Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BKV keró limit a Fogason

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
58 hozzászólás a témában

#41
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Igazuk volt! Jól megmutatták a r...t ellenõrnek! Így is kell! Kérdés, hogy mi lenne, ha én pedig azért csapnám le a DH-s srácot, mert nem tetszik a szeme...Hova jut így a világ, csibe?! Ne adj nekik igazat! Ha most az jön, hogy én ellenõr-párti vagyok, akkor feladom!

#42
vendég__*

vendég__*
  • vendég
cool  8)

#43
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Vadb**mok!!
>:(
Az ilyenek miatt packáznak a bringásokkal.

#44
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
azért szerintem nem ez a legjobb megoldás :-/


kislust

#45
Csibe

Csibe

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Srácok!

Hülyék vagytok? Látom itt egyesek a BKV-val nagyon szimpiznek. Mi az ,hogy "a fogason nem ártana viselkedni" ? Mi számít nem jól viselkedésnek? Az ,hogy néhány bringás hangosan társalog ,és jól érzik magukat? Amúgy a kaller úgy lett meg fejelve ?Hogy:

Egyik nap a haverommal felszáltunk a fogasra. Meg még egy jó páran ,többek között 3 DH-s srác olyan 1,5 millás összértékû bringákkal. Mondanom sem kell mindegyiken fullface. Pár megálló mulva felszált pár "rühes kis atka" És persze õket kezdék el elõször szivatni.

Ellenõr: - Jegyeket bérleteket!
Páran a fogasról: -Anyád!
DH-s srác: -Hát otthon hagytam a pénztárcámat és hát abban volt mindenem.
Ellenõr: -Akkor száljon le!
DH-s srác: -Hát az nehéz lesz mert eléggé alul van a bringám.
Ellenõr: -Az engem nem érdekel, magának nincs jegye sem irata, gondolom pénze sem. Úgyhogy legyen szives leszállni, a bringája meg le lesz adva a végállomáson.
DH-s srác: - :D :D :D :D Tudja maga menyit ér ez a bringa? Hát már ez a szemüveg többet ér az egész családodnál. Te pöcs!
Ellenõr: -Engem maga ne sértegessen! És azonnal száljon le ,utoljára mondom.
DH-s srác haverja: - Uram legyen már észnél ez a kerékpár nagyon drága ahhoz ,hogy egyedül hagyjuk itt.
Ellenõr: (Ellöki a DH-s srác haverját.) -Maga törõdjön a saját dolgával.
DH-s srác haverja: -  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( (Felcsatolja a fullfacet miközben a kaller tovább szívózik a haverlával.)
DH-s srác haverja: Megvárja míg a fogas megáll. És kinyitja az ajtót. Megfogja a kaller fejét és lefejeli.
Páran a fogasról:  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Utána elszabadult a pokol és lett egy majdnem tömegbunyó de aztán a DH-sok leszálltak maguktól Ennyi volt a sztori.


...............................Csibe.....................

#46
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Jólvan, köszi a tippeket! A vita az élet tüze, mindennapjaimat az teszi széppé és szenvedélyessé, úgyhogy igérem, nem változtatok a hozzáállásomon.  ;)  ;D

#47
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
lensver: vitázni kell, mert hátha meg lehet velük dumálni a dolgot. Múltkor pl kettõnkre fizettünk 1600at :)

kislust

#48
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
legyél nyugott már rég elfelejtették... a multkor midnight riderol hazafele elkeptak, felirták az adataim de má a kocsiba visszaülve láttam hogy összegyüri a pépört amin az adataim voltak, ennyi...
de lehet hogy csak mákom volt...
amugy mostanában már annyi kerót lehet megint betenni amennyi csak befér, legalábbis ahányszor én mentem még mindig igy volt.

#49
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én sajna néha leállok vitázni velük. Amikor elkaptak a fogason, akkor is mondtam, hogy "de van bérletem és van egy kilyukasztatlan jegyem is". Ám ez nem hatotta meg ôket. Adatokat felirták, de lehet, hogy mázlim lesz, mert már több, mint egy hónap telt el azóta, és semmi papirt nem kaptam még.  ???

#50
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás

A kurva anyját a bkv-nak!!!!!!!


Biztosíthatlak akkor is megértjuk ha így "k** anyját a bkv-nak" írod!  >:(

#51
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
gyugyo: ez nem jó felfogás... én sem szoktam mindig jegyet kezelni, de vállalom az 1600-ot, ha elkapnak (mellesleg jogosan). Nekem mondjuk jó okom van rá, mert nem vagyok hajlandó a 4-6 villamoson három megálló kedvéért 106 forintot fizetni, amikor gyakran hamarabb odaérnék gyalog, mint villamossal, ráadásul annyian vannak néha rajta, hogy levegõt sem lehet kapni, már ha felférek rá. És mielött még megkérdeznétek, hogy miért nem megyek akkor bringával, azért mert nincs biztonságos hely a tárolásra... De ez más topicba tartozik...

#52
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
ja, és ha a haverod sem lukasztott,akkor meg pláne miért vagy fölháborodva??? Elvileg személyenként/kerónként kell 1600-at fizetni..

kislust

#53
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
hmmm...nem teljesen értelek. a "nem lõttem el" arra utal, hogy nem kezelted? Mert ha tényleg így volt, akkor meg miért a k** anyját a bkv-nak??(na nem mintha nagyon szeretném õket)
Szerintem ha jegy nélkül valakit megbûntetnek, akkor nem helyénvaló a felháborodás. Ez kb olyan, mintha fizetés nélkül sétálnál ki a boltból, és utána még te lennél fölháborodva, hogy izélgetnek.


kislust

UI.azért ha tehetem én sem lukasztom ki a jegyet.. ;D

#54
gyugyo

gyugyo

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
A kurva anyját a bkv-nak!!!!!!!pünkösd délután 18:17-kor nem lõttem el a jegyet  ahaverommal együtt,és 1600-ba volt >:(

#55
CURTISPAPI

CURTISPAPI

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Én most szombaton egy darab ellenõrrel sem találkoztam a fogason. Egyébként meg senki ne fejelgesse az ellenõröket, mert majd jól letilják a bringásokat a fogasról. Aztán mindenki tologathatja fel a kis csodamasináját a hegyre. Nem ártana egyébként is viselkedni a fogason meg úgy általában a hegyen. De ez nem ebbe a topicba tartozik.

#56
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Én még nem láttam ellenõrt eccer sem. De mi ez a topic cím? keró limit? Szerintem az egyetlen limit a térfogat. Amennyi befér, annyi befér!  ;D Ja! 8 bringában határozták meg a határt, de 8 DH-s már erõsebb, mint 2 ellenõr!  ;D ;D

#57
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
hm.. es ki fejelte le? egyebkent iden sztem nem annyira para's mint tavaly..

#58
Csibe

Csibe

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
A fogason én csak egy ellenõrt láttam, azt is jól lefejelték. Azóta egyet sem láttam. Milyen érdekes. ;D ;D




                 ...............................Csibe..........................

#59
Bikemag

Bikemag

    házigazda

  • globális moderátor
  • 420 hozzászólás
Régi hozzászólások