Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Miért utálják a rendõrök a bringásokat???

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
129 hozzászólás a témában

#41
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Tegnap a Városligetben közlekedési elõtt, 2 bringás zsaru üldözött egy országutis-t. Én ott álltam, és láttam, ahogy így 40-nel téptek lefelé az úton, és az egyik zsaru valami olyasmit mondott, hogy: "kapd már el...meglóg...". Lehet, hogy nem pont ezt mondta, de ezeket a szavakat lehetett kiszûrni az ordibálásából. Vajon volt az üldözöttnél személyi? ;D Micsoda konfliktus... :)

#42
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Édesek. A minap az egyik a Margitszigeten majdnem fejreesett a padkán. Aztán csak egy kormányátlépõs csel lett belõle.

#43
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Azokra a kerékpáros rendõrökre gondoltam,akik police felirattú bringával járõröznek pl. a Városligetben...

#44
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Szerintem nem utálják a bringásokat. Csak kell, hogy valahol sikerélményük is legyen pl. az autótolvajokat nehezebb felkutatni!  ;D ;D ;D Azért ha nem szabálytalankodsz általában nem szórakoznak! Leszámítva azt a jónéhány hülyét aki már azért is belédköt ha levegõt veszel. Remélem egyszer csak kiszûrik ezeket a ......-t!

#45
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Bántottalak én téged, hogy lerendõrözöl??

De azért milyen "rendesek" voltak, hogy megoldották a bringád "beszállítását" az örsre.........az meg, hogy ha nincs nálad személyi és bevisznek az teljesen jogszerü eljárás.........

#46
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás


engem egyszer ugy vittek be ezek az állatok hogy
én a rendörautóban hátul, az egyik majom meg bebiciklizett az örsre a konámmal a városligetböl.
mert nem volt nálam személyi

szerintem fityisz rendör. ;) :) ;D

#47
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szerintem az attól függ, hogy a rendörök

1, kerékpárosok akik rendõrök, vagy
2, rendörök akik kerékpároznak




#48
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
És mi van a kerékpáros rendõrökkel?

#49
GooRoo

GooRoo

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Kicsit off a téma, de a Fuck off BKV...-ban már egyszer reklámoztam és bejött. Nyitottam ugyanis egy topicot a Szabadonfutóban: a '96-os erdõtörvény and co. címen. Ha valakinek az erdészekkel és/vagy a vadászokkal kapcsolatban vannak kérdései, kérem nézzen be. Mindenki véleményét nagy érdeklõdéssel várom.

#50
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
köszönöm


#51
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ez nagyon teccett, azt hiszem teljesen visszaadta az általános helyzetet.
a legjobb az írás stílusa volt ;D

#52
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
no ma délután esett meg velem egy kellemes kis történet. éppen nyomulok a Cici Center mellett a Váci úton a legeslegszélsõ sávban ahol természetesen parkol egy teher autó szabálytalanul, kikerülöm persze nem nézek hátra sõt nem jelzek a karommal sõt még a tükörben sem gyõzõdtem meg arról hogy bárkit is hátráltatok a haladásban ezzel a manõverrel. meg is voltam félig amikor a jól ismert sziréna hang megszólal kikerûl egy rendõr mikróbusz pözsó vagy fiat a fasz tudja és kikiabálnak belõle hogy-állj meg a kurvaanyád- no mondom itt van európa de jó és leblokkol elõttem a busz én meg kikerülöm aztán haladok tovább erre bõgõ motorral mellém megint a muteromat szidja mejd kicsit kerestbe mellém áll szóval vészfék épp megálltam, oldalajtó kinyillik mi a kurvaanyádat csinálsz személyit add ide no europa mondok megint. a mikrobuszban természetesen valakit éppen szállítottak akit begyüjtöttek tehát elvileg nem nagyon állhatnának meg szerintem legalábbis. a buzi rendõr/elnézést a melegektõl/ irkál valamit mondom most feljelent? varravaravara , jó ezt nem értem de azért írkál mondom én nem fogok aláírni semmit visszaadja a személyimet de még elõtte felköszönt mert ma volt a szülinapom , mondom jé tud olvasni erre ajtó becsap és elhúznak. remélem a kurva anyjukba mennek...

#53
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
;D ;D ;D

Engem eddig 1x igazoltattak és azt is bicózás közben! Igazából a rendõröknek nem az volt a bajuk, hogy a Várban triálozunk, hanem nagyon megtetszettek a bringáink. Ketten jöttek oda kis robogóval, mindent kipakoltattak és mókás dolgokat kérdeztek. Haverral csináltattak pár trükkött, érdeklõdtek, hogy mit, hogyan és miért? Az egyik meg mesélt a rendõr bringaversenyen való részvételérõl, hogy csak a kapitány fia tudta lenyomni(15 percet vert rá és ösztelóssal volt) és kizárt, hogy nem csalt...  ;D ;D ;D Hát ezen majd elsírtuk magunkat, meg még azt mondta, nem hiszi, hogy az össztelóssal lehet homokban tekerni, én nem értek hozzá így ráhagytuk.

#54
totalscience

totalscience

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
a rendorok mindenkit utalnak, kiveve Szechenyit, Szent Istvant, es Deak Ferencet.

#55
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
>:( ;D ;)

#56
vendég__*

vendég__*
  • vendég
BNorbi és a falra hányt borsó esete, fûszerezve csakazértis, és csakazértse zöngékkel.
Majd felnõ egyszercsak...............


#57
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Igaz, hogy mostanra már elcsendesedett a vita, de azért gratulálnom kell BNorbinak. kiemelkedõt alkotott...

Csatolva van már ez az "Idézetek a GYPbõl" címû topicba?

--Trifo

#58
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Én sem értem, miért lett kétszer, én módosítást kértem, azaz arra kattintottam.
Annak örülök, hogy még nem ütöttél el senkit. Még én sem. És nem is szeretnék. Ezért vigyázok, és megyek lassan a járdán. Múltkor is mentem és a gyalogos, aki mellett el akartam menni, hirtelen kilépett elém. Még, jó, hogy volt még hely és így is ki tudtam kerülni. Na az ilyenek miatt nem megyek a járdán.

#59
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
minek irtad le kétszer ??? ;D na mindegy, egyébként még életemben nem ütöttem el senkit!! nem is fogok!!

#60
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
BNorbert: Azért nem mehetsz a járdán többel, mint ami megengedett, mert azzal veszélyezteted a bicikliseket, hisz nagyobb sebességgel nem tudsz megállni, ha hirtelen kilép eléd egy gyalogos. És gondolj arra, hogy a gyalogos könnyen vált irányt, azaz, aki egyenesen megy, bármikor eléd tévedhet, akár akkor, amikor épp mellé érsz.

(Egyébként miért nem zavar az, hogy autóval csak 50-nel lehet menni lakott területen belül?? Ott is tudnál gyorsabban menni, csak szintén nem tudsz megállni néhány helyzetben, ami lakott területen belül néha elõfordul.)