Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Amatõr Home Videó

- - - - -

  • Please log in to reply
122 replies to this topic

#61
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 posts
Tényleg zárjuk le a vitát, inkább koncentráljunk arra, hogyan hozzuk össze a NAGY VIDEÓT. Szeretnék én is benne lenni, ha Para bevesz a csapatba. Lefilmezhettek, ahogy cipelem fel a gépet a lépcsõn, vagy ahogy épp defektet javítok. Majd fölveszem a legdekorativabb, rózsaszin bringásnacim, oszt action! 8)

#62
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 posts
Leves: Szerintem itt nem az a gond, hogy megmontad a véleményed, hanem az ahogyan tetted!!!!!!!!!!!! Bicsit BUNKÓ voltál! Még akkor is ha kihasználod azt a lehetõséget, hogy itt nem szemtõl szembe mondod meg az embereknek a véleményedet. Én is mosolyogtam a trükkökön, de nem mondom, hogy SZAR, mert nem az. Fejlõdni kell, de bizti jobb lenne a videjó ha nem az Alföldön kéne ugrálniuk. Szerintem abban te is egyetértesz, hogy nem minden a merev villa. Megnéznélek 19-20" os vázzal miket adnál be.  Elég sokat számít a geometria is. Remélem abban is egyetértesz velem, hogy ne azokhoz az emberekhez hasonlítsd õket akik a csúcsteknikába születtek bele és nem egybõl duál, triál, BMX, dh gépre születtek, hanem nekik még a CC volt az elsõ. Amúgy tapasztalat, hogy sok kis köcsög rohangál az utcákon, akik csak azért ûzik az extrém dolgokat, mert kemények akarnak lenni. Bevállalásról meg annyit, hogy remélem nem fogx kikötni egy bizonyos 4 kerekû jármûben aminek a hátsó kerekei jóval nagyobbak mint az elsõk és a hátsókat kézzel kell hajtani. Ja és elõbb tanulj meg esni és utána próbálj ÉSSZEL beválalós trükköket csinálni!!!  ;)

Sekee

#63
Chili_Palmer

Chili_Palmer

    vendég

  • fórumtag
  • 20 posts
Thankx, megpróbálom magamévá tenni, aztán még az is lehet, hogy közkinccsé tesszük remek kis videónkat, ha megtaláljuk a módját.

#64
ssst

ssst

    vendég

  • fórumtag
  • 57 posts
Hali!

Hú ez a téma boccs topic :) eléggé elfajult szerintem mindenki nyugodjon lééé!! szal nyugadság és béke van a szemben álló felek kezet fognak és belekezdenek egy rohadt nagy videóó elkészítésébe!! (vagy tök barom vagyok hogy ilyeneket beszélek??) levi!! azért nem kéne szidni para-t jó?? Nekik legalább már van egy filmjük neked még nincs és arra én is kiv. vagyok!

#65
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Nekem a DivX-szel tökéletesen megy.Töltsd le azt !

http://www.kronos.hu...vX_3.1alpha.zip

Vagy http://www.divx.com/

Nekem az utobbi jött be!

#66
Chili_Palmer

Chili_Palmer

    vendég

  • fórumtag
  • 20 posts
Kösz, de honnan? És milyet?

#67
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 posts
A videót hozzám fel tudod tölteni pl., onnan sokan elérik. Ha nem megy a film, telepits kodek-eket, jó sokat.

#68
Chili_Palmer

Chili_Palmer

    vendég

  • fórumtag
  • 20 posts
Ja, a videót meg letöltöttem, de valami codecrõl írt nekem a Media Playa, és letölteni meg nem tudta, így akkor mi a teendõ?

#69
Chili_Palmer

Chili_Palmer

    vendég

  • fórumtag
  • 20 posts
Hello népek, hogyan lehet ide bármiféle videót felrakni, mert mink is alkottunk egy burleszket zenére, meg fasza feliratokkal (néhol a feliratok jobbak, mint az action, de hát elsõ próbálkozás vagy mifene.), ez csak olyan 30egypár mega. Ha valaki tudja, írjon.

Chili "Get Shorty" Palmer

#70
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 posts
Az tényleg fasza lenne csak már annyian jelentkeztek Paraferee hez hogy nem lesz elég nektek 30-perc! ;D

#71
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 posts
[glow=red,2,300]Banyek fogd már fel hogy amit mondtam az egy vélemény!Nem érted hogy mondtam jót is!Banyek!Pl.
Kibaszott jó a vágás!Kibaszott jó a vágás!Kibaszott jó a vágás!Kibaszott jó a vágás!Kibaszott jó a vágás!Kibaszott jó a vágás!Kibaszott jó a vágás!Kibaszott jó a vágás!Kibaszott jó a vágás!Kibaszott jó a vágás!Kibaszott jó a vágás!Kibaszott jó a vágás!Kibaszott jó a vágás!Fogd fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:(Leves![/glow] ::)

#72
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Jaja egyetértek Bruceszal: Tandem eksön legyen benne, mert ilyen még sehol sem volt (Kranked X, Flash etc)  ;D .
Egyébként Para, ha "komolyan"  ;) veszed a filmezést, kegyetlen jó filmet lehetne gyártani. Vágás, zene tuti kúúl, hozzá szedve még triál,dh,dual,tandem,cc szóval>>>>> BMFTmovie rulez.  ;D


#73
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
ja és leves: inkább ne mondtál volna semmit...
ekkora bunkó nemtom hogy lehet egy ember...
még ha az is a véleményed, hogy egy kalap szar az egész, akkor sem így kéne megmondani, nem gondolod? szüleidnek nagyon tudok gratulálni, szépen megneveltek...

