Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Boltok, miért jók vagy rosszak?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
169 hozzászólás a témában

#161
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Be kellene néznem abba a RideBike-ba....:)

#162
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Engem nem akartak meggyõzni semmirõl. Én csak kértem amit akartam, azt adták. A szépség meg tényleg relatív, de szerintem bolti dekorációnak jók

#163
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Melyik két  csinos lány? Az a szõke 30 körüli szolizott? Az olyan fitnessboltba való esetleg, nem egy mûszaki kereskedésbe.
Utálom az olyan eladókat, akiknek fingjuk nincs a témáról, de engem azért meg akarnak gyõzni az igazukról.

#164
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
De hülye vagyok az a Ride Bike ami bekültözött, bocs. De az is jó hely. A Probike meg annak jo aki szeret mászni

#165
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
gyaci: a PROBIKE beköltözött az Árkádba (is), szóval most már jó helyen van. És az árak és az a két csinos lány maradtak

#166
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Ottó,

úgy felcsigáztál, hol van az a bolt?!

#167
vendég__*

vendég__*
  • vendég
nekem a kedvenc boltom az amelyik a házunkban van, egy török bevándrló a tulaj, mindig van friss piros pöttyös és sokféle jégbehûtött sörital is. Ja és persze éjjel-napali hétvégén is. mivel önkiszolgáló ezért a kiszolgálással még sosem volt baj, és mindig van ok a szorakozásra is mert a faszi úgy töri a magyart hogy kétségbeejtõ.
remélem nem baj hogy nem kerékpárboltról irtam :)


#168
templar

templar

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
1etértek Jorus, a nyitvatartással általános a probléma..

Részemrõl a 2kerékvár jött be, elsõsorban két dolog miatt:

1) a rakparti kerékpárúthoz közel található

2) anno lámaként is emberként kezeltek, és ez általános, mert nem csak az egyik vagy másik, hanem MINDEGYIK  :Deladóval ezt tapasztaltam

(1ébként bejött nekik a "hozzámállás", mer' eddig két bringát meg egy rakás kieg. vackot vettem náluk, és minden esélyük megvan rá, hogy ez a tendencia folytatódjék..)



#169
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Hánemmondom, hogy rossz, de az X-Faktor drága, igaz a kiszolgálás normális, bár mindegy, mert nekem nagyon messze van. Hajdúék szintén drágák, igaz általában van minden (pl néhány hiánycikk is). Berguson rendben van, bár volt egy negatív tapasztalatom a közelmúltban. Gyapi mindent megszerez, általában jó áron, csak nekem ez is messze van. Én spec Pedalomanba járok. Egyrészt, mert közel van, másrészt, mert nem 40 évvel ezelõtti nyitvatartással mûködnek (én nem is értem, hogy egy biciklibolt, ami szabadidõs tevékenységhez kínál segédeszközöket, hogy tarthat nyitva hétfõtöl péntekig 10-18-ig, ill. szombaton 10-13-ig?! Röhej. Világos, hogy az emberek munkaidõben, suliidõben bicikliboltba járnak. Mert munka után, és hétvégén eszükbe sem jut a bicikliknek elromlani... No, mind1); objektív képet adnak az adott cuccról (jó, beismerem, Sanya stílusát szokni kell, de aztán rájössz, hogy jó arc), és eddig mindent meghoztak, ami kellett, reális áron.

#170
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kinek melyik a kedvenc boltja, vagy éppen hová nem tenné be a lábát mégeccer sose? Célom az lenne hogy segíccsünk másoknak a vásárlásban.

Rossz:
Prokero (Bp.). A kiszolgálás nyegle, lassú, ha rendelsz valamit, sosem kapod meg.
Sporttec (Tújv.) Az a minimum hogy lenéznek ha kérdezni mersz. Az árak és a szervíz elfogadható ugyan, bár ha van valami technikai bibi, akkor tutira te vagy a hüje vagy a szerkezet.  

Jó:
BigBike (Bp.). Mindent a vevõért szindróma, olcsó, király, a legjobb!!
Probike (Bp.). Dettó mint a BigBike, csak kár hogy olyan k****rva hüje helyen van!  
DuckBike (Tújv.). Kiszolgálás frankó, árak alacsonyak, a készlet gagyi viszont....;D Ha kell valami szánjál rá pár hetet hogy megkapd, bár ócsón kapod az tuti.