Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

"Indián" eltiltása - miért ?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
76 hozzászólás a témában

#61
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Helyes, helyes! ;D

#62
MrGyulagy

MrGyulagy

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Majornak igaza van, ez egy szabad fórum mindenki azt mond amit akar az emberi normák keretei közt és Major kolléga megszolalása szerintem kereteken belül szolt . Ha profi és amatörök közt indult akkor most mit mondjak miért beszélünk róla egyáltalán.

#63
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nem azért, hogy szítsam a kedélyeket, de ebbõl ekkora ügyet csinálni...  :-[ Nem is értem, hogy lehetett ezt ennyire kiforgatni és félreérteni. No mind1.

#64
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
SAJNÁLOM!!!

A legkevésbé sem akartam felborzolni a kedélyeket és távol áljon tõlem a férfisavinizmus!!!
Igazából azért mertem ezt ide leírni, mert én még emlékszem arra az INDIÁN-ra aki velünk dumálv kedves lányként meglepõen jól biciklizett, arra akit DAVE és a többiek befogadtak a csapatba, és aki még veleha a Jánoshegyen tanított nekünk technikákat amiért azóta is nagyon hálás vagyok!!! (Azóta tudom, hogy a kanyarokban hogy mikor és mennyire kell félkezni!!!)

DE:
Mióta elszállt vele a ló, azaz a bicikli, nem igaán áll szóba senkivel és szó sincs arról, hogy együtt bicikliznénk SZÓ SE ESHET!!!
És mindemellett minden rosszindulat nélkül kissé kikerekedett a hölgy! Tényleg ezt most minden hátsó gondoloat nélkül mondom!!!

MÉGEGYSZER SAJNÁLOM!!!
Smmilyen rosszindulat nem volt abban amit írtam, és akik ismarnak már tudhatják, hogy ez ártetlen tréfa akart lenni!!!

AZT MEG végképp nem akarom, hogy két táborra bontsam a csapatot, azaz akinek tetszett és akiknek nem!!! Azt meg a legkevésbé, hogy 2 ember akiket sokra tarok (PARA és CSERKÓ) egymásnak ugorjanak!!!

SAJNÁLOM!!!

Komolyan mondom bármkinek egy szavába kerül és törlöm is a hozzászólást!!!

Mégegyszer SANÁLOM!!!

#65
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
hmm, kedves himsoviniszta topiktárs poénján jót nevetgettünk...

azért ha valaki biztos infóval rendelkezik, az beirhatná.
nekem szimpatikus ez az amatõr<>profi verzió is, de lehet - ez is csak olyan, mint a politika - amit sokszor hallasz, elõbb-utóbb elhiszed...


#66
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hááát igen...

Sajna nem egyszer hallottam már (rendezõtõl is...9, hogy vér profi benevezett a fûmagasságban poroszkáló amatõr mezõnybe...

:(

Ez van... meg hideg... egyik ellen sem tudsz tenni semmit... most még...

Joghurt, a hiper-amatõr...

#67
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Háát, én nem tudok semmit. De ez az amatõr versenyen való állítólagos indulás szvsz. elég indok lenne. Amugy is nagy divatja van ennek kis hazánkban (sajnos).

#68
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hali...

Nos a fenékméret poén elég x@r helyre került...
:(

Így most akkor nem is jutunk, MI, másik 5csillagos vállapos-kerekecske-gombocska-kíváncsi-fáncsi-fiúcskák INFÓhoz? :((

Ha kell vezeklek is Major miatt...
Jól fenékbe illesztem 46os lábfejemmel, hogy aztán az Õ nyeregbe illeszkedõ testrésze legyen a LEG...

:(

Szal?

#69
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Urak!
Indián eltiltásával kapcsolatban, olvasva a topic címet, arra gondoltam, hogy gyorsan felhívom telefonon, és megkérem, hogy szóljon hozzá Õ, mint érintett.

Aztán elolvasva a rendkívül mókás, rendkívüli jó humorú, hozzászólását Major elvtársnak, elment a kedvem tõle.

