Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Miért utálják a rendõrök a bringásokat???

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
129 hozzászólás a témában

#121
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
ebben igazad van. De nem is szoktam városon kívül aszfalton nyomulni. Városba meg látnak. És nemfogok akkor se felrakni lámpát. Letörne az elsõ ugrásomnál. Meg hogy is nézne ki.

#122
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
En nem is szidtam a rednoroket, sot orulok, bar sotetben soha nem bringazok az uton. Ezekben a nagyon ritka esetekben inkabb a jardan megyek, es figyelek is. Meg nem is volt incidensem autossal.


#123
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tudod ez nem arról szól, hogy divatból vagy flancból (hogy mutatna egy DH bringán???) nem használnak egyesek lámpát, hanem arról hogy sok esetben ezzel veszélyezteted a magad vagy esetleg más biztonságát is, baromira szar mikor mész autóval és egyszercsak.......jujjjjj.. mi volt ez??? ....hupsz egy bringás!!!.......él még???.nem, vége!.......de hogy nézne ki ez a szép (igaz már összetört) bringa lámpával???
Nem hiszem hogy mondjuk egy villogó akkora helyet foglal. de ha mégis akkor sem a zsernyákban van a hiba, legalábbis nem ebben az ügyben.

#124
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
hat igen, valoban nincs, de meg igy sem szolitottak meg egyszer sem, pedig mar mentem kozel rendorhoz, es latta, hogy nincs semmim..
??? ??? 8) 8) 8)

#125
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
AKárhol, nekik mindegy hogy hol. És nemhiszem hogy van olyan dh-s vagy triálos vagy nemtom ki itt akinek van lámpája meg csengõje.... Esetleg a trekkingesek

#126
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ezek a fránya rendõrök!! azért macerálnak téged mert nincsenek a kerékpárodon a kresz által elõirt felszerelések??? no fene!!
jól kifogtad akkor a legügybuzgóbb rendöröket.
Mit szoktak kifogásolni mikor megállítják cimboráidat egykerekezés közben??? és mindezt hol teszik???

#127
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Fityisz: végre regisztárltad magad
A rendõrök nemvették észre hogy eltört a pad. Csak mennek fojton a városba és furán néznek az emberre. Meg ha haverom hátrafelé megy vagy egykerekezünk vagy manuálozik mindig megállítják. Engem meg azért szoktak b*sztatni mert nincs csengõm meg lámpám... Ja és véletlenül tört el a pad, nemszoktak rongálni, még szemetelni se!!!!!!

#128
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nekem meg soha nem volt gondom a rendorokkel. Meg sem szolitottak.


#129
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hmm, a triálos haverok eltörtek egy padot és utána furán néztek a rendõrök???
Két esetet tudnék felvázolni.
1; Te ezt nem is komoly kérdésnek szántad, csupán egy viccnek.
2; Te ennyire hülye vagy

Az hogy furcsán néznek a rendõrök az még a szerencsésebb, fel is jelenthetnék kispajtásaidat rongálásért, nem gondolod?
Itt akkor megint felmerül egy kérdés: Mért rongálnak a kerékpárosok???

Nekem amúgy mindig csak akkor gyült meg a bajom a yard-al mikor valóban kihágást vagy vétséget követtem el, piroson áthajtás, villamos sinen bringázás, részeget etc.

Szóval az én meglátásom, hogy nem utálják a bringásokat.

#130
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
A kérdés adott. Ma jöttem rá amikor a trálos haverjaim eltörtek egy padot a városba, és utánna megláttam egy rendõrautót. Mindig furán néznek a bringásokra, mint a bûnözõkre. MIÉRT????