Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Egymásnak való bekiabálás

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
69 hozzászólás a témában

#41
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
A biztatás, mint ahogyan a nevében is benne van, önbizalmat ad, de mindenkinek saját magának kell eldönteni, hogy mit vállal be és milyen következményekkel. Szurkolók nélkül nem lenne hangulat. Az meg, hogy valaki kiröhög ha esel... Nem kell vele törõdni...

#42
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
zsirosmacs: akkor vigasztaljon hogy nincsenek marha sokan, és reméjjük együtt hogy eccer nekik is benõ a fejük lágya...

#43
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Nekem pont a "pénzesdéhásokkal" van a bajom.

filyisz: lehet hogy a fórumosoknál kevévsbé fasza gyerekek is betévednek és magukbatekintve elgondolkoznak.

#44
zsjako

zsjako

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Aza helyzet, hogy mindenkinek kellene lennie egy olyan képességének, amivel fel tudja mérni, hogy mire képes, és mire nem. Ez mindaddig meg van mindenkiben, amíg egyedül tekereg, de csapatban már elõjön, hogy:"gyáva", "Nem mered", "volumen" stb.stb., és ilyenkor elszáll az önkontroll, és a kétségek közt vergõdõ delikvens nekiveselkedik, és akkorát esik, mint az ólajtó. Én úgy gondolom, ha beparázok, márpedig ilyenkor õ ezt teszi, akkor még azt is elrontja, amit máskor biztosan megcsinál, és itt nem az x m-es letörésre kell gondolni, elég vízszintesen 2 m  gyökér is.Egyszer-kétszer még elõfordulhat ez vele, aztán inkább vállalja a gyávaságot, de a sztoriait nem tolószékbõl fogja meséli.

Zs

#45
Bogyo

Bogyo

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
egy kollega a hosszú lefelénél kidöglött  (szint úgy szilvás)kért ,hogy áljon már meg valaki görcsö t kapot a lába és tán magnézium tabletta kelett neki  na mindegy nem ez a lényeg elõttem 6 ember men t el melette akit én láttam és egy se volt képes megálni én pont mecseltem egy sráccal mégis 60-ról lefékeztem megáltam bár nem tudtam segíteni még is jobban éreztem magam mert megpróbált de az a többi ember ? Ennyit az össssze tartásról


ßogyó voltam és Joghurt rettegj mert imádom a tejtermékeket

#46
Bogyo

Bogyo

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
elemben mikor kidöglöttem szilváson az ördögoldalnál kb 15 kérdeszték meg ,hogy segíthetnek e ? ez 15 perc alatt történt

#47
Bogyo

Bogyo

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
voltam eddig 5 versenyen és eddig esésnél egy röhögést se halottam.

#48
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
fityisz: nem kötelezö ezt a forumot olvasgatni, ha nem teccik amit lácc ne nézzed, danke... >:( >:(

#49
vendég__*

vendég__*
  • vendég
nah ez az amirõl beszéltem, most ismételgetitek magatokat meg egymást, mint a kutya aki a saját farkát kergeti

#50
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Szerintem egy versenyhez hozzatartozik a hop hop hop hop hop hop hop , meg  gyerunk gyerunk, meg sip meg dob meg amit akarsz. Ez ettol jo es tenyleg segit ha mar el vagy kenodve.

Hogy ugord meg?
Es ha aszondjak ugorj a kutba? :>

Haverokon mi is szoktunk mosolyogni, de tenyleg csak kis benazasokon...

#51
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
jaj bocsesz mucsácsesz a kettözésért csak épp mexakatt ez a trágya... :-[ :-[

#52
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
én ebböl még eddig nem tapasztaltam semmit, pedig mindig szakatt szerkóban ülök a fogason és a gépem is szakatt, mégse nézett rám görbén még soha senki, de lehet hogy csak én nem vettem észre... ha meg vki taknyol bárhol az mindig a hejzettöl függ hogy mi a reakcijó, monnyuk multkor állok normafánál és legurul eccerre a murva felé vagy 5-6 srác az elsö eldöl a füben többi meg utána, mindegyikük maj meg halt a röhögéstöl, ezen pl lehet egy jot derülni, de ha monnyuk a libegö alatt valaki csúnyán fejreáll akko télleg az az elsö hogy "jól vagy haver?". ha meg nemmozdul akkor pedig sztem mindenki kivétel nélkül kissé megijed és elkezd aggódni vagy valami, de az biztos hogy nem kezd el fennhangon röhögni. persze biztos van egykét sorból kilógó "pénzesdéhás" emberke, nembaj biztos nem forumos egyikse (a kettö mondhatni kizárja egymást), és az ijenek piszkálódását eccerüen nem kell felvenni, te legyél mindig normális és bizistók jol alszol! ennyi...

#53
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
én ebböl még eddig nem tapasztaltam semmit, pedig mindig szakatt szerkóban ülök a fogason és a gépem is szakatt, mégse nézett rám görbén még soha senki, de lehet hogy csak én nem vettem észre... ha meg vki taknyol bárhol az mindig a hejzettöl függ hogy mi a reakcijó, monnyuk multkor állok normafánál és legurul eccerre a murva felé vagy 5-6 srác az elsö eldöl a füben többi meg utána, mindegyikük maj meg halt a röhögéstöl, ezen pl lehet egy jot derülni, de ha monnyuk a libegö alatt valaki csúnyán fejreáll akko télleg az az elsö hogy "jól vagy haver?". ha meg nemmozdul akkor pedig sztem mindenki kivétel nélkül kissé megijed és elkezd aggódni vagy valami, de az biztos hogy nem kezd el fennhangon röhögni. persze biztos van egykét sorból kilógó "pénzesdéhás" emberke, nembaj biztos nem forumos egyikse (a kettö mondhatni kizárja egymást), és az ijenek piszkálódását eccerüen nem kell felvenni, te legyél mindig normális és bizistók jol alszol! ennyi...

#54
dualbiker

dualbiker

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Amikor elkezdtem bicózni (3 éve) szar bicóval(még most is az) látszott a fogason az APUCIIGAZGATÓVALAHOLÉSMEGVESZNEKEMMINDENTÉSETTÖLÜBERFASZALESZEK srácokon hogy lexivesebben kidobnának a fogasból.
Beszólásokról csak annyit hogy én is qrvára utálom hogy a Dh-snak magukat képzelõ 13 éves srácok elkezdik fújjolni az idõsebb cc-st.Ilyenkor nekik tudnék menni.Lehet hogy a cc-s bármikor bárhol lealázza!
Esésekrõl csak annyit hogy néhány kezdõ elkezdi követni a dh-sokat és háááááááááát õ is megpróbál
beadni mindent.Ez vagy sikerül vagy nem.
Mára elég belõlem.Csõváz+hátszél

#55
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
tökteljesen egyetértek! ;) Voltak helyek a városban, amikrõl azt gondoltam, hogy ezt képtelenség megcsinálni, itt nem lehet lejönni, és láss csodát, addig-addig gyakoroltam kisebb letöréseket, lépcsõsorokat, hogy most ezeket a helyeket csukott szemmel is megcsinálom! Persze a lényeg az az hogy tartsuk be a fokozatosság elvét! ;)

A beszólásokról meg csak annyit, hogy egy nagy esést a tipikus " HUBAZZZZ...eg mekkorát esett"beszólás melett max egy enyhe mosoly követ, de utánna rögtön felhangzik a mondat "egyben vagy??" és ezt a mondatot nem szokta harsány kacaj követni! Egyébként szerintem ezeket a versenyeket a hatalmas összetartás jellemzi, mindenki mindenkinek a haverja, és pont a nagypofájuak szorulnak ki a társaságból!  Én pl kispici pont vagyok SÓSMOGYIFÉLISTENCSÁSZÁRUGRATÓHERCEGMINDENTKIKERÜLÖKÉSNYEREK melett, és neki pl lenne mire nagynak lenni, de ennek ellenére simán elkacarásztunk Veresegyházán a dupla ugrató tövében, amikor éppen nem versenyzet!! Na nekem ez a véredényem!UFF

#56
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nem azt mondtam, hogy a tekeresen kivul semmit nem szabad eroltetni, de ha meg nem ugrott letorest akkor ne az 5m -essel kezdje, mert baja lesz. Viszont ha mar tobb szazszor ugrott leotrest, mondjuk megugrott mindent 4,5 meterig, akkor rendben van, hogy megprobalja az 5m -est, de csak akkor.
:P :P :P :P :P :P

#57
vendég__*

vendég__*
  • vendég
nekem ilyen érdes az elõadás módom, de ha ez valakinek nem tetszik szóljon nyugodtan, nem fog érdekelni.
a másik: ha van valaki annyira balga hogy bevállal dolgokat mások uszítására az meg is érdemli!
-Apúúú, mi ez a piros gomb??
-Nyomd csak meg kisfiam és megtudod.
-Apúúúú, ez megharapott!!!!
-Hát látod a nyulak már csak ilyenek.

ennyi és nem több

#58
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Nah 60 napja nem írtam már
Most jólbelédkötök Vole ;D
Na nem idézgetek, de azt írtad kb., hogy senki ne próbáljon meg olyat, amit nem csinált. Én még nem ugrottam le 5 méteres letörésrõl, de ez aszt jelenti, hogy nem is fogok?
Mert ugye fejlõdni kell(jó sokat nekem)

csao
Opa

#59
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Viszont ha nem tudja, hadd tapasztalja meg, nem? Még akkor is, ha ez ficammal, vagy töréssel jár. Mert mig egy lány hallgat mások szavára, egy fiúbringásnak általában meg kell tapasztalnia a saját bôrén a dolgot. És akkor, azután, már ne félj, nem csinálja meg még egyszer!
Szerintem szólni az ilyen srácoknak, mint akiket te láttál Zsiroscica, felesleges, mert tényleg csak kiröhögnek, aztán mennek a saját fejük után.  De ez igy van rendjén szerintem.

#60
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Mar megbocsass, de egy kevesbe tapasztalt bringas nem megy neki olyan dolgoknak, amit meg sohasem probalt, ha megis, akkor bolond.
Mondom egy dolgot kell tudnia egy bringasnak:
A sajat korlatait!!!