Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teló törés

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
467 hozzászólás a témában

#81
HeGe

HeGe

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Nem vagyok egy angol zseni, de szerintem a képaláírásnál azt írja az elkövetõ hogy egy duplán csõröst ugrott, így viszonz SZVSZ nem meglepõ ami a villával történt.

HeGe

#82
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Hat, az a nagy XT fek, az szerintem egy normal XT fek. Ennyit minden vilanak ki kell birnia.
A Giant vazrol senki nem mondott semmit...
Honnan latod, hogy ez egy MXR villa?? Ezekrol a rohadt Marzokrol sose lehet tudni, hogy milyen, mert mindegyik ugyanugy nez ki, es nincs is lathatoan rairva, hogy mi az. ( a tavalyi sport kiallitason elegge meglepodtem, amikor meglattam a 2002 -es villakat. Tenyleg nem tudtam, hogy melyik - melyik) Bar, lehet, hogy csak en nem latom egy ilyuen keprol, hogy az pontosan melyik modell...
Azt honnan tudod, hogy a srac DH -zott a bringaval, es bevallalt valami komolyat a geppel??
Mar bocs, de minden torott marzo lattan ( mar volt par ) azt mondjatok hogy ez egyedi eset....meghogy biztosan agyongyotorte... Ezek szerint csak a Marzo villakat hasznaljak durvabban, mint amire terveztek oket. Senki nem hajt ilyen viszonyok kozt RST, RS, Manitou vagy barmilyen mas villat...ugye?




#83
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Ez szerintem "kis" XT fék! És nem hinném, hogy a féktõl tört volna el így. :)

#84
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Valaki azt hitte, a Ginat Warp váz már mindjárt dh váz, mert rugózik, ennek megfelelõen az MXR villájára nagy XT féket rakott, és bevállalt valamit, amit nem kellett volna. Miért vonunk le ebbõl általános következtetéseket?

#85
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Még egy Marzo:
http://www.pinkbike..../pbpic68891.jpg

#86
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Shiver SC nyaktörve:

http://www.pinkbike..../pbpic69243.jpg
http://www.pinkbike..../pbpic69242.jpg
http://www.pinkbike....spbpic69240.jpg

#87
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Nem én voltam hla istennek!!!

Ez a baleset a BPDH-n történt!!! (BudaPest DownTownHigh)

Komolyat szólt!!! :-[

#88
Turbo

Turbo

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Hát bazzeg nem lennék a helyedben,régebben zúztam egy-két lépcsõsort meg erdõben is mindent,de ha jót akarsz magadnak akkor függetlenül a gyártótól 40-es beszúszó alá nem adod.Te már tudod :Egyszer van az ami soha sincs!Jobbulást aztán irány a 20-as lépcsõsor.Csõváz!

#89
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
:'(

#90
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Egy jó kép a témához:

www.tar.hu/biker/P1.jpg

;)

#91
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
én bizti összecsinálnám magamat, ha mondjuk letörés ugrásnál , az elugrás után letörne a kormányom, vagy érkezéskor a telom... :-\ a haveromnak(Cs. Csaba aliasz Füli) a funnja törött el a levegöben... ( állitolag elég furcsa arcot vágott) remélem nem lesz ilyen esetem... meg kivánom nektek ugyanezt

#92
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ok! Írhatsz neki privátot, de én már mondtam neki, hogy küldje vissza! De nem nagyon akarta.. Magellana a neve a forumon és nézz be a Dhbp topicba írt mát.

#93
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Figyelj! Én meg Dh-ztam vele meg 2 méterrõl ugráltam vele...
Egyébként visszaküldtem bevizsgálták és azt mondták nem tudjuk hogy miért tört el de kicseréljük

#94
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ok megadom neki..... Ja és nem lehet, hogy neki megállapítják, hogy túl terhelte a telót és ezért tört el? Mert hát neki nem egy kis jumpon tört el...

#95
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
TB:add meg neki az emailcímem: mg@soldier.hu és mondok neki infót hogy hogy kell kicseréltetni.

#96
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Én ismerem azt a gyereket akinek eltört a Marzo DjII-es teloja! Sajnáloma gyereket de majd mondom neki! És az 13 éves gyerek a Kancso õ egy állat mindig mindent beugrok, mûlkot pl. a sípálya letörést ugrotta le elesett de csak a kis ujja tört el az is azért mert leérkezés után gey kõbe elesett!

#97
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Ha valaki ismeri mondjátok meg neki hogy küldje vissza a marzonak. Remélem gyorsan meglex a telóm.

#98
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
brother küldd át a fájlt emailba...
czras@freemail.hu


megoldjuk...

engedelmes kutyád: Ras

#99
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Valamiért nem tudom belinkelni a netre...1 m-nál nagyobb file-okat a freeweb, de egyik másik szolgáltató sem engedélyez, vagy nem található akkor a file, mindíg errort ír ki, ha rámész a linkre...

#100
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ragd fel netre és akkor mindenki meg tudja nézni!!!