Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BP - az eletveszelyes varos

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
150 hozzászólás a témában

#1
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ma reggel benne volt az erõscukor a zsebemben.
Piros hetesen utaztam (túlzás!, nyomorogtam az elsõ ajtónál) és egy bringás futár tekert az út szélétõl van 5 centire. A sofõr pedig direkt ráhúzta a kormányt, ahelyett, hogy kikerülte volna.
Én meg úgy leugattam, hogy csak nézett megszeppenve. Erre nem számított. :P 8)

#2
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
még réggebben - elsé Bp-i kerekezésem, ami meghatározó volt

én kerékpárúton 40-el, Audi keresztuccából be elém, kormány beránt, gumik füstölnek, 90 fok elfordulás, majd oldallal bele a kocsiba, wellgo pedál bele az elsõ ajtóba (át a karosszérián)

személyi sérülés nincs, az audis meg ordibál (közben mobilozik), hogy minek megyek így...a kocsit persze nem nézte meg, de gondolom örülhetett neki otthon

ja, perzse nekem volt zöld, de hát aki telefonál vezetés helyett...

#3
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
arany metál vagy homokmetál egyremegy ilyesmi 147-es volt. egyszer találkozzak vele amikor én kocsival leszek asszem abból fogom majd megcsináltatni a motort.fú nagyon kamáznám ha ugyanaz lenne.



#4
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Country: milyen színû volt? Nekem is volt egy csattanásom egy szõke nõs Alfával, meg sem állt, ezért fel kellett jelentenem, mert kerékcsere volt a végeredmény.
Minimal: Ezek az átszaladó gyalogosok baromi veszélyesek, velem is sokszor volt már, és csak centiken (=századmásodperceken) múlt, hogy nem történt baj...


#5
minimal

minimal

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
a múltkor engem megint egy gyalogos ütött el :)
mentem a körúton a kocsik között, és egy srác rohant át a villamoshoz. engem nem vett észre, meg én se õt (oldalról jött, kib.ott gyorsan), úgyhogy szépen nekem jött, én meg jól elestem. a srácnak semmi baja nem lett, nekem csak egy-két karcolás a kezemen, viszont az autó, aminek nekivágódtam, szépen végighúzódott oldalt. szerencsétlen autósnak annyi volt a bûne, hogy pont ott állt a sorban. és õ szívta a legnagyobbat. nem tudom, mi lett a dologból, mert én leléptem, a srác biztos kidumálta valahogy.
szóval ilyen is van.

#6
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
elõre is, nem lesz egy értelmes hozzászólás de idegbeteg vagyok.
szóval rohadjon meg az összes szõke ribanc akinek 147-es alfája van és nem lát oldalra ráadásul nagy a pofája és budai.


no lnézést ennyi voltam


#7
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Lepke!

Ha kész az új géped rakdd csak ide fel had örüljenek a többiek!!! ;D/Mit ki nem bírt a HiTEC/ ;D

#8
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Pipi,

A KRESZ szerint, ha baleset történik és "csak" anyagi kár keletkezik - személyi sérülés nem történt, és  a két fél meg tud egyezni (pl. betétleap, stb) akkor nem kell rendõrt hívni.
Amikor személyi sérülés történik KÖTELEZÕ!
Itt most nem arról, van szó, hogy rendes vagy, stb, ez szép dolog meg minden, de pl. kiderül késöbb, hogy valami olyan sérülésed történt akkor, ami késõbb csak rosszabb lesz, maradandó (lehet, hogy a helyszínen nem is érzed) akkor mi lesz?
Legalább el kell kérni a személyiért és felírni az adatait, és hogy majd elmész orvoshoz, stb...

Anyukámat egyszer elütötte egy kikanyarodó autó a zebrán (nem bringával volt...-anyu FMXezik, érted?!). Véletlen volt, elnézést kért a soför, stb. Anyukám is nagyon rendes, persze semmi baj, menjen csak stb. Aztán utána érezte, hogy fáj a medencecsontja, meg még néha most is panaszkodik, hogy sajog. Nem beszélve arról, hogy nem vette észre, de minden ami a táskájában volt pl. telefon szarrá tört.

#9
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Ha elismeri hogy õ a hibás akkor a biztosító még az elszakadt polódat is kifizeti!!!!!

#10
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Én azt javallom mindazoknak, akikkel ilyen szerencsétlenség történik, hogy vmit szerezzen be a tettestõl. Ha sérüléssel járt, akkor alap, hogy a kárt meg kell fizetnie, ha nem hajlandó, kérd el a nevét, címét. Ha nem hajlandó, felírod (megjegyzed) a rendszámot - sajna még ködös fejjel is kíséreld meg. Az ürömbe legyen vmi öröm is...
Szóval részben télleg igazuk volt a barátaidnek. Ráadásul a jobb villa... :)

#11
Pipi

Pipi

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Sziasztok!

