Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Egymásnak való bekiabálás

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
69 hozzászólás a témában

#21
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Shaun jól beszélt! Mindenki nyomja olayn bringával és úgy ahogy neki jó! a lényeg hogy bringázzunk!!! :DJODA

#22
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Na mostmár én is beírok ide.

Szerintem a "Válald be", "Kûldjed", Toljad", "Figura"
esésnél a "Nem baj, anyu kimossa!!!" (Vagy Sorn ;D )  Persze, csak, ha egybõl feláll és teker tovább, beszólások a verseny, BULI részei. De ha ez valakinek nem tetszik az hiába hangoztatja, mert ezek ÖRÖKRE a pályákon maradnak. Akinek ezek nem tetszenek az valószínüleg még nem hallotta a tök idegenek bekiabálásait verseny közben, szerintem nincs annál jobb érzés mint amikór már tekerni is alig bírsz, de valaki egy "Nyomóóóóóód!!!!" kiáltással az utolsó utáni erõtartalékaidat is kihozza belõlled, és ez nem csak DH/DS versenyeken van így, hanem CC versenyeken is fontos a búzdítás.

A nevetések esésnél: Ez nem megszokott, sõt minden olyan esésnél amikor a Crash test dumi (Versenyzõ) nem kel fel egybõl, vagy látszik, hogy csúnyát firkázott egybõl kérdezik tõle, hogy jólvagy, segítsünk, hívjunk orvost??

Ezeket egy fanatikus (világbajnok) Szúrkolótól olvassátok, aki nem hiszi, járjon utána.

Ami pedig a Gazdag kis DH-sokat illeti, (nem mondok nevet, mindenki ismeri õket), nem tudom miért fikázza õket mindenki, szerintem csak azért mert irigylik a bringájukat, TUDÁSUKAT, BEVÁLALÓKÉPESSÉGÜKT. Én elég sokat bringáztam velük a nyáron és komolyan mondom, ha estem rögtön kérdezték, hogy OK-s-e az állapotom, tudom-e folytatni. És ami a lényeg õk azok akiktõk az ember csak tanulhat, elég béna voltam amikor megismerkedtem velük (most se vagyok géniusz, csak született tehetség) és 2hét alatt annyit fejlõdtem mint addig fél év alatt, elmondják, hogy hogyan csináld és addig nem nyugszanak amíg legalább meg nem próbálod.
És a legfontosabb, ÕK azok akik senkit se néznek ki a fogasból, senkit nem kergetnének el a hegyrõl. Eddig csak náluk tapasztaltam azt, hogy TISZTELIK az ídõsebb bringásokat, még akkor is, ha az tudásszintben még a közelükbe sem ér. Ezt L.Cs. is igazolhatja.

Na ennyit errõl, és akinek nem tetszik a BÚZDÍTÁS az csak a célba várja a versenyzõket.

Palmer

#23
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Érdekes, hogy csak a rossz bekiabálásokat említitek. Nekem annyi pozitív "beszólásban" volt részem! Mindkét oldalon: akár versenyeztem, akár kintrõl szurkoltam. Borzasztó jó érzés, amikor már azt hiszed, hogy meghalsz az emelkedõn, vagy a maraton uccsó kmit tekered és igencsak kivagy - na akkor a bíztatás aranyat ér. Hihetetlen tartalékokat mozgósít, mosolyra fakaszt. Minden esteben sokat ad, hogy figyelnek rád, veled vannak, átérzik a dolgokat. Ûzött stílustól független.
És az is tuti, ha találkoztam olyannal, aki fikázta a másikat - bárhol!, akkor kinyitottam a számat és odamondtam neki, hogy csináld, ne pofázz!
És az is igaz, hogy sûrûn alkalmazom azt is: Csináld meg, nem gáz! ha 1 lány megcsinálja, akkor neked is menni fog... és amúgy ez bejön.

#24
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Nekem iszonyat jó bicóm van és borzasztóan el vagyok szállva
vagy
továbbra is elszállt vagyok, de rohadtul nincs jó bicóm
ki melyiket akarja... :)  én mindenesetre szeretem



#25
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Ja, majd megbeszéljük a Nagykovácsi-ban rendezett versenyre menve. Szerintem nem sokban külömbözik a véleményünk, csak félreértettetek. Bocs.

#26
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
csodálkozom, hogy nem jelent még meg itt LCS, hogy már megint egy déhá=szar, cc=sirály jellegú topic. úgyhogy megteszem ezt én. Mi értelme ennek az egésznek itt? A tpoic eleje még érdemes és érdekes volt, de áthajlottatok nagyon ebbe a akinek sok pénze van az egybõl bunkó is-ba. És nagyon sokan nagyon sokszor úgy nyilatkoznak emberekrõl, hogy még 2m-nél közelebbrõl nem is látták õket, de ha Monster T-je van, akkor abból mindenki arra következtet, hogy apuci vezérigazgató, 200millás házban élnek a Rózsadombon, és a srácnak csak ezért van értettségije, mert a 22.ik szülinapjára azt kapta a Porsche mellé... nem kéne...

#27
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nem azt mondtam, hanem azt, hogy ismerek eleg sok olyan emberket, akiknek millas bringalyuk van megsincsenek elszallva. Olvass figyelmesebben, mert nem szeretek linkre gepelni.
De amugy versenyzokon kivul is sok olyat tudnek mondani, akik nincsenek elszallva, pedig ott van alattuk a jo bringa.
Amugy ez a nagykepuseg leginkabb a kis 16 evesekre jellemzo, akik mg ki sem nottek a foldbol.


#28
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Nem csak az elit versenyzõknek vann 1.5 millás bicaja.

#29
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nagyarc: Nos ha jol emlekszem, nem is mondtam, hogy olyan komoly bringam van / bar ha azt nezzuk, hogy nincs rajta rosszabb cucc XT -nel a tarcsat is belertve, meg Roox.. de mindegy/ csak azt mondtam, hogy azert macsek bringaja nem eppen az elszallas kategoria. Itt gondolok a 3-4-500e -es vazakra / kozben a komplett haro volt 320e :-/ / es a 3-400e -s telokra.

Amugy eleg sok bringat fel tudnek sorolni, akiknek a tulaja nincs igazan elszallva. Eleg jol ismerem az Elit versenyzoket, es tudom.


#30
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Egyébként meg a kategóriájában elég jó. Amiket te írtál Vole azoknak csak a váza, villája többe kerül mint az egész bicajom. Érdeks lehet vajon mennyibe kerül nekik legyártani ezeket az alkatrészeket? A 20000-es villákat is ugyan úgy elhozzák onnan ide.

#31
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Már megint elõjött ez a "pénzesgyerekbiztosbunkó" téma.

Látod én sem vagyok pínzes, de néha nagy az arcom ;D

Opa

#32
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
A 14 kilós országútimhoz képpest elég jó és felszereltségileg is jó, azok a bicajok meg talán kicsit bután is néznek ki Magyaroszágon. Tudom itt is vannak tetõk meg építkezések csak szerintem akinek ilyen gépe van itthon... elég kevesen használják ki akkor meg minek?

#33
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nem hiszem, hogy a bekijabálások bringafüggõek, meg hogy a társadalmi ranglétrán való elhelyezkedés alapján változnának, ez marhaság.
Amúgy vole te se nagyon verheted magad a bringád miatt  :-/

#34
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nem akarlak megbantani macsek, de ha jol tudom, akkor neked egy Haro -d van ugye?? Nos az nem nevezheto eppen egy nagyon jo bringanak, helyesbitek, nem erre ertik / persze teljesen jo, ismerem a felszereltseget/ es valoszinuleg neked is nagyobb lenne az arcod, ha egy RM9 -es, vagy egy Karpiel Apocalipse nyergeben ulnel. Ugyanis ezek a millas /1,5mil/ DH gepek.
Egyebkent szerinem nekem sem lett nagyobb az arcom, attol, hogy ilyen bringam van, bar en megdolgoztam erte, es nem hirtelen kerult elo a semmibol, hanem fokozatosan.


#35
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Szerintem emberre válogatja, nekem hirtelen lett jó bicajom de szerintem nem hízott az  arcom (remélem).

#36
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
eggyet megkérdezek mivel nem értem,hogy mért a 'pénzesdéhások mindenki kiszemelt áldozatai?
hogy õk bunkok meg minden

mert például akkor ott vannak a pénzes ,gramfejû cc sek

szerintem itt ott van a gond,hogy akinek hirtelen pénze lessz annak meghízik az arca és akkor irto nagy lessz az arca.
de szerinteem az a normális ha annál kissebb az arcod minél többb a pénzed .

ja én nem tartozom a tábor közé csak már ..... az oldalamat,hogy miért pont a dhs kölök

#37
Astro

Astro

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Hát nemtom'
Valaki azt írja, hogy esésnél röhögés?
Hát ha valki akkor röhög, az hülye
A beszólás hozzátartozik a feelinghez, de csak mértékkel...

#38
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Most a Sportszigeten is volt egy két b*nk* beszólás, legingább a porbafingó kategóriából hallottam de voltak fiatalok is (felnõttek)

"
-Vannak itt szkinhedek?
-Csak fiatatlok.
-Fiatal szkinhedek?
-Nem, fiatal fiatalok.
                             "
Na szóval foltak olyan  uninteligensek is akik már nagyok.

Ami még elszomorító volt: esett a srác a sznóbórdos ugratón, kijöttek a tûzoltók, meg minden, amikor bemondta a "szpíker", hogy csak agyrázkódása van és 15 perc múlva kezdõdik a versen a tömeg elkezdett oszlani. Én távolabbról figyeltem az eseményeket, fentrõl a lépcsõkrõl (nem szeretek bambúlni a baleseteknél mert én sem szeretem, ha esek és odajönnek 100-an) és elég látványosan kezdtek elszivárogni az emberek, a versenyre sokkal kevesbben maradtak, szóval ennyit a sporthoz-vérhez való hozzáállásról Magyarországon. :'(

#39
Astro

Astro

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Ja arra gondoltok, hogy mennyé má lefelé, vagy elvágom a fékbowdened :)
A mountainbikesport.hu -n van egy evvel kapcsolatos röpke kis hangfájl :)
"Mennyé má bazmeg, engedd el aszt a kibaszott féket" :)
Ez a düh levezetése...  ::)

#40
Fulopke

Fulopke

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
::)Aki kiröhög annak a segge alá kell tolni a gépet aztán lezavarni a pályán,majd meglátjuk,hogy röhög-e ha õ nem vállal be valamit,vagy ne adj isten eszi a talajt teli p..ával... ???