és nem tudom, hogy észre vetted e: nem neked, hanem a saját szórakozásukra csinálták, vili?

#74
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
Para!

Igaz, én nemtok 15métereket ugrani, de ha esetleg lenne benne egy pár másodperces vágás a tandemrõl, akkor nagyon szívesen szerepelnék benne :D 8) Pl amikor jövünk fel vhol, és lefejelem a hátad :P Vagy ha a fílinget kell visszaadni akkor vakarom a hátad :P No mind1, inkább nem is szóltam... Mindenesetre ha forgatjátok szívesen elmennék megnézni, mert érdekel...  ::)

Sajnos még a videót megnézni nem tudtam, de a beszerzése folyamatban!

Üdv:
BRUCE

#75
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 posts
Lenserver:Nem gondolom hogy én és a team vagyunk a legjobb!De igyekezünk és beválalunk dolgokat és nem gyõzöm hangsúlyozni PARAFEREE VÁGÁSA KIBASZOTT JÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![font=Verdana]Értred és aki engem szíd szídjon nem gáz VÉLEMÉNT MOND õ is te is és mindenki!Úgy mint én is 1 azaz 1-véleményt mondtam!
Paraferee:Én nem értelek tölünk ha megnézted a honlapon TIBI merevvillávalé nyomja és iszonyúan jól!Isti is merevvel nyomja és õ is jól én Bmx-el és nekem is merev a villám!Magamról nem nyilatkozom(De ha kész lesz a videónk majd meglátjuk)Én nem akartam itt viszályt!De ha pl.egy U.S.A-bõl egy gyerek letölti a videot mit gondol?
Vili nem akartam senkit SENKIT megbántani fogjátok fel! >:( :-* :-/ 8)Leves!

#76
Peppencs

Peppencs

    vendég

  • fórumtag
  • 103 posts
Jelentem,láttam a filmet!Láttam már ennél profibbnak kikiáltott alkotást,ami messze elmaradt ettõl.A zene/vágás tuti meló,a többiben meg mi tudunk a legtöbbet segíteni./nem fikázással!/
               Üdv.: Peti

#77
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Akiket idáig "kinéztem", azaz szeretnék felkérni:
(semmi megkülönböztetés nélkül, csak úgy ahogy eszembe jutnak...)

-Sonka_Zsuzsi
-ATOM
-YOci
-Rave_Ace
-Ras
-Shaun Palmer
-ZSÍROSMACSKA
-baliba
-peppencs...

De majd a lista alakulgat...
a kövi talin errõl mindenféleképpen beszélni akarok... ;)

PéeF


#78
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 posts
Én is végre megnéztem és ahhoz képest,hogy merev géppel csináltátok,ahhoz képest F@SZA. ;) ;D
Szegény villádon meg is láccik :( ;) ;D
Kár hogy Létrás elõtt nem láttam,de nem is esett róla(vagy kihagytatok belõle :'() szó.
így tovább srácok.

Mégvalami: Ha majd csináljátok a következõ filmet és akartok óriási borulásokat, akkor én is szívesen segédkeznék.

#79
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
AHoy!

Látom nem várt lendületet vett a téma...

leves: nagyon sajnálom, ha számodra eme alkotásunk értéke konvergál a nullához, de ha hiszed, ha nem, ezzel a kis klippel semmit nem akartunk bizonyítani...

nem akartunk bevállalni 15métert, mmint Bender... sem nem akartunk null-kéz-null-lábazni... és még dirt pályát sem..(bááár...)

és hogy miért nem?
egyszerû: ha ennél kicsit többet bevállaltunk volna, akkor most lehet, hogy vmelyikünk kórházból jelentkezne, vagy azóta nem tudnák egy centit sem tekerni, mivel leamortizáltam volna a lovam, és biza ENGEM senki nem támogat sajna...

Remélem azért a többségnek tetszett, tetszik...

Jövõre már eldöntöttem: MINDENFÉLEKÉPPEN JELENTKEZEM VALAMIKOR OKTÓBER TÁJÉKÁRA EGY LEGALÁBB 30 PERCES EKSÖNNEL!

PÁR EMBERT MAJD MEGKERESEK EZ ÜGYBEN... és remélem szívesen vállalják majd a nyilvánosságot... 8)

Most csõváz... no és hátszél...
JOghurt és Én voltunk...

#80
Pull

Pull

    vendég

  • fórumtag
  • 198 posts
Na. Én most néztem meg a vidiót. A technikák nem túl vadállatok, de merev bicókkal nem is nagyon lehet többet vállalni. (nem mintha én valami kickass lennék ;D ) A hangulat és a vágás nagyon profi. Remélem 1x nekem is sikerül valami ilyesmit összehozni!