Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szõrtelenül - kinek mi a véleménye?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
392 hozzászólás a témában

#361
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Wickee:

Most nõtt az önbizalmam!  ;)

#362
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás


"CSAJOK! FÉRFIASABB A SZÕRÖS LÁB?  ;)" Charon


IGEN!!!!

visszataszító a csupasz férfiláb!
bocs azoktól akik magukra veszik, de a hereszorongató, outis, simulós bicósgatyó... isteni látvány, meg kell hagyni  :-X :-X




#363
hoki

hoki

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Sziasztok. Szerintem a szõrtelenítésnek 1 elõnye van.  A sarat könnyebb lemosni a csupasz lábról. De borotválás helyett próbáljátok ki a nullásgépet.

#364
Dr.Stein

Dr.Stein

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Charon:
Hahaha! Kolléga Úr! Mexakadok a röhögéstõl!  ;)

Boszee:
Nem, a biciklisnek elõször a bicaját nézi az ember. Na jó, én.

#365
boszee

boszee

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Noi velemenyt akartatok?? Hat tessek!! :)

szerintem egy pasinak ha szepen kidolgozott, izmos, szalkas laba van, akkor nyugodtan hangsulyozza ki azzal, hogy leszedi rola a szort! szerintem sokkal esztetikusabb latvanyt nyujt! A baratom orszagutis leven szinten borotvalja a labat versenyszezonban (!!!) es szerintem nagyon kiraly laba van!!! ;)

Lehet, hogy en mar hozza vagyok szokva a szortelen ferfilabak latvanyahoz viszonylag kisebb korom ota (a batyam is regen nagy orszagutis volt, o akkoriban gyantaztatta a labat), de nalam nagyon bejon a dolog! Am nehany biciklis korokben viszonylag ritkan megfordulo notarsam velemenye szerint egyenesen visszataszito, buzis... szoval embere valogatja! A testepitok es uszok a mellkasukrol szedetik a szort pl., a kosarasok a honaljukrol... naluk az a szembetuno, egy biciklisen az ember a labat nezi eloszor, nem?

#366
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Amióta leborotváltam a kutyámat, 100x gyorsabban ér vissza az udvarról amikor kiengedem pisilni!

#367
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Fúúúúú
Ez ám a téma!

Nos: amikor nézem, nekem semmi bajom azzal, ha a PROFI országútis leborotválja a lábát, mert kell az a fránya fél ezredmásodperc az idõfutamon. De ha egy amatõr azért vágja le, hogy ezáltal profinak tûnjön, hááát... elítélem, mert Õ attól még csak szebb sem lesz, nemhogy gyorsabb....
:-X
Én a saját lábamról soha nem vágnám le a szõrt, elég idiótán venné ki magát.

#368
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Gabo:  ;D

1stein:
Beszéltem anyuciddal, és nekem azt mondta, hogy amikor megszülettél és elõször meglátott Csubakkának akart elnevezni, de az orvosok lebeszélték róla...  ;) ;D ;D ;D ;D

#369
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás

Akkor még jobban eddzenék, és akkor.... izé..... meg annál is jobban... hörrrrgggghh.... még jobban... izomból.... minusz 5mp.... még minusz 5mp.... esik a pulzus.... még keményebben...... ELVESZÍTJÜK!!!!!........


Szerintem egy bizonyos gyorsulás elérése után már tök mindegy, hogy ven-e ször vagy nincs. Ami kilóg az úgyis le ég. ;) ;D

#370
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
1Stein: Nem figyelsz oda, mit írtam! Szõrösnek, és nem szõrösen.... ez direkt van így írva.  ;) ;)



#371
templar

templar

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
A megszólítás ezentúl Sir Mentén ;D

#372
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy Skaccok!

Húúú de jó kis téma...! ;D

Én a magam részérõl nem ítélem el azokat akik borotválják a lábukat... a kezüket... a nyelvüket...ööö...

Azt nem moindom hogy nem kezdek el röhögni rajtuk, de nem bántom õket...

Amúgy meg magamat végig nézve... hááááát... egy néger gyerekbõl biztos így lehetne fehér... ;D
Már érdeklõdtem anyáméknál, hogy a medve milyen rokonságban van velünk... ;D

Amúgy Liquid barátom, ha jól emlészem fejebúbjától talpáig borotválta magát anno... talán Õt megkérném, hogy szóljon párszót...

Csõváz és hátszél!
Szõrösen szép az élet...tralalala.. JOghurt igaz szõrtelen, de három nap a napon után már Õ is az.. ;) Paraferee voltam

#373
Dr.Stein

Dr.Stein

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
tamaskaa:
Én nem panaszkodhatom, a divatosnál sokkal jobban is fel vagyok szerelkezve szõrileg, de anyukám állítja, hogy nem így születtem. Pedig állítólag férfibõl vagyok.  ;D

#374
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Sziasztok! Én országútit és montit is hajtok, versenyeken látom a borotvált lábú fiúkat, de eddig sosem volt olyan érzésem, hogy esetleg a szõrõs lábam miat maradtam volna le... Egyébként még a gondolattól is borzongok, hogy valaki legyantázza a lábam, szerintem lejönne az egész bõröm a szõrrel együtt, mivel nem 20-30 szálról volna szó, a borotválkozást meg már addig a 3 percig is unom, amikor az arcomról kell lekapni a szõrt.
A kenõcsrõl jutott viszont eszembe, hogy ha már van szõröm, akkor miért ne zselézhetném be spoiler-alakúra? Szerintetek hány másodpercet nyernék vele?  ;)

#375
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Akkor még jobban eddzenék, és akkor.... izé..... meg annál is jobban... hörrrrgggghh.... még jobban... izomból.... minusz 5mp.... még minusz 5mp.... esik a pulzus.... még keményebben...... ELVESZÍTJÜK!!!!!........



Ezt akarod? Ilyen problémákba üldözöl?

#376
emberke

emberke

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
tamaskaa: Kinyomod azt a 5 mp-et izomból, de akkor a szõrtelenség még 5-öt számítana. ;)
Olvastam az újságban, hogy egy ausztrál brutálfocistának csomó baja volt az ujjával, és amputáltatta, hogy jobban tudjon játszani...
Szerintem ezügyben megegyezik a véleményünk,
a szõrtelenítést pedig talán ehhez lehetne hasonlítani (erõs túlzással).
Nade ha mindenkinek ua lenne a véleménye, pangana a fórum. :)

#377
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
tamash is szeretne egy oúti gépet, dehátugye mibõ?? ?? ?? Szal ezen pont tegnap gondolkoztam, hogy ha (részben) áttérnék a virslikerekûre, akkor megfosztanám-e magam királyi dicsszõrzetemtõl. Aztán nem túl hosszas cívódás után rájöttem, hogy nem. Félig kinõtt állapotban eléggé visszataszító/röhelyes/idegesítõ lenne. Kétnaponta végigberetválni magam meg nem hiszem hogy lenne türelmem/idõm/kedvem. Meg mi van akkor, hogy ha miután végeztél, rájössz, hogy neked a látványtól hányigered van? Mi van ha a Barátnõd jön erre a következtetésre? ;D És még kombináljuk ezeket az eseteket azzal, hogy ha ezekre akkor jössz/jön rá, amikor a felénél jársz? ;D ;D ;D Ciki nem? Inkább edzenék még egy hetet, vagy még keményemben, és kinyomnám azt az 5mp-t izomból...

Privi vélemény, hogy a férfi szõrösnek születik, maradjon is így.

#378
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
templar mekkora már a szakállad? ;D

#379
templar

templar

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Én nem osztanám meg magunkat azzal hogy "országutis" meg "montis" meg "triálos" meg "hikomat" ;D meg mindegy... BRINGÁSok vagyunk, nem pedig P*****KUSOK

én speciel azon dolgozom, hogy legyen országuti gépem IS és monti IS, aztán eldöntöm a hétvégén, hogy melyikhez van kedvem.. Úgyhogy nem vágom magam ketté ;D

borotvár ameg nem fussa - de nem is kell ;D



#380
flyer

flyer

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Hali,

Nem segítséget kértem (Bocs ha félreérthetõ volt), csak felvettetem egy témát, ami bizonyos körökben örök téma. És kiváncsi voltam mennyi országutis van itt, de sajna nem sok. De ez nem baj, mert nem ez alapján ítélem meg az embereket.
Köszi, hogy válaszolgattatok.

Üdv.