Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Boltok, miért jók vagy rosszak?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
169 hozzászólás a témában

#21
uromastyx

uromastyx

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás
Tud valaki javasolni a XVI. kerület környékén (esetleg XV., XIV.) jó szervízt, mert eddig én is a RB-ban próbálkoztam, de szintén nem vagyok nagy véleménnyel róluk, csak hát nincs infóm a közeli egyéb lehetõségekrõl.

#22
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

Hát a ride bike szervízébe biztos hogy nem mennék, nem is értem hogy kerülnek oda emberek ... :no:

Azóta én is feltettem magamnak ezt a kérdést, de engem többet nem látnak a szervizesek, az is biztos

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#23
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Nekem a kedvenvcem Budakeszin van szervízileg, lent a buszmegnél. Nem messze gyün elõ egy ösvény,ha az erdõn át jössz.

Isszonyatos rendetlenség van odabe' de van minden egy perc alatt, és ha gyárilag nem megy össze a cucc, meggyártják okosba. Én csak oda járok, az VII kerbõl. Nincs közel, de frankó.
Ja, és vannak használt cuccok is mindig, úgyhogy, ha boltbajárós kell, vagy ilyesmi, akkor hajrá.

#24
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Hát a ride bike szervízébe biztos hogy nem mennék, nem is értem hogy kerülnek oda emberek ... :no: de a bolt jó meg olcsó az ebike meg jó ötlet, majd belerázódnak

#25
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Na, van egy hely, ahová többet nem megyek......mindenkitõl elnézést, de Ride Bike. Telóolajcsere óta nem mûködik a lock-outom, s kicserélték a fékpofákat a tárcsafékemben (bár nem értettem, hogy koptathattam el 1500 túrás km alatt). Vettem egy új garnitúrát - csak úgy összehasonlítás végett - és beigazolódótt, amit gondoltam, kibírtak volna mégegyszer ennyit a régi pofáim.
Ennyit ér nekik, hogy náluk vettem a bringám és törzsvásárlójuk vagyok... illetve voltam.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#26
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
szintén... péntek rendeltem agyat meg adaptert, elvileg még csak nem is volt raktáron nekik, de ma 4re itt volt... jó kis bolt
asszem fogok még itt rendelni

#27
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
Sziasztok!
péntek Délután rendeltem a http://www.ebike.hu/ -ról egy bukósisakot (nem várólistásat)
És 10 perce hozták ki. (Kazincbarcikára)
Szóval ebike-kal meg vagyok elégedve és csak ajánlani tudom mindenkinek.
jah utánvétellel fizettem.

#28
Hegylako

Hegylako

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás

legjobban


A Fecó a Nellában, egy-két nap kell neki, de megéri.
'09 Merida FLX Carbon Team, '08 Rock Shox Reba WorldCup Carbon, '08 Mavic Crossmax SLR, 970-es XTR, Ritchey Carbon WCS, KCNC, Selle Italia

#29
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
telefon...
sajnos nem valószínû hogy ilyenkor bárhol megcsinálnának gyorsan vmit...aznap biztos nem...
de telefon...és meg kell beszélni...jobbat nem tudok
Autist Team:)



#30
bringasgyerek

bringasgyerek

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 51 hozzászólás
Sziasztok!

Lehetséges h nem a legjobb helyre írok,bocsánat érte...
már kérdeztem otthoni szerelés+stuff topicban,de véleményetek szerint hol csinálják meg nekem a legjobban+leggyorsabban a telóm(RS SID 2002) persely és tömítõ gyürû cseréjét???Budapesten???

Elöre is köszönöm,

endre

#31
Hegylako

Hegylako

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Állítólag Õ a Magura (HS33) guru.