Múlhét csütörtökön jövök lefelé a kerékpárúton, az Akadémia megállót elhagyva a következõ keresztutcánál látom, hogy egy zöld OPEL ASTRA gurul ki elém, és nagyon balra néz a Hüvösvölgyi útra, hogyha majd besorol, jön-e kocsi neki. Eszeágában sem volt, hogy közbe van neki egy elsõbbségadás táblája, egy kerékpárútja, egy gyalogjárdája, és csak utána jön a fõút. Vészfékezés 3 m-en belüli megállással, de sajnos eltalált, pedig csak csurogtam, bízva abban hogy észreveszi hogy f...ságot csinál és beletapos a fékbe. Persze nem nézett jobbra egy pillanatig se, csak balra bámult. felborított, a bal teleszkópszárt találta el és csúsztam az aszfalton másfél métert. Kiugrott az idõs nyakkendõs, odajött, én feküdtem, meg néztem akárt a bringában, észre sem vettem a sokkhatástól, hogy a bal lábszáram, ami a bringa alá gyûrõdött és a bal alkarom teljesen rózsaszínes- véres-poros-földes-kavicsos. remegõ kézzel levettem a biciklit magamról mire odaért és csak annyit mondott, hogy bocsánat figyelmetlen voltam! Mire én mutatom neki a tábláit (kettõt!!!), aztán csak sûrû bocsánatkérés lett belõle, meg láttam rajta hogy rendesen lef....ta a bokáját az ijedtségtõl. Végül kezet fogtam vele és útjára engedtem. Lent a fogasnál nagyon leszidtak a barátaim, mert ezért minimum egy ötvenest le kellett volna gombolnom a madárról, és meglenne az új villám (Dirt Jump II). Hiába mondtam, hogy én nem vagyok ilyen haszonlesõ, lehülyéztek. Most persze jól összezavartak, meginogtam, hogy mégiscsak a börtön és 50eFt közül választhatott volna. Nektek mi a véleményetek az esetrõl?
Azóta persze nagyon fáj a vádlimon a seb, szárad, húzódik, és mindig kifakad. Nehezen megy a járás.

#12
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
CSak keményen LEpke! Le kelll húzni a biztosítót azt veszel egy zsír új verdát!!! ;)

#13
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Amikor felvették a vallomásomat, láttam, hogy már a csávó és a felesége is volt már benn(benn volt a gépben a vallomásuk), meg a rendõr is mondta, úgyhogy biztos foglakoznak velük.

kislust



#14
Lepke

Lepke

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Az astras ugy tudom felem se nezett, a baratnom bent volt mindennap amig a Janosba voltam, es nem mondta hogy valaki idegen latogatna.
A rendorok biztos foglalkoznak majd vele...

#15
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Ja, hát bármi is van a vezetés ugye nem arról szól, hogy megszokom, hogy itt nem szokott jönni semmi, iszonyat felelõsség - veszélyesüzem, stb.
Amúgy az Asztrással beszéltél? Nem érdeklõdtek vagy valami? Rendõrök foglalkoztak vele?

#16
Lepke

Lepke

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Sziasztok !

Phyree, ha jol emlekszem, most epp nincs itt terkep, de ahogy valaki bemegy a Bognar utcaba, 1 azaz 1 utca van a Szeher elott, es ott tenyleg neki van elsobbsege. Szoval nem hiszem, hogy azalatt az 1 utca alatt megszokta hogy neki van elsobbsege, foleg hogy az egesz Bognar utca 200-300m.
Biztos nagyon sietett az a ......

Hello Kislust, azt szeretnem kerdezni, hogy te magadtol mentel be a rendorsegre, (melyikre) vagy beideztek ?
Mert engem is erdekelne az ugy, 07. 09-en kellett volna bemennem, kaptam idezest, de sajnos meg akkor nem tudtam bemenni. Azt mondta a hadnagy, hogy majd kuldenek masik idopontot.

#17
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv Lepke!

Örülök, hogy jobban vagy!!

Egyébként a rendõrségen megnéztem a rajzot, amit keresztezõdésrõl csináltak(valami méretarányos cucc), és ott  a Bognár utcában be volt rajzolva egy tábla, miszerint a következõ utca egyenrangú, azaz jobbkézszabály!!!

Üdv,
kislust

#18
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Ja a Széherre emlékeztem, csak a bognárra nem. Egyébként lehet, hogy az zavarta meg az autóst, hogy a Bognár utca egy darabig védett út, viszont pont az a keresztezõdés nem - ezt valaki mondta, én nem vágom. Namost, ha ismered a környéket, tudod... ha nem ismered, akkor óvatosan vezetsz, nem? Minden stimmel amit mondtál.



#19
Lepke

Lepke

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Koszi a felhivast Phyree !
En is utana neztem a terkepen hol is tortent a baleset. Ha minden igaz mi a Szeher utcan jottunk lefele, az auto meg a Bognar utcabol jott.
A Bognar utca felfele egyiranyu. A Szeher vege pont a Bognar keresztezese. Ha a Bognaron megy felfele valaki, es eler a Szeherhez, akkor csak jobbra, es egyenesen kell neki nezni, mert balrol nem johet senki, mert a Szeher folytatasa, a Budenz lefele egyiranyu. Szoval ez a balfa** nem nezett jobbra amikor kijott elem.
Szerintem ott jobbkez szabaly van, meg a BKV buszok is ott jarnak.
En is nagyon sokszor mentem arra munka ugyben autoval, de soha nem csinalnek olyat, hogy nem gyozodok meg arrol jon e valaki jobbrol.
Most hogy tudom mar a helyszint (en nem emlekszem arra a napra egyaltalan) kicsit felhuztam magam, mert szerintem NEM EN VOLTAM A HIBAS !

Szoval elore is koszonom mindenkinek a segitseget !

#20
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
amikor arról az izé...rétmittoménmirõl jüttünk le nagykovácsinál, rollerezve jötteml e, és nagyon bejött, amikor burultam volna csak leraktam a lábamat, így legalább 10 bukástól mentettem meg magamat, de ez már nem ide tartozik szóval  :-X