Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teló törés

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
467 hozzászólás a témában

#121
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás

Az amerikai jog szerint ha bereleném a céget akkor olyan kártérítést kapnék mint atom. Leszarnák ott azt hogy mire használtad. Figyu ha amerikába valaki rákos lesz a cigi miatt és bepereli a gyárat hogy nem tudta hogy káros a cigi akkor precedens értékû ítélet és több millió dollárt kap. Ahoz képezt egy ilyen szaros teló.....


Na MG azert ne szalj el !! ezt a baromsagot ki mondta neked..?





#122
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Én nem akarok senkit se elszomorítani, de ugye van a Mali (hazai forgalmazó), ismerve õket, a Marzo-hoz való hozzáértésüket, háááát.
Szvsz kiröhögnek és elkülküldenek melegebb éghajlatra (ami mostanában nem jönne rosszul), hogy "tudod kivel szórakozzál". Érdekli is õket, hogy mit mond a gyár, meghogy mi van az usában.

De reméljük minden rendben megy majd és érvényesíteni tudod jogos kárigényedet.

Egyébként, hogyan jelzik majd a Mali-nak, hogy neked az jár amit akarsz? Küldenek mélt nekik? Vagy egyet a választott villából egy levéllel, hogy ezt neked adják oda?
Még azt is letagadnák, hogy valaha is forgalamaztak Marzo villákat, nehogy ingyér kapjon tõlük bárki is bármit.



#123
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ja és kicsit megnõtt az arcának az entrópiája... :-X

hogy milyen kacifántosan tudok fogalmazni... ::)

#124
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
már rég nem olvastam ezt a topicot, de ha jol értem, akkor eltörted a villádat , ami marzo volt és elestél meg minden és ezért választhatsz egy akármilyen telot??? ( várd meg a 2004-es választékot... addigra lehet hogy lesz 40 cm-es monster ;D)

#125
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Én se használnék marzot,de a Z1 FREERIDE tényleg cool,de csak 180000HUF

#126
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Megertelek, a telo az bizalmi dolog. Lehet hogy en sem vennek a helyedben tobbe Mt. Persze en pont ezert vettem...

Azert az arabol vegyel egy fullface-t is... igy utolag!

#127
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Az amerikai jog szerint ha bereleném a céget akkor olyan kártérítést kapnék mint atom. Leszarnák ott azt hogy mire használtad. Figyu ha amerikába valaki rákos lesz a cigi miatt és bepereli a gyárat hogy nem tudta hogy káros a cigi akkor precedens értékû ítélet és több millió dollárt kap. Ahoz képezt egy ilyen szaros teló.....

#128
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
remenykedjunk benne, hogy igy lesz!
csak a mali!???

#129
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
MG! A Malival minden meg van beszélve nem fog kekeckedni? Mondjuk az az igazság, hogy ezt elmeséltem a Gyapinak és õ nem hiszi el, hogy kicseréli a gyár!!! Mondtam neki, hogy elhiheti de nem akarja elhinni és fõleg azt, hogy bármilyen telot kérhetsz! Mondjuk én elhiszem!

#130
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Miért? Én már úgyse fogok menni Marzo telóval soha. A Shiver DC meg drágább. Eladom és vesze az árából egy supernovát meg lehet hogy1 vázat.

#131
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Én szó nélkül az új átütös Z1 Freeride-ot választanám. Nem is gondolkoznék máson.....

MG írtam privátot.

#132
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Komolyan,választhatsz akár milyet???????
Szerintem is SUPER MONSTER

#133
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Mondtam hogy erre ne válaszolj!

#134
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
:-\ ::) >:( :-X

#135
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Ja és az Z3 Coil 100 nem alapteló volt. 90 vagy mennyi volt 2001be a boltba
Mike: erre ne válaszolj

#136
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
látjuk!
MG: Super Monster egy kicsit jobb árfekvésû a te szempontodból...

#137
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Mike: nem kell tolmácsolni én is tudok ide írni
Ma is írt a csaj a Marzotol. Fel fog hívni a mali és megbeszélem velük hogy mit szeretnék. Remélem sikerül megboltolni a Shiver DC-t amit rögtön eladok mert én a marzoban többet nem bízok mert hiába adnak egy 80ezres villa helyet egy 300asat attól még meghalhattam volna és nagyon sokat szenvedtem.

#138
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Ezt tavaly sikerült egy srácnak összehoznia! Szar lehet egy maratonon törött lóval gyalogolni. Szerencsére nem lett smmi baja, de sztem neki nem lesz hasonló garanciális térítése a gyártótól

http://www.bukkmarat.../image_v156.htm
http://www.bukkmarat.../image_v157.htm

#139
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
igeeeen!!! nagyon korrekt o is!
a nemet forumokon is olyanokat adnak be a kepembe, hogy majd magamhoz nyulok!

#140
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
:-* andix is jó csaj4