Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teló törés

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
467 hozzászólás a témában

#61
CinderCone

CinderCone

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
Shaun Palmer:
Egyetértek teljes mértékben!
Elvégre ez egy "Telótörés topic", szóval a véleményeket azért csak el lehet mopndani... (Max. kitörlik ;D)

#62
lepkevadász

lepkevadász

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
:oMIELÖBBI GYOGYULÁST!Sokkoltak a képeid. Válaszom:Manitou

#63
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
woahh huh,..?

mindenki olyan telot vesz amilyet akar ,

en Marzocchit vettem ..jah nemerdekel..

#64
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Ras: Bocsáss meg, ha esetleg megbántanálak, nem áll szándékomban.

Szerintem Te tulságosan komolyan veszed a Moderátori "rangot" , nem tudom, hogy mit írt Darton Fórumtárs, de sajnos nem is fogom megtudni. A fórumok egyik lényege, hogy megtudjuk másook tapasztalatait, véleményeit. Jelenleg egy "Teló törés" topicban vagyunk amiben arról van szó, hogy mi törik, hogy törik, miért törik.
A hozzászólásokból, csatolt képekbõl azt vonhatjuk le, hogy:
- A Marzocchi Törik leginkább, (tudom, mert ezt használják a legtöbben. Erre ezt szokták mondani)
- A váll alatt törik
- Mert ott gyenge és a mérnökök valószínüleg elszámoltak valamit.

Azért mert valaki megjegyzi, hogy "Ezek a Marzók sz@rok, mert mind ugyanott törik a betyárját." azért nem kell kitörölni a hozzászólását, szvzs ezzel csak a "NÉPet" (minket "földi halandókat) hangolod magad ellen.
Tudod: "Azért a víz az úr." Ha most vicces kedvemben lennék akkor azt írnám, hogy persze, hogy a víz az úr mert az AZÚR az tengerkéket jelent olaszul. ::)

Rob: Bár most nem néztem meg a képet, de emlékszem, hogy néztem amikor feltettem. Szvsz az egy régi, 2001es Z3-as vagy Z5-ös, nem tudom melyiknek volt ilyen ronda szine. Nem mindíg az "extrém" kategóriában kell gondolkodni.

Amióta elindult a V.3 azóta egyre gyengébb a fórum. Az egész ott lett elrontva, hogy lettek a moderátorok, tudom, hogy egy fórumra kellenek ilyen szerepet betöltõ egyének, de sajnos nem biztos, hogy minden esetben a legmegfelelõbb személyek kapták ezt a "megbizatást"

Palmer



#65
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
MG: szerintem Flick-et vegyél az a jó!
Szerintem ha ugyanolyan anyagot és eljárást alkalmaznak a DJ-n akkor ha 40mm-es szára lenne ugyanugy eltörne.
Ras: :-*

#66
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Így van, a 2001-es évjáratig a Suntourok szögletes fékhíddal készültek, ezek fôleg tárcsafék használatakor törtek, a 2002-es és késôbbi modelleken viszont íves a fékhíd (totál más az alsó szár), ezekkel már nem szokott gond lenni.

#67
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
a ket szar kulon uton valo mozgasa nagyobb terhelest ad neki. a suntourokra jellemzo volt regen ez a tores!

#68
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
lor:Szép,de a srácé jobb volt!Neki a híd közepe repedt meg,menetirányban!El nem tudom képzelni,milyen erõhatás okozhatta,talán túlságosan meghúzta a gyorszárat :)Mert akkora erejû csavaró hatás nem hinném,h fellép,nincs neki tféke.

#69
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
MG: maradhatsz bnyugodtan annal;
kala: http://193.91.80.179...tresz/telo4.jpg

#70
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
OFF;
Azért a telókról meg úgy általában az alkatrészekrõl kell vita,akár parázsló :) is,különben hogy tudná meg a read-only csöndes nép,h mi a jó manapság?
De kanyarodjunk vissza az elsõ témához!Látott már vki olyat,h az egybeöntött híd repedt meg?Én most igen!Egy budaörsi srác Suntourja járt így,ami egy Neuzer Thunderben volt.

#71
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Írt a marzo és a végén 2003as Dirt Jumper II-t kapok átütõsbe. 13at mozog és 32mmes becsúszók.
Szerintetek megtartsam vagy Xvert Supernova(30mm) vagy Flick(32mm) vagy Joy(40mm)?

#72
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
A flame valóban ez, de az igazi flame-ben valóban elszabadulnak az indulatok és kemény személyeskedésbe csap át nemegyszer, és szvsz AKKOR kell közbelépni. Szvsz a CC vs. DH flame valóban gázos, mert ott személyes dolgokról van szó és nem egy termékrõl.


#73
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
flame fórumos berkekben (tehát szleng...)= parázs és értelmetlen szándékosan provokált vita olyasmirõl hogy pl: mi a jobb shimano vagy sram, a Marzo telók törnek... stb stb...

csak úgy gy.k. ;)

#74
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
1. láng; 2. fényesség, ragyogás; 3. (szerelmi) lángolás, szenvedély; 4. szerelmes, szeretõ. (forrás: angol-magyar szótár;D)
Hát szerintem nem a 4. van Ras mondandójában ;D ;D

#75
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
mi az a flame?

#76
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Wow ! Ilyen se volt még ! :o

És ezentúl ki fogja eldönteni, hogy mi flame és mi nem ?
És föleg úgy mégis MI ALAPJÁN ?

1, azaz egy darab személyeskedõ megjegyzés sincs az egész topicban ! Egy darab "qrvaanyád" sincs benne.
Teleszkópokról beszélgetünk ki-ki a maga temperamentumának megfelelõen, és mivel személyeskedés NINCS, max. 2 kiló fém személyi jogait lehet csak megsérteni.
Capis ?

#77
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Álljunk már le errõl a Marzo törés flame-rõl , továbbiakban minden ilyen jellegû megnyilvánulás törölve, nem csak ezen témában hanem mindenütt (ti. flame)
Ras


#78
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Ez 160-as XT, vita nincs ! Akinek van tárcsaféke nézzen rá, aztán meg a képre !

#79
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Én speciel a tárcsa méretét néztem, nem az adaptert! ;D

#80
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Marzo: a színébõl következtetek, ilyen színû Z1-es nem volt, se DJ sorozat, se Z3.
Ami meg az XT-t illeti: szerintem ott adapter van, de eben lehet igazatok. 640*480-ban elég nehéz megállapítani....