Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Amatõr Home Videó

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
122 hozzászólás a témában

#41
Chili_Palmer

Chili_Palmer

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Itt Pécsen nagyon komoly arcok vannak, majd megörökítem õket is, megnézik a Kranked-et és aztán már garázsról ugrálnak lefelé...

#42
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Akinek problémás lesz az avi, majd átnyomjuk mpegbe.
avi2mpeg.exe 50k méret öt frame/sec számolás a PIII 1ghz-en. Egy éjszaka alatt megvan.

1ébként iljicS: Korrekt! A filmemben szívesen látlak majd a tárcsáddal együtt!  ;)

#43
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
K.,!% nehéz filmet vágni! :o

#44
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Az avi azért jobb, mert kisebb helyen jobb képmínõséget eredményez, akinek meg nem megy normálisan az letölti a megfelelõ kodeket, pl: DivX-bõl már van 5.0 is nemcsak 3.11, és BIZTOSAN jól fog menni.

#45
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Az mpeg-et asszem utólag is be lehet tömöríteni avi-ba, és akkor normális marad, legalábbis nekünk sikerült.

#46
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Igen, és pont emiatt lehetnek a problémák. Mert ha nem jól csinálod meg, vagy nem tudom, nem értek hozzá, de ha valahogyan megcsinálod, akkor az egész film gyorsitva lesz. Tényleg nem értek hozzá, de jó lenne, ha nem csak computerzseniknek terveznétek, hanem mint Para gondolnátok a mezei billentyüvetökre is.

#47
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Jó még nem tudom miben nyomom majd mivel ma kezdem a alakítgatni.........De az mpg az nagyon sok nem avi az jobban tömöríti?

#48
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ok, majd véleményezünk, ne aggódj!  ;D

Ha lehet, akkor mpeg-ben csináld, mert azt a legtöbben meg tudják nézni. Ha Avi-ban készited, azt szerintem könnyebb elszúrni, és megint olyan gondok lesznek, hogy nincs hang, vagy mega-gyors. Tehát ha csak lehet, légyszi élvezhetö formátumban rakd föl!

#49
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Hú Paraferee minden tiszteletem a tied letöltöttem a Adobe Premiere 6.0-ost és hát banyek elég nehéz beljönni!De jó!Maga a Progi!Ja meg ha valakit érdekel Befejeztük a filmforgatást!Mostmág csak vágások.... van hátra!Ja egy dolgot el kell mondankóom!
   [glow=red,2,300]WARING[/glow]
A videonk csakúgy mint Parafereeéké  a saját szorakoztatásunkra készült!Minden véleményt elfogunk fogadni majd!Mindenek elött majd remélem sokan letöltitek ha fenmn lesz végre:)

Ja bocsi mindenféle negatív kri LEVES

#50
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
VHS-en van egy 2 órás felvétel Hans Rey és a GT Trial Team bemutatójáról. Akit érdekel, annak át tudom venni, cserébe szeretnék én is valami jó triálos videót. Nem kalózmásolat, hanem a bemutatón lett felvéve amatõr kézi VHS kamerával.  :)
Van benne kocsiugrálás és hátraszaltó is!  ;)

#51
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nekem is megvan a Videó és nekem begyütt nagyon!!!
Ugyanis nem azt néztem, hogy Paraék a 20" merevgéppel leugranak-e a háztetõrõl, hanem a filmen nagyon jól átjövõ FEELING-et!

Viszont a helyszíneket keveslem én is, de a többi dolog rendben van!

#52
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Na en is megneztem a nagy /80M/ videot.
A vagas tok jo telleg, meg minden.
Csak azt sajnaltam hogy csak nehany jelenetet ismetelgettetek.
Jo ezt a trukkot mashol is hasznaljak de ennel nagyon kiutkozott... /na ez most egy epito jellegu hozzaszolas akart lenni ;)/

A trukkokon mosolyogtam - gondolom ez volt a cel jo volt a buko a legfeltetteb dolgok tetejen :)
Volt egy szep ugratas is...

A piac is felismerheto volt /ugye az volt?/ Jo volt latni /Oseim Oroshazarol szarmaznak.../

Viszont azt a villat hogy a fenebe sikerult megnyekkenteni?

#53
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Király srácok vagytok Para videoját én is töltöm!

#54
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
AFFENE!!!!

Itt tököltem ezzel a hülye videóval vagy 3/4 órát, míg letöltötte (persze suliban), és valami kib*!?0 Kodek vagy mi miatt nem tudja lejátszani a gép. Engem megátkozott valaki, vagy csak általában vagyok ilyen peches? Már csorog a nyálam, hogy meg tudjam nézni, erre meg :P

Mára ennyi voltam  Inkább megyek haza és kajálok.

Misi

#55
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Chili: merre délen?

csak mert Orosházi lennék, vagymi

#56
Chili_Palmer

Chili_Palmer

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Itt délen is van egy csomó vállalkozó kedvû rájder!!Letörés? Nem gond. 20 Lépcsõ? No problem. Kamion?...

#57
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Ha megyógyúl a kezem én a cc bringámmal bevállalom a 15 m letörést! ;D
Csak azért ,hogy jól lezúzzam magam megint! ;D
De komolyan Para ott a helyem! ;D


#58
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Paraferee:
Csatlakozom a filmes rájderekhez! Bemutatok majd hatalmas eséseket, meg kamiongáncsolást is! ;D ;D ;D

#59
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Részemrõl ennyi volt!  ;D Kiváncsian várom az új videót!!!  ;D

#60
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Emberek!

Látom a parázs már lángol... 8)

Örülök is neki, meg nem is, hogy kicsiny publicikált alkotásom ily vitát váltott ki...

Leves: nincs probléma a "véleményeddel"...hisz csak egy vélemény...
(azért majd légyszi mutass nekem vmi igazán látványos és beleválalós trükköt egy 20méteres neki futási lehetõségrõl, egy 70centis lépcsõn, segged alatt egy 21"os túrára, és CCre tervezett geometriájú paripával...)

"A" film
a 3.talin mindenrõl beszélgetünk majd (hogy kiket és miket szeretnék majd...)

tandem természetes hogy benne lesz... már amikor döngettünk lefele, és folyamatosan leakartuk tolni a qrva autót a szerpentinen, az járt az eszembe, hogy benne lesz ez is... 8)


NA csõváz és hátszél...
Paraferee voltam...