Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

"Indián" eltiltása - miért ?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
76 hozzászólás a témában

#21
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
OFF

Dalma oldala, mármint a netes..., csak ilyen leírások, no pics vagy vmi extra?

ON

#22
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Nem lett semmi baja (az ijedtségen kívül), majd reagál is szépen a commentekre...

De nem szertném ezt a topicot erre elvinni.

#23
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Benéztem az oldalra, és mit látok? Dalmát elütötte egy kocsi? Nem semmi! Remélem nem lett baja a kedvesednek!

#24
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás



ha még egy kicsit vársz pont egyéves kérdésre válaszolhattál volna.


:-D
Késtem kicsit...

#25
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás


ha még egy kicsit vársz pont egyéves kérdésre válaszolhattál volna.

#26
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Tudomásaim szerint Indiánt Kiss Dalma barátja az utolsó MMBSZ tagsági napján(kirúgták) észrevette, mikor levágott egy kanyart egy versenyen, és beköpte.


Szia Stormbringer!

Én csak most kezdtem el BikeMag fórumozni és mivel rólam írsz engedd meg, hogy reagáljak (ha így megkésve is).

1.) Soha nem rugtak ki a megbízott szakágvezetõi pozícióból, egyszerûen lejárt a mandátumom (és nem is adtam be pályázatot azóta).
2.) Soha senkit nem "köptem be" nem ilyen vagyok.

Egyébként is meglehetõsen óvatos vagyok az észrevételeimmel mert könnyen rám lehet sütni az elfogult jelzõt...

Ha még kérdés van, welcome.

#27
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Stormbringer:

Ez lehet hogy így van, de nem ezér tiltották el!!!

#28
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
huhh basszus :o ... mik derülnek ki... mik derülnek ki a SZTÁRokról... azokról, akiket itt mennyi meg mennyi ember csodál... ::)
muszáj ezt csinálni? (itt nem a bringázásra gondolok természetesen...)

#29
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Tudomásaim szerint Indiánt Kiss Dalma barátja az utolsó MMBSZ tagsági napján(kirúgták) észrevette, mikor levágott egy kanyart egy versenyen, és beköpte.

#30
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
NYERT!!!

Ha nem nyert volna nincs semi probléma! Senkit nem érdkelt volna hogy hívják valójában!!!

#31
Xdaw

Xdaw

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
Annak idején én is olvastam az ujságban azt arövid kis hírt és nagyon kíváncsi voltam a hátterére. Most már mindent tudok ,egy dolgot kivéve:legalább nyert ?

#32
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Dear NEMCSAK Indián!!

Most bukkantam erre a topicra, és nem kis idõmbe telt, mire az egészet elolvastam.
Nekem a hír elsõ hallatára, meg félinfókból más véleményem alakult ki, mint most, hogy már tudom mi történt. Az elsõt elfelejtettem ( ;D ), így írom, hogy most mit gondolok:

Elõször is (pontok ide-pontok oda), te egy profi versenyzõ vagy. És amatõr versenyeken szerettél volna indulni. Ez tény, ugybár. Én úgy fogom fel a dolgot (de természetesen lehet, hogy rosszul), hogy ez egy idény eleji verseny, szeretnél végre versenyezni, és szeretnéd megmérettetni magad. Szóval elmész erre, és ha ott vagy, akkor természetesen versenyezni is akarsz. Mivel UCI nem frissített ranglistát, így a szervezõk szerint a Boér Indián foglalva volt, tehát hiába óvás meg mittoménmi (amit itt emlegett vmelyik elõttem felszólaló), azon a néven nem engedtek volna versenyezni, mert azonnal ellenõrzik a nevet. Tehát kénytelen voltál megváltoztatni, ami... Ami sztem nem egy durva dolog (jó, persze hogy durva, ez az egész izé durva), csak sajna felismertek... Egyébként én az egészben nem a névváltoztatást, hanem azt tartom a "legcsúnyábbnak" (nyugi, nem a fenekedrõl lesz szó ;D ), hogy mint profi versenyzõ indultál amatõrön. Ha mondjuk versenyen kívül indulsz (pl. megtod beszélni szervezõkkel, hogy mérjék az idõdet, de ne írjanak bele a versenybe), akkor az egész tök korrekt lett volna.