Igaz ez? Vagy kihez vigyem vágatni?
'09 Merida FLX Carbon Team, '08 Rock Shox Reba WorldCup Carbon, '08 Mavic Crossmax SLR, 970-es XTR, Ritchey Carbon WCS, KCNC, Selle Italia

#32
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Hát nála nem sok dolgot vettem eddig csak külsõt, meg egy felnit ja meg egy fékkart.
Inkább csak szerelni vittem oda de már találtam jobbat;)
Úgyhogy hívják szerszámosláda;)
Meg a kisbolt ami nálunk van, fejcsapit beteszik hajtókart beteszik a többit meg fél óra alatt felrántom.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#33
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás

Gyapi mindig ugrik ha pénz van a dologban:D

Te csak tudod, belõled ment horvátországba nyaralni. ;)

#34
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Gyapi mindig ugrik ha pénz van a dologban:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#35
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Nekem a BlueCet nevu bolttal vannak kellemes tapasztalataim... Sokat nemjarok Pestre vasarolni, de akkor nagyon kellett a telo es senki nem hozta le idore, hat mentem. Elotte persze telefon, de jajjj-jajjj... Nem volt nekik. Valami alkalmazott volt a fronok, mert a tulaj epp nyaralt es ez neki meg nem oldhato feladatnak tunt, de megadta fonok mobilszamat. En kicsit felve bar, de folhivtam, hogy tenyleg sajnalom a zavarast, de ez meg az van... Erre megnyugtatott es Horvatorszagbol lerendezte a telougyemet... Pozitiv! ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#36
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
egy régebii megjegyzés...


Bolt szidás::
Sikerül vennem egy tárcsaféket Hayes hfx9.honnan?Pedálból...
Na ott volt az elsó gond hogy nem tudtam megértetni a villám tárcsafelfogatási módját sehogyse,meg az adapter csak a psyloho passzol,de telefonos segítséget kértem egy tapasztalt kollegátol(RENGETEG KÖSZ,RENGETEG MINDENÉRT!!)és megoldódott a rejtéj.Ha esetleg rápróbálljuk akor kiderül...
És jé jóvolt!!
Na de beállítani...
Rendes volt a szerelõ srác mert segített,de nem lett 100%
aztán
Sikerült annyit állítani hogy ne a féktesthez éren a tárcsa,csak a betéthez!Ez így egész jó...
nem tudok olyan finomat állítani hogy ne érjen valahol bele,de majd kopik a betét...
Hát a Bagoly a csúcs,nem tudja mennyit kell fizetnem...kérdezi mennyibe kerülhet a fék?mondom mennyi+az adapter,hát nem tudta megoldani a problémát eltünt pár percre...de SIKERÜLT MEGVENNEM(a féket)ÉS AZ A LÉNYEG!!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#37
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Az eBike korrekt. Nekem eddig csak jó tapasztalataim voltak velük. Csak ajánlani tudom õket. Ha valami nincs a kinálatukban, akkor érdemes megkérdezni õket, hátha be tudják szerzni.
WaNNaRiDE

#38
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Szerintem igaza van.Csak a stílus nem túl korrekt.Ha már felrakják az árakat,akkor legyenek kicsit igényesek.Fõként,ha kicsit bolt.Mondjuk a Zöldpont egy yó bolt sztem,már ami az árukat illeti.

#39
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
talán mert van más dolga is mint folyton huzogatni a vonalakat, hogy miböl mennyi van, és épp melyik nap melyik terméket kapja akciósan a nagykerbõl? ez még egy pl ridebike-nek menne is, emrt ott van a gépben készlet is. mégsincs a neten kint, pedig csak 1 pici program lenne. zöldpontban assetom van e ilyen gép....
majd ha dolgozni fogsz, fõleg ilyen szakmában, rájössz hogy örülni fogsz ha azt tudod majd hogy komplett bicikli van e a boltban, nemhogy még honlapot is szerkessz közben
fõleg hogy nem nagy bolt.

#40
fuckbkv

fuckbkv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Az EBIKE-nak azonban jópont, mert az említett 48óra helyett 23alatt hozták ki az árut
http://kep.tar.hu/fuckbkv <frissítve: márc. 5> <Sportkiállítás képek is vannak>