Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Egymásnak való bekiabálás

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
69 hozzászólás a témában

#61
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Magára vessen, de lehet, hogy még kevésbé tapasztalt és bele lehet hajszolni dolgokba.

#62
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ez erdekes dolog, mert en gyakran jarok versenyekre, de nem jellemzo, hogy kirohogik egymast az emberek. Ha valaki esik, akkor inkabb mindenki sajnalja, es megkerdezik, hogy jol van -e, ha kell akkor ossze is szedik. Egy-ket haverom esesen en is rohogtem mar, meg az enyemen is, de csak ha nem volt komoly, es tenyleg haver volt, es nagyon poenos eses. Ez is produkaltam mar ilyet. Amugy ilyenkor altalaban megbizonyosodunk rola, hogy az illetonek semmi baj, es csak utana. Amugy a sajat esesemen altalaban en szoktam eloszor rohogni. Amugy a bringazas szamomra / megha versenyzek is/ tovabbra is csak moka, kikapcsolodas. En a szorakozas kedveeert csinalom.

Arra meg hogy `vallald be!!!` en is csak azt tudom mondani, hogy ha valaki nem ismeri a sajat korlatait, es megugrik valamit csak azert, mert egy olyan ember mondja, aki lehet, hogy bringazni sem tud. Azt te menet kozben nem latod. Szoval az ilyen magara vessen,.


#63
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Most már teljes ez a topik is, hogy fityisz is fikázott egyet. Az is lehet, hogy igaza van, csak kicsit furán adja elõ.

#64
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Helo, na szerintem ez a téma is ilyen magatogba való fortyogás aminek az lesz a vége mint az összes ehez hasonlónak, hogy sok bunkó van de vannak olyanok is akik nem de a FORUMOSOK azok überfaszagyerekek!

#65
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nekem a Zsolti manõvere tetszett, ahogy lerakta a gépet a srác elõtt, és 20 centin belül kirakta a hátulját, hogy ne menjen rá a srácra. Hülyék meg mindenhol vannak, de szerintem azért nem ez a jellemzõ.

#66
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Én hallotam hasonló stílusú beszólásokat, hogy "nézd má' mekkorát fikált" , volt akinek az is tetszett amikor a srác (azt hiszem el is törte a kulccsontját) elesett a "Sósmogyi" elõtt.

#67
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Mindenki azt vállal be, amit akar. Ha valaki befolyásolható ily módon, az meg a saját problémája szerintem. Egyébként én nem nagyon hallottam röhögést, amikor mondjuk Gizi letörölte az érkezõt harmadszorra is.

#68
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Legutóbb a fogason hallottam ahogy (igaz csak) kissrácok cukkolták így egymást, hogy ki mennyire keményen "nyomja". Gondoltam szólok nekik, hogy: Köcsögbanda, majd jól belehajszoljátok egymást valmi nyilttörésbe! De inkább visszafogtam magam, lehet, hogy kiröhögtek volna. :'(

#69
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
en nem tapasztaltam sem maskor semhetvegen ilyet.. egy egy esesnel a a huuuuuu bbhhaaaazmeeeeeg morajlasok sokkal tobbszor elofordulnak mint a harsany kacaj. lsd : esztergomi dh verseny.. kb ennyit fogtam az egeszbol. az valoban bosszanto lehet hogy egy egy duplanal beszol a kecsegz hogy "ugord ma'meg mindenki atnyomja" , de en azt gondolom nem kell bevallalni ha nem elegendo hozza a rutin. senki nem fog kinevetni es fogja azt mondani hogy mit keresel egy versenyen  es hogy te egy semmirekello brinyos volnal.. egy egy ugratot a profik kozott is gyakran kihagynak.
macs : en veled vagyok.

#70
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Ez alatt azt értem mikor versenyeken, de nem csak ott hanem a fogason vagy csak bicajozás közben a kedves biciklis pajtások cukkolják egymást, hogy "ugord meg, mindenki megugrotta" és hasonló benyögések. Talán nem kellene belehajszolni a másikat olyan helyzetekbe ami neki veszélyes lehet.

Más (bár annyira nem): nem tetszett amit most hétvégén a 4X versenyen láttam. Arra gondolok, hogy az eséseken egyesek csak röhögtek, szórakoztatónak találták, egyfajta show elemként, látványosságnak (írjak még rokonértelmû szavakat?) fogták fel a dolgot, pedig az ott akkor valakinek nagyon fájt. Semmilyen együttérzésnek még csak nyomát sem láttam pedig talán ez is hozzátartozna ahhoz, hogy "Mi biciklisek tartsunk össze!" meg, hogy "A bicajosok mekkora nagy összetartóak, meg köszönnek is és ha nem akkor bunkók."  Szóval kicsit foglalkozhatnán egymással nem csak szóban. Egyébként is ez olyan volt mint a kandi-kamerás mûsorokban: a kétévesMarcika beveri a fejét a betonba és bejátszanak egy nagy közröhejt. Én nem találom annyira mulatságosnak.