Na csak ennyit akartam, lehet hogy nagy zagyvaságnak fog tûnni az egész, mert eléggé kész vagyok ahhoz, hogy normálid mondatokat tudnék írni, ahhoz, hogy össze tudjam szedni a gondolataimat.

Üdv:
BRUCE

#33
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Kedves Péter:

Valahol gazad van, de félinfókból hülyeségeket mond az ember, pl ÉN!!! Ezért írtunk másokat és más hangnemben most mint régebben!!! Ennyi!!!

Én amúgy tényleg nagyra tarom az INDIÁNT, fõleg ami elért, és most tényleg hülyeséget csinált!!! Nagyon sajnálom a dolgot!!! Ez most a vélemnyem, de még ez is vátozhat!!!

#34
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szia Mindenkinek!

Már most elõre bocs az érintettektõl, de nem tudom megállni, hogy ki ne jelentsem, hogy elég érdekesek a megnyilvánulásaitok...
Az egyik pillanatban köpködtök, hogy Indián milyen pofátlan dolgot tett, a magyar nép becsületén milyen csorbát ejtett stb. stb. Elítélitek, pletykáknak adtok igazat, de amikor megszólal maga az érintett, hirtelen mindenki a legjobb barátja akar lenni...
Végigolvastam az egészet és az alábbi véleményem formálódott:
Szerintem Indián igenis etikátlanul viselkedett, és ezzel a mi arcunknak is adott rendesen...!
És nem azzal van a bajom, hogy indult egy "nem neki való" versenyen, hanem az, hogy Õ maga is tisztában volt vele, hogy amit csinál az nem becsületes! Ellenkezõ esetben a nevét adta volna a dologhoz! Ha annyira biztos volt saját igazában, miért nem várta meg az óvást, és védte meg saját igazát??? Ha jön az UCI, hogy így pontok, úgy pontok, akkor jobb lett volna azt mondani, hogy: Ja kérem... attól még, hogy a profik közt tartanak számon, nekem lejártak a pontjaim, tehát amatõrként nyertem... (???) Szépen utánanéznek, megbeszélik, bocsánatot kérnek... Ennyi.
Kár! Történhetett volna másképp...
Üdvözlettel: Kulcsár Péter

#35
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

még jó, hogy nálunk eltiltani sem tudnak rendesen .

;D ;D



#36
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Dear Indián!

Na, mostmár elárulhatjuk, hogy az egész csak azért volt, hogy a "beépített embereid" szóljanak neked és végre fórumozzál Te is, legalább ezen a fórumon tudjon cseverészni egymással ez a kis klikk, ami a magyar MTB sport. (ez itt a nyelv a seggben helye ;D)
De vajon miért vagy a popódra ilyen érzékeny???  ;D
Az eltiltás meg szerencsére lószart sem ér, mert a köv. szezon feléig se tart, még jó, hogy nálunk eltiltani sem tudnak rendesen ;D.

Na szóval tessék ittmaradni és fórumozni!!!

üdv, lcs

#37
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
ÖÖÖÖÖÖÖÖ!!!!!!! Izé!!!!!!!

Szóval lassan összeszedem a gondolatok at a fejemben!!!

Sóval!!!

3 dologról szeretnék itt most írni:

1: Remélem nem nagyon sértetelek meg, mert (mint ahogy már korábban is írtem) távol álljon tõlem, hogy bárkit is direkt sértegessek!!!
Sóval van bennünk valami közös! Mindketten hülyeséget csináltunk a közelmúltban de megbántuk!!!

