nem megy kétszer annyit... ;D ;D ;D

#8468
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
akko vegyel 6v-sat!
de inkabb epits 12v rendzsert.
a normalisabb lampak ugyis csak 12v taprol mennek.



fem halogen:csinalnad vagy venned?



edit: ja nem megy ketszer addig

#8469
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
A twin annyival jobb a solonál, hogy a 10 wattos spot mellett van egy wide is, és külön lehet õket kapcsolgatni. A kettõ együtt már elmegy, ha a sárgás fényt szereted. Olyan, mint a régi cateye halogén, ami alakra tökazonos a ledessel, csak erõsebb. Van értelme, mert az egy kilós egész szettet végigcipeltem a Beac maxin, és használtam is, láttam is. Nekem megteszi. De max 2 órán át látsz vele, ha csak az egyik ég is.

Niterider emberek! Fémhalid, na annak van értelme!!! ;D 8) Megvan az ára, de én mondom, most már tudom, hogy megéri!!!! ;D

lor!
Ha 12 voltos aksit veszek és 6v-ra lefeszszabályozom, akkor kétszer annyi ideig tudom használni, mint a régi 6V-osat?

#8470
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
ennek akkor van ertelme ha erdo kozepen kell feny ejszaka.. ott keves ha erzed a bringat , es az is hogy ha egy ledes lampad van ..

ilyen arban vannak ezel a lead acid os halogen lampak .. pontosabban innen kezdodnek ..

#8471
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
http://www.cateye.co...?products_id=81
ennek van valami ertelme? K dragan nyomatjak es nem vagyok meggyozodve arrol, hogy jobban latok vele.
nemreg lattam egy pofat, de nagyon gyengusz fenye volt az aksis twinjenek...

btw mindegy mit hasznal az ember, a lenyeg, hogy ugy nezzen ki, mint a karacsonyfa. kukasmellenytol a felragaszthato csikokig minden jol jon. mult este tekertem haza az Andrassyn es siman szlalomoztam, mert nyugi volt elottem. aztan a semmibol es szembol elobukkant egy ficko anyazva es centikkel elsuhant mellettem. kaki volt, dehat az utolso pillanatban vettem csak eszre :)

latni pedig... a bicot ugyis EREZNI kell ;)


#8472
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
ÚÚÚRisten egy lavinát indítottam el és eléálltam! :'(ÁÁÁÁÁÁÁÁ :o :o :o :o

Na jó veszek, rögtön ötöt, egyet a hátamra egyet a táskámra, kettõt a lábaimra, egy meg ott lesz velem mindíg ;)

#8473
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
sez: vegyél EZER számmal nagyobbat ás akkor be tudod vele burkolni a hátitatyót is ;D

#8474
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
me vilagitana kevesbe a kukas melleny??!

rajtam nagyon jo!!!!
:-)

#8475
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
:D
van mellenyem is de az mar durva..., de a sapit télen néha hordom mert geg... vagy nyron is akar... vegyel rogton 2-t(mellenyt), egyet a tatyonak, egyet magadnak.. es mas szinut, csak mert DOLOG. de telleg jo:D a kukasok kezdtek a divatot, a rendorok folytattak, most jovünk mi ;D ;D ;D

#8476
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Csak az a baj ezzel az egésszel, hogy nekem muszáj hátizsákot hordanom, de akkor hova a tökömbe veszem fel a mellényt, ha takarja a Hát Izsák! ::) ???

#8477
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Állálááá ez nem kukásmellény, ez speckó fényvisszaverõs cucc. Max a formája hasonlit a kukásmellényre, de legalább négyszer erõsebben veri vissza a fényt mint az. 8) De ha vab sapid, vevõ vagyok rá! ;)

#8478
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
jajj ;Dkukásmellény a legjobb. kell hozzás sapi? majd télen a geg kedvéérthordani fogom.. kukás felszerelésben kerékpározni ;Dmekkora GEG ;D amugy télleg hasznos lehet.. mert azt a gagyi ledes cuccot(talán lámpaként árulják? az csak arra jó, hogy a yard ne kössön beléd...) senki nem veszi észre...

#8479
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Lehet hogy már valaki írta itt de én egy alapjában véve lusta embe vagyok, ígx nenm néztem át az egész topikot. de : Biztos láttatok már rendõrökön ilyen ííííszonyatsárga mellényt, amire ha rávíilágítasz nagyi 35 éves góóóóóóliátelemes egyizzós maroklámpájával, akkor a rendõr mint egy kivilágított karácsonyfa díszeleg elõtted. Na én ennek utánna jártam hogy hol lehet ilyet vételezni. Nos a Mester utcában van egy munkaruházati bolt (kb a közepén) na és ott lehet kapni potom 3-4 ezer forintért, tizenezerhuszonszáz méretben, formában 2 színben (sebességsárga és alamzöld) stb. Mondjuk ez csak forgalomban rulez. Ha egy kivilágítattlan emberke teker feléd akkor ez szart sem és, de nem árt. Én ias tervezek egyet megvétel céljából.

#8480
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás

Sziasztok! lor, nem értek egyet Veled. Igenis van értelme a ledes lámpának. Igen, valóban drágább picit, de nem utolsó szempont azt hiszem, hogy a 4 db tartós elemet 3-4 óránként (pár naponta) veszed, vagy párszáz óra (akár egy egész idény) után kell csak cserélni.
A Cateye-nak van az a 3ledes lámpája, biztos tudjátok, mirõl beszélek. Csobánkán voltunk egyszer 2en fent, jöttünk le éjszaka az erdõben, ahol ugyebár közvilágítás nulla. Elöl ment a srác, akivel voltam, lámpa nélkül. Hátul én a ledes lámpával, mindketten láttunk. Egész nyáron egyébként nem kellett elemet cserélnem. Ennek a lámpának jött ki pár hónapja az újabb változata, aminél vannak azok a nagyító-szerû részek a búrán; állítólag 40%-kal növelve a fényerõt, valamint a tartóssága is tovább nõtt. 5000 forint körül van. És láttam a Cateye-nak az 5ledes lámpáját is (8e pénz) mûködés közben... Hát nem tudom.. Azt hiszem erre mondják, hogy a lósz--t is felszárítja maga elõtt.


asszem nem valtoztat a helyzeten semmit az hogy egyet ertesz- lor-al vagy sem .. ugyanis O arra reagalt hogy auto , es elso fenyszoro ott pedig nem erdekel senkit a 4 db ceruza elem ..

nem akarlak megbantani sem teged sem mas cateye hasznalot , de amit irtal az ugy helyes hogy olyan lampa amely 4 db ceruza elemmel mukodik ott a legjobb fenyerot szolgaltatja..

de ne keverjuk mar ossze egy normalis bringa akumlatoros lampaval .. es foleg ne egy auto fenyszoroval..