Kedves Major!
Az elõzményeket követõen szerinted hogy jönne be neki? Nade frankón! Mert ha férfirõl van szó, hasonló beszólásokat követõen lehet hogy nyomna neked egy olyan lecsót, hogy elhagyod a fogad, csak úgy privát meszídzsbe.

Nem volna butaság ha az ötcsillagos váll-lappal rendelkezõ Igen Tisztelt Topic Társak elgondolkoznának azon, hogy néhány ezer látogató elõtt havonta (hál Isten) milyen poénokat sütögetnek elfele. Ugyanez vonatkozik Legeslegszebb társunk beszólására a Votec hazai forgalmazójával kapcsolatosan.

Kedves Legszebb!
Neked hogyan jönne be, ha hasonló szimpatikus hangnemben poénkodnának Rajtad, Veled kapcsolatban?

Urak!
Rakjuk már helyre egy kicsit a dolgokat.

Nincs itt semmiféle cenzúra: (például leírom hogy: nagy fasz, nagyobb fasz, lófasz és nem tûnik el.)

De. Azokra a dolgokra, hogy jelen nem levõ emberek (urambocsá szerény méretû szemétdombunkon közéleti szereplõk) minõsítgetése, kigúnyolása, fikázása, talán célszerû volna visszavenni.
Én rendkívül boldog voltam mindeddig, mert a fórum azt bizonyította, hogyha bármit leírhatok, akkor tartom magamat azokhoz a határokhoz, melyek minden jóérzésû ember számára evidensek. És lám az egy évi mûködés a freeweben és itt, ezt bizonyította. Maradjunk már meg ennél a szintnél, és néhány silány vagy tényleg szellemes poén kedvéért ne vigyük el a dolgokat más irányba.

Köszi mindenkinek a jövöbeni mederbevisszatérést, további jó fórumozást:

-andrás-

#70
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kééééész...  ;D Fórum eddigi best of beszólás volt. Vendégem vagy egy rétesre a Jánoson.  ;)

#71
cserko

cserko

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Major ne írj többet, mert csak fokozod ;D ! Majdnem leestem a székemrõl a röhögéstõl  ;D ;D ;D ;D ;D

Cserkó

#72
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
ÉN, ÉN, ÉN, ........ ÕÕÕÕ....... Énn cak megjegyezem mien formás hátsója van legendás DH versenyzõnknek!!!  :-[

Aki ismerte régebben tudhatja, hogy ez nem volt mindíg így!!! Kicsit sok KUBU-t ihatott az elmúlt idõben!!!

KUBU gyümölcsös, rostos ital.
Egészséges tele vitaminnel......
Trallalalalal!!!!  ;D (NEM RÖHÖGNI!)

Tudjátok!!!

#73
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Major: ezért még kapni fox...

(Már látom is zOrg apó zord arcát...) ::)

#74
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én szerintem meg lett adva, hogy mi lehet a kegnagyobb fenékméret amivel DH-zni lehet, azon okból, hogy ne riasszák el a lányok az így is igen kevés nézõt!!! És hát amekkora s*gggge van az indiánnak valószínûleg magában felér egy eltiltással...........  ;D

#75
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Az index törzsasztal bringás topikjában azt írta valaki, hogy szerinte azért tiltották el, mert profiként indult és nyert a hobby világbajnokságon Saalbachban, annak ellenére, hogy UCI pontjai is voltak, meg felismerte valaki.

#76
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
ja-ja-ja! ;D

Én csak a MONDD MAG! topic ÚJ SZÁM-jába írtam... ;D

de ha már itt is, akkor itt is...

MIÉRT?

csõváz és esik oda kinn a hóó..hahóóó!!!
;D

#77
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
sz'asztok,
ti is olvastátok a Bringa magazin kis hirét, miszerint Bóér Júlia fél éves eltiltást kapott a versenyzéstõl ? aki tudja miért, legyen szives irja le, kiváncsi vagyok rá (és nem csak én  :) ) !