2: Szóval szerintem igazán kár, hogy ezt etted kint a sógoroknál, de a lényag, hogy mostmár kezdenek helyre jönni a dolgok!!! Viszont nagyon sajnálom sokunk nevében, hogy csalódnunk kellett benned!!! Én tényleg nagyra tartom amit tettél, tettetek a magyar hegyi biciklizésért!!! KOMOLYAN!!! És pont ezért álok tanácstalanul, hogy miért kellett ilyet csinálni!!! Tényleg ti voltatok az elsõk akiket VÉGRE már szponzoráltak, és komolyan ha 10 embert megkérdeznél a fogason, hogy kinek van a legtöbb nemzetközi értékelhetõ eredménye tuti mind a 10 azt mondaná, hogy az INDIÁNNAK!!! Szóval szerintem nektek nagyon fontos missziótok kell, hogy legyen, hogy ne csak a szponzorok fele, hanem mindenki fele bizonyítsatok!!! Amikor hazaértetek ausztriából dugig érmekkel olyan, de olyan büszke votam, hogy lám lámy mi még ezt is tudjuk!!! Szóval hidd el fontos nekük amatõröknek, hogy legyen magyar követendõ bélda!!! Tök jó az is hogy kinn veresen felkaroltatok egy csomó tehetséges fiatalt, és remélem ennek mintájára egyre többen fektetnek majd kissebb nagyobb csapatokba pénzt!!! Szóval kérlek inkább öregbírsed/étek a sportág hírenvét mint, hogy meggondolatlan dolgokat csináltok!!!

3: Nagyon nagyon örülök, hogy ilyen népszerõ a fórum!!!  ;D Komolyan tök jó, hogy idetalálnak a hazai biciklis élet nagyjai is!!!  ;D

ÉS INDIÁN!!! Ha lehetne egy kérésem kukkancs ba a BikeMag Fórum tem topicba is!!! Csak nézz körül, remélem érdemes!!!

Abban is raménykedem, hogy enyhítik az eltiltást és jövõre veled és a csapatotokkal is találkozunk a pályán!!!  ;)

#38
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
sziasztok,
asszem mindenkinek igaza van itt feljebb  :)
az is pozitiv, hogy a sport irányitói rendet próbálnak tartani és a vétkezõket megbüntetik. ez legalább mûködik (tiltásokban mindig is jók voltunk  :) ), de ahogy Kempelen is irta, az ellenkezõ oldala, az anyagi és másféle motiválás úgy látszik eléggé haloványan.
szóval én szurkolok Indiánnak, hogy enyhítsék a büntetését és a sport inkább pörögjön. õ valszeg megbánta amit csinált és hibája másokat is (további) becsületes viselkedésre ösztönözhet.
GerMan - egy nézõ


#39
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Az, hogy Indián durvát vagy kevéssé durvát lépett, mindenki eldönti, én is.

A dolog azért rávilágít egy súlyos kérdésre: elképesztõen nincs lé, lóvé, zsé, zsozso, della, stex, a magyar kerékpáros versenysportban.

Ha a jövõ szezonban lenne 8 DH + 8 DS verseny, az elsõnek mondjuk 200 róka/per db díjazással, biztos elgondolkoztatna embereket, pro és kontra.

Persze ez álom.
Ám az a média megjelenés, melyet a sport, a rendezõség megszerez, megszervez is álom, csak rémálom.

A versenysport mindenhol a világon üzlet. Ez így egy csúnya kijelentõ mondat, de elég makacs tény. Amíg Magyarországon úgy rendeznek komoly versenyt, hogy én vagyok az egyetlen fotós egy kis digitális fényképezõgéppel, addig nem kell 50 milliós szponzort várni. És nem biztos, hogy úgy kell el- megítélni egy versenyzõt, aki tolja vagy 8 éve, és gyakorlatilag napról napra tud élni a "karrierbõl".



#40
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hali,

nos teljes mértékben egyetértek az elõttem felszólalóval...

Indián: biztosra vezsem nagy kavar volt a fejedben a barátod, szerelmed, élettársad miatt, DE egy profi versenyzõ nem csak azért vállik profivá, legalábbis szerintem, mert nyomják alá az anyagot(amit sajna M.o.-on nem igazán tesznek...), meg olyan erõnlétben van, hogy lenyomna egy elefántot is... HANEM azér tis PROFI valaki, mert FEJBEN MINDIG ott van...

Mellesleg azzal is egyetértek, hogy ez NEM a magyar kerékpáros sport lejáratása volt... bááár valjuk meg, HA BEni gyerek nem a NAGY amerikából jött volna, hanem egy kis eldugott országból, ugyan úgy az egész ország futósportját leírták volna... :(
Ez az emberi reakció sajna... :(

Indián: életednek mielõbbi teljes felépülést, Neked pedig mit is... hm...;D virgácsot kaptál Mikulásra? ;D ha igen, akkor csak az ideinél JOBB, és EREDMÉYNESEBB ÉVET!

Csõváz és hátszél...
Joghurt és Én... Paraferee...