Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szõrtelenül - kinek mi a véleménye?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
392 hozzászólás a témában

#341
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Kékre edzett gumikalapács,
félméteres szemmérték,
hasmánt kercsengli...
;D ;D ;D

#342
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Errõl az ingyombingyongológusról jut eszembe..
Tudjátok mikor kell umplampolni a memplempõt ?
Amikor elfogy a dûzõ , és a horizontális dezontátor bevégeztet cirkulálni a prímszekunder qefensei körül.Jut eszembe ,kellene egy kanyarfúró   , és egy kis reszelõzsír , erre felénk zalában nem igen lehet találni , nem láttatok arra bp. fele ?

#343
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
BRUCE:
Bocs! :-[

A válaszom nem.  :'(
(Ingyombingyológus szagvélemény. 1stein csekkolj le!)

#344
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
ehh...  :-/

köszönöm a segítõkész választ charon...  ::)

#345
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
BRUCE:
Kb. annyival, mint amennyivel gyorsabban nõ a szakálla egy csigának, ha megborotválkozik...  ;D ;D


#346
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
ehhez nem tudna vki vmit hozzászólni?
pls......

#347
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
a bõrlégzést nem segíti a szõrtelen lábikó??

#348
Oliver

Oliver

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
HI

Ha már sebesség akkor van arra megfelelõ öltözék, nekem bevált, de nem érdemes csak versenyen használlni, mert edzésnél az izmok terhelése a lényeg a megfelelõ izomköteg kialakulásához.
Nekem a szakáll heti 1x-i leborotválása is borzalmas élmény.
Német o-ban vettem anno egy speedbike kezeslábast, tényleg jelentõsen csökkenti a légellenállást, versenyeny biztosan jelent valamennyit!

Oliver

#349
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
meglesz  ;)

#350
templar

templar

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Állítsd át a betûk színét, mert meg lehet vakulni a fekete alapon kéktõl :'( :'(

#351
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
ezzel kapcsoltaban indult egy közvéleménykutatás a http://www.extra.hu/...ihu/fooldal.htm -en , a kérdõív menüpont alatt . Jelöljétek be véleményetek és submit. Ha valaki adna még hozzá választási lehetõséget , az írja meg a fórumba, és megvalósítom álmait. Meg ha más kérdést is fel szeretnél tenni a nagy népnek ,akkor megintcsak a fórum.

#352
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Szerintem nem néz ki jól a csigaláb . Mármint férfiak esetében  :D
Ha pantani lennék akkor tuti csinálnám , de amatõrként semmiképp sem. Amúgy az országútisoknak tényleg súlgymániájuk van. Van egy országútis ismerõsöm , aki a világért sem venne kilóméterórát , mert nehéz . Az egyik biciklijén kulacstartó sem volt , amikor rákérdeztem ,hogy miért elmondta, hogy nehéz , és fölösleges. Ha hosszabb útra megy , akkor visz magával hátizsákban piát ,de ha rövidre megy akkor miért legyen rajta fölöslegesen a kulacstartó a biciklijén ?
Ezek után azonban még meglepõ , hogy a lábát nem csuppaszítja.  Nézzétek a nálytrájdert , és vegyetek példát dévihásszelhoffról ,aki villog a dzsekije alól kilátszó mellszõrzetével .
Egyébként szerintem mindenkinek a maga dóga .

#353
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Gyerekek el vagytok tévedve!!!

Nem azért borotválják a profik a lábukat, hogy 5 mp-t nyerjenek. Baromság. Egészségügyi okai vannak a dolognak.
Tény, hogy egy jó kis bukás után sokkal könnyebb és egyszerûbb kitisztítani a sebet, ha szörtelen a láb. Szerintem az is tény, hogy könnyebb bemasszírózni a melegítõkrémet ha szörtelen, és még nem esett szó a darazsakról, méhekrõl, bogarakról, sasokról, amik menet közben simán belegabalyodnak a szõrbe és még meg is csípni a fene enné meg õket.
Hát kb. ezek az okai a borotválásnak. Nem a sebességnövekedés....

Meg kell mondjam kicsit csodálkozok is azon, hogy montis körökben ez nincs így, mert talán ott még nagyobb szükség lenne erre...
syncro

#354
templar

templar

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Asszem t'om Ullrich tavaly elronthatta... Ha a te módszeredet alkalmazta volna biztos nem lett volna földes a háta... ;D



#355
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
elarulom a nagy titkom...


nekem ugyvan szortelenitve a labam hogy kis utak vannak kivagva belolle csak... ez forditott banan formahoz hasonlit, ezzel segitve a leszoritoerot .. kanyarban igen hatasos...:)


#356
flyer

flyer

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Hello,

Nullásgép ez jó!
Ez eszembe sem jutott, minden bizonnyal ez a legfájdalommentesebb!

Egyébként lehet keresgélni indokokat ellene vagy mellete, de fölösleges. Profiknál idõfutamon, és különösen pályán, számít. Az amatõrök meg nem feltétlenül azért csinálják, hogy profinak látszódjanak. Hanem egyszerûen van akinek  teszik és van akinek nem.
Egyébként minden szakágban az amatõrök olyan dolgokat akarnak használni, mint a "nagyok". Ez voatkozik a ruhákra, a bicajokra stb.
Szerintem meg bõgatyóban, szandálban, sísapkában stb. undorító bicajozni. Másoknak meg a csupasz láb az!
És ez így van jól! ;)

Üdv.
 

#357
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D

a pontos megnevezésem Sir Õs Paraferee és Nap onmég Sir Õsebb Joghurt...

;D

#358
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Szõr (Sir) Paraferee és hûséges lova: Joghurt

#359
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
nekem is... ;D

Pf...

#360
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
1stein:

Bocs!  :-[