Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Miért utálják a rendõrök a bringásokat???

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
129 hozzászólás a témában

#1
[VA]Johnny Knoxville

[VA]Johnny Knoxville

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
HÉ madmax gyere el Balatonfüredre! Itt vannak bringás zsaruk, és engem még sose állítottak meg(haverom mondjuk már igen, de azért mer nem volt lámpája{mondjuk az a zsaru 1 nagy köcsög volt!!}.)szal ez itt a bringás paradicsom..hegyek,bicajos zsaruk,BALATON!!
:guitar: S.O.A.D forever

#2
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
nekem meg semmi bajom nem volt a rendorokkel, persze nem is kozlekedek nap mint nap a varosban, csak eleg ritkan. Itt pesten nem is nagyon latok zsarukat. Amugy a balcsin eleg sokat bringaztam a nyaron, es rendszerint osszefutottam a bringasrendorokkel, de nem szoltak ok se semmit. Szerintem van jobb dolguk is, mint hogy engem ba****ssanak. ugy latszik szerencses vagyok.
Amugy milyen buntetes? Azert mert nincs lampad meg ilyenek??


#3
madmax

madmax

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Létezik olyan bringás, akit még soha nem zaklattak az antibringás "rendõrök"????????

Ha létezik, írja már +, hogy hol lakik, mert engem lassan már az adósok börtönébe zárnak a büntetések miatt.
Eddig a legutóbbi volt a legdurvább, de inkább ezt most nem írom ide, mert lefordultok a székrõl.
Ki tudja pl., hogy hol van sok bringás zsaru?Szívesen kergetõznék velük 1et.

#4
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Tök szar, hogy egész nap esett az esõ, és így nem tudtam bringázni... :(

Az meg a másik, hogy sehol egy rendõr, aki azt mondaná, hogy bocs ne menjenek tovább, mert ma nem szabadna kocsival menni... Sajna ez a szabadna nem fog nemszabadra megváltozni... >:(

De mindegy. Egyszer csak észreveszik azt a pár ezer "hülyét" aki törõdik a környezettel, és a mozgással... :( :'(

#5
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szét vet az ideg!
összefoglalom,

oké, vettem igaz nehezen, hogy nem engedélyznek egy bringás felvonulást az autómentes napon..........logikát nem keresek, nincs is, sebaj, illegálba is lehet vonulni.....
Aztán ez a nyavaja esõ, na errõl senkisem tehet, de sajnos csak igen kevesek vonultak, én sem, röstellem is.
DE, elállt az esõ, hude jó, bringás rendezvények az Andrássy-n, lefújták, indok: pár ember/bringás miatt miért akadájozzák a forgalmat?
Én ilyet még nem pipáltam. Egy nyamvadt intim betétes futóverseny miatt le lehet zárni a fél várost, de egy Autómentes Nap miatt nam lehet lezárni egy valjuk be rövid útszakaszt.................ehhh, röhely, csak nem tudok röhögni rajta.....................

#6
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
az exit-en fent van elvileg zavarnák a közlekedést -mmmmmiiiii?????- az autómentes napon.

gratula.
jó hogy nálunk annyira felnõtt a társadalom hogy nincs rá ideje ilyen gyerekes baromságokkal foglalkozni mint a környezetvédelem és egyben a jövõnk.

na mindegy ha megrohadunk is csak ilyen parasztok között kell élni


#7
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Most azt hiszik ezzel keresztbe tesznek majd a felvonulásnak, de szerintem az Erzsébet-téren mindenki megszavazza, hogy ,"na szarjuk le menjünk illegálisan". És én bizony ezzel értek egyet, mert 1 évbe egyszer most nagyon nagy luxus lenne, egy picit a középpontba hozni a bringásokat.
Csakazértis csinálják meg, és vonuljanak fel.  8)

#8
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
este még tudtam de most már elfelejtettem.

#9
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tényleg, tudja valaki a redõrség indokait, hogy mért nem adták meg az engedélyt??
Bár nem mintha nagyon izgatna, csináljuk illegálba!!

#10
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
bringás felvonulás/vagy valami ilyesmi/ autómentes nap engedély nélkül  gyülekezõ 1330 erzsébet tér.


#11
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Berci: Te láttál már? Mert én még nem. Mindenesetre elképzelem, hogy egy paripa letrappol a Gonzalezen. -mondjuk lehet, esetleg seggen csúszva..... ;D

#12
dzsi

dzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Nálunk a Karinthy Frigyes úton bringasáv van egy szem sárga vonallal elválasztva az úttesttõl. Persze folyton megállnak rajta az autósok. Valamelyik nap bringás rendõrök mentek itt végig és büntették meg a szabálytalanul parkolókat. Szóval van jó példa is.

Egyébként engem még soha nem piszkáltak, pedig elég lazán szoktam venni a piros lámpákat.

A biciklis rendõröket saját jelentkezés alapján választották ki.

#13
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
lefelé ???

#14
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Láttatok már a János hegy környékén lovas rendõröket? poén ha valami gáz van lóval üldöz jó lehet nem? ;D

#15
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
hülyek lettek volna nem így tenni a genyók ;D

#16
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
hát elvileg nem. velem történt már hogy egy egész niványi rendõr gyõzött meg arról hogy tényleg elkövettem valamit és hogy