Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Boltok, miért jók vagy rosszak?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
169 hozzászólás a témában

#41
fuckbkv

fuckbkv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás

Hali!
Még egy pont a ZÖLDPONT-nak!
Hihetetlen, hogy ott még senkire semmit nem tukmáltak rá, még arra sem, aki keveri a külsõt a belsõvel. Viszont olyat már sokszor hallottam a saját fülemmel, hogy a felesleges (drága) cucc helyett valami olcsóbbat ajánlottak pl. városi bringákra. Ja, és nagyon jó fejek mindketten!
Pter


Én inkább mínuszpontot adnék a ZÖLDPONTNAK. Mert az valami hihetetlen, hogy kijön az árlista a honlapjukon, és az árak totál mások. Volt hogy 4200 volt kiírva az ALEX DM-24-es felnire, felhívom, aszongya "Az 5500". Mondom nekik, hogy a honlapon nem ez van feltüntetve. Erre a szokásos válasz, amit már pl. a FUCKTORban is hallottam "A honlap tõlünk függetlenül üzemel". A jó édes #&&@{ð[äSF!+as23 anyátokat, akkor mi a @>#&-ért van??????
http://kep.tar.hu/fuckbkv <frissítve: márc. 5> <Sportkiállítás képek is vannak>

#42
piotrick

piotrick

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Hallottam, hogy a Récseiben nyílt egy új bolt, ami állítólag übergigamega nagy. Valakinek tapasztalata?!
ájámánindiján a popertiszi

#43
templar

templar

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Trifo, tegnap mikor voltál ott? Mert Gingerrel tegnap estefelé pont ott voltunk... Mountexbõl 1 Hátitatyó+2 öfelfújó!!!  matrac, a Maliból 2 kesztyû... A srácok tényleg jó fejek, és a Mongoose-okra lehet nyálat csorgatni...

#44
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Tegnap megszemléltem az MDM áruházat Békáson. Egészen kellemes benyomásokkal tértem haza.

1) tágas tér. Bringaboltban nagy ritkaság az ilyen. És békésen besétálhatok a bringával a kezemben. Vettem egy belsõt, mer defektes lett odafele. Ember meg mondja, hogy ott a pult mellett nyugodtan nekiállhatok berhelni, ad pumpát.
Meg mondom: felmennék még megnézni a Mountexet is. a bringásember meg mondja, hogy hagyjam ott a bringát nyugodtan a pult mellett, vigyáznak rá. Ez kellemes.

És olyan szépek azok a méregzöld Mongoose paripák...

--Trifo

#45
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Szétment a kikoppanásgátló a telómban, hova vigyem megcsinálni ? Szempont, hogy utána nem szeretnék félni attól, hogy a becsúszó kicsúszik a külsöszárból...én a Hajdúra gondoltam. Ellenjavaslat ?

#46
Pter

Pter

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
Hali!
Még egy pont a ZÖLDPONT-nak!
Hihetetlen, hogy ott még senkire semmit nem tukmáltak rá, még arra sem, aki keveri a külsõt a belsõvel. Viszont olyat már sokszor hallottam a saját fülemmel, hogy a felesleges (drága) cucc helyett valami olcsóbbat ajánlottak pl. városi bringákra. Ja, és nagyon jó fejek mindketten!
Pter

#47
totalscience

totalscience

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
a kedvenc boltom a ZOLDPONT (meszoly u.)
igencsak korrekt kiszolgalas, csaladias legkor, jo arak, folyamatosan fejlodo arukinalat - foleg az alkatreszek es a vazak teren. a telokinalat ugyan csekely, de ez talan a szukos hely miatt van. ugy is mindent meghoznak amit rendelsz.
ahogy LGee is irta: barmilyen szakagban is mozogsz, barmit kerdezel, mindig kielegito infokat, segitseget kapsz. a szerviz is korrekt. a fonok egy elo bringa-katalogus, raadasul mindig van egy jo sztorija ;) es nem derogal neki hozzanyulni a bringakhoz, ha a szervizes nem gyozi a melot.
a multkor bementem venni egy sram 9.0as feket, es egy tavalyi lx-szel jottem ki - 4700ert. barati?

#48
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szerintem szervíz díjak terén nincs drágaság, ha egy bringás nem tudja/képes megjavítani a saját kerékpárját akkor fizesse meg, hogy valaki azt elvégzi helyette. Fel lehet ezt fogni talán úgy is, hogyha drágállod csináld meg!!

#49
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Nekem az a véleményem azzal kapcsolatban, hogy drága e vagy nem, hogy átgondolom én mennyiért csinálnám meg.
Pl egy tárcsafékadapter gyártást én se csinálnék meg 8000 alatt+ anyag, vagy egy kerékfûzést nem csinálnék meg 1800-ért, mint általában, de mondjuk egy belsõcsere 500-ért, mint egyes helyeken azért szerintem is túlzás.
Komplett DH bringa összeépítést meg még 10.000-ért se mostmár...

#50
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Hmmm nem tudom, hogy egy középcsapágy- és forgópont-zsirzásért fair-e 3000 Ft-ot elkérni, de nem is ez a baj, hanem az, hogy az egyik telórögzítõ csavart nem igazán sikerült meghúzni, és lötyögött a vázban a teló, még jó, hogy nem okozott sérülést, és sikerült idejében megcsinálni. Jelszó: Hajdú

#51
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
Kicsit OFF de nem akartam új topikot nyitni:

nem tudja valaki Németo.-ban hol lehet olcsón alkatrészeket venni (internet cím kéne, ahol árakat tudok nézni) ??? ???

Köszike  ;)

#52
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Az MDM Kalandsport Áruház
III., Heltai Jenõ tér 15.

rendes nyitvatartása:
hétfõtõl szombatig: 10-19 óráig.

telefonos elérhetõségei:
Mountex: 454-7282
Divex: 368-0098
Mali: 454-7288

www.mountex.hu


#53
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Konkrétan hol van ez a békási áruház ?

#54
Ginger

Ginger

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Én már voltam a békási áruházban. Nekem tetszett. Egy Tatonka bicajos zsákot vettem.
A Malis részen az eladó tájékozottnak tûnt, bár semmit nem vettünk, csak pedál-cipõ témában érdeklõdtünk. Igazából az tetszett, hogy a középkategória is van választékon (például 16.000 körüli áron Giro tetõcsomi). Bár Erszébettõl kicsit messze van.
Ginger

#55
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Lcs:

Legalábbis ingyen, ha a meleg kosztot, sör italt, túró rudit, kekszet, orális kényeztetést nem számoljuk.  ;)

#56
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Lens: ha ezt elõbb olvasom, tegnap este leöntöttelek volna a forró csokimmal... ;)

#57
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Sorn:

legalábbis neked ingyen van a bütykölõdés.

#58
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
külföldiába azért is szervízbe mennek ha leesik a lánc!!!(EZ NEM VICCC!!! a 2,15 szememmmel láttam...)

#59
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
fityisz: lehet, hogy kerékfûzés 25e fötö, de némeországban pl mavic x517 4e (remélem jó típust írtam, a 385g-osra gondoltam), xtr h.v. pedig 15e (ebben nem vagyok teljesen biztos, viszont tuti, hogy sokkal olcsóbb...) és még mindenminden olcsóbb, sokkal... nem értem én ezt... viszont azt is hallottam, hogy van, ami külföldön drágább...
nem tud vki "igaz" dolgokat arról, hogy itthon-külföldön mi mennyi, vagy csak egyszerûen olcsóbbak e vagy drágábbak külföldön az alkatrészek?
húúú de értelmes hozzászólás, no mind1...

#60
vendég__*

vendég__*
  • vendég
MDM -re reagálva, a felsõ szint a Mountex, ami ugyan az mint az összes többi, az alsó rész pedig a Mali, ami tényleg szinte ua mint a Népfürdõ utcai bolt, talán kicsivel több (nem sokkal).
Az árakra meg csak egy érdekesség, a multkor ha jól emléxem a Luongo-ban láttam egy nyugat-európából szervált EURO árlistát, na ha azt megnézitek lef**átok a bokátokat, kerékfûzés átszámolva cirka 25e forint!!!!! (a belsõ cserére nem emlékszem, de nem hiszem hogy 1000 HUF alatt van)