Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Amatõr Home Videó

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
122 hozzászólás a témában

#21
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Basssszzzzzusssss!
A probléma természete felderült. Magyartalanabb már nem is lehetne!!!
A végén nem van index, hogy így fogalmazzak. És építeni sem lehet rá!!!!
Tehát szívtam egy óriásit.

csõváz!

#22
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás

Bocs, hogy belekotyogok, de nem lehet, hogy csak Codec probléma ??
A Para filmjéhez is kell, hogy telepítve legyen a DivX 4.1.2 verziója  ??? ??? ???
Meg kén' próbázni  :)

kissfish

#23
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Hát ez az!
Semmi sem nyitja meg (VD sem)! És a friss capturet sem! Adobe cuccosból csak a 6.0-át nem próbáltam még, de kezdem feladni.
:-(

#24
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Charon: Próbáltad már a VirtualDub-ot?????? Az mindent megnyit! Próbálhatsz valamit a Pinnacle Studióval is, hátha és azzal lehet vágni is.

Sekee

#25
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Jól van, már nagyon kiváncsian várjuk!  :)

#26
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás

::)Ma-Na Kona team  ::)

Bejelenti hogy a VIDEO készen van és nemsokára letölthetõ!
Warring:
A film megtekintése mindenkinek ajánlott!:) 8)
Most épp a pagest csinálom a filmnek!:)

#27
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Majd pár megát bedigiztetek ugyanúgy és feldobom a netre, hogy kezdjetek vele valamit.
Olyan lesz, mint a Seti@home program...  ;)

#28
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Passz... sajna...

a megnyitási probléma eredhet hardware, software oldalról is... :(

ha már valaha meg volt nyitva azon a gépen az a fájl, akkokr software-ben keresendõ a hiba...

de látni kellene mit ír ki, mire...  :-X

:(
PéeF

#29
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Para:
Még1szer le as kalappal elõtted, aktuálisan avval szenvedek, hogy a haver bedigizte az anyagot aztán letörölte a szalagról egy baleset következtében!!!!! Az állat.  >:( A gépen pedig a 7 percnyi avi 3 és fél gigáját semmi sem képes felismerni és megnyitni. Pedig a headerbõl tisztán látszik, hogy micsoda.
Lehet, hogy a YUY2 miatt? Talán a Directshowval menne? Az nincs Neked/Nektek?

#30
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
leves:
az egész ott kezdõdik, hogy Én nem MOST ültem vágás elé elõször...

pár éve amikor elsõ versenyem szerveztem, lehetõségünk adódott egy videó anyag összeállítására a helyi stúdióban... még a nagy aasztalos rendszer... ahhh... de jóóóó is volt... 8)
ott egy vágó és operatõr barátommal "vágtuk", pontosabban Én lestem és próbáltam némi ötletem belevinni, míg Õ folyamatosan nyomta az infókat, hogy ezt így, ezt nem így, mert... sötöbö...

aztán ez ment még 3szor, már mint késõbbiekben még 3 verseny anyagát összevágtuk közösen, így ragadt rám vmi...

digizve tavaly nyáron próbáltam elõször vágni, de isten igazából digizett anyagot most vágtam élsben elõször... 8)

Szal ami kell hozzá: némi alapozás egy SZAKemebertõl... és pici érzék... ;)

hja!
remélem nem siklottál el a felett, hogy a 7 perces klippünk közel 15percnyi összanyagból készült és így is ismételni kellett a felvételeket... plussz a 7perces anyag vágása össz 14-15órát vett igénybe, és még kellett volna picit rajta finomítani...

Sok sikert a vágáshoz, kíváncsian várom az anyagot!
PéeF

#31
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Nos Para!

Egyszerûen és nagyszerûen k"+!% nehéz filmet vágni te hogy tanultad meg ilyen faszán?Írd már le légyszi ha tudod!:)
Leves

#32
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Para: a következõ filmedben lehetn néhány Dunaújvárosban forgatott jelenet is. Voltam kint a papírgyáron túl ott van egy krosszpálya. a vasmú meddõhányóján, a halnán is jókat lehetne gurúlni: full ipari környezet Nagykerekû-Sárga-Dömperek. Szerintem jól mutatna egy bicajos a kereke elõtt. ;D

#33
Chili_Palmer

Chili_Palmer

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Kösz, tudtam, hogy már valahol leírtad, csak lusta voltam átnézni. Ez van. ;D Ha minden jól megy, akkor nekem is sikerül befejezni, nekem Pinnacle cuccos van a computeren, nem túl profi, de vannak benne jó megoldások. Az össz problémám, hogy hogyan kerül fel ide? Biztos tuti ezt is leírtátok 100szor, csak kicsit hülye vagyok és nem értek ilyen szinten a dologhoz. Egy-két hét múlva esedékes majd.

#34
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Jol van, en csak azt mondtam, hogy ha nagyon akartak volna hegyes jelenetet, akkor lehetett volna mashol is filmezni mint a varosban. Amugy meg biztos volt ott is valami komolyabb hely ezeknel, de engem nem nagyon izgat, hogy milyen lett. Megneztem, jo volt, varom a kovetkezot.
Ennyi.


#35
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Meg kell védenem Para kollégát. Mi sem a Mecsekbe mentünk forgatni, pedig hozzánk azért sokkal közelebb van. Meg aztán mi direkt a helyi lehetõségeket akartuk bemutatni.

#36
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
A mecsek??  ??  ??  ??  :o :o :o :o :o

Orosháza <---> Mecsek távolsága kb. 260km... +20/-10km uszkve...
:-X

na de mind1...
mint már írtam, nem az volt a fõ cél, hoögy ANYAGOT vegyünk fel, hanem hogy a délutáni tekerést felvegyük...

na csõváz...

#37
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Hozzatok azert kozelebb van a Mecsek mint hozzank, es en megis le tudtam menni, akkor ti?? Erre ne fogd. Egyszeruen nem ezt akartatok. Ha hegyen akartatok volna forgatni, akkor ott csinaltatok volna, nem a varosban, de mindegy. Nos amint mondtam egyaltalan nem rossz ez, mert nem akartatok jobbat. Majd legkozelebb.

#38
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Chili: írtam már... 8) de még egyszer a kedvedért: ADOBE Premier 6.o

Vole: cipeljük le egy hegyre??
láttál Te már hegyet(vagy akár nagyobb dombot...) Szeged-Orosháza-Békéscsaba környékén??  :o

A trükkök, helyszínek hiányához még egyszer: nem volt célunk a filmezéskor, hogy olyat "gyártsunk", amit majdan felrakunk NETre, vagy forgalomba hozunk... Egyszerûen támadt egy ötletünk, hogy a 2órányi!!! délutáni tekerésünk megörökítjük, majd összevágom... Ennyi... majd amikor elkészült a 14perces össz felvett!!! anyagból a 7perces klipp, közel 15órányi!!! munkával, és láttam milyen lett, akkor döntöttem el, hogy megosztom Veletek...

DE igérem, a következõ olyan lesz, hogy a falhopz veritek a farkatok... höhö... na jó... most ki moderálom magam...

Csõváz és hátszél...
Joghurt legyen Veletek! Paraferee voltam, és várom a többiek filmjeit!

#39
Chili_Palmer

Chili_Palmer

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Para:
Videovágásra milyen rendszert használtatok? Lehet, hogy írtad, bocs.

#40
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Vegre nekem is sikerult leszednem es megneznem a filmet.... hhaaaaaat... szoval.... kicsit keves a helyszin, kicsit sokszor van ugyanaz a jelenet... de amugy nem rossz. Azert hamar ott volt az a domb, akkor legalabb egyvalaki ugorhatott volna egy olyat, hogy a sarkon at az egyik ivbol a masikba oldalrol. Remelem ertitek mire gondolok. Amugy hamar ilyen keves a jo hely, akkor azt hasznaljatok ki ami van. A trukkoket en is hianyoltam, de nem negativum ha nincs, hisz en sem vagyok az a trukkozos ember, es tudom, hogy nem konnyu, foleg egy nothing, vagy superman, csak azert egy X-up belefert volna.
Amugy nem rossz, a kovetkezo biztosan jobb lesz, foleg ha lecipelitek a kamerat valami hegyre is.
Ja es ha jottok fel budapestre filmezni, akkor en orommel resz vennek benne, esetleg valami versenybevagast is csinalhattok. Mondjuk a kovetkezo Komloi verseny, vagy barmi.

/ Latszik, hogy en is a Krankeden nottem fel. ;D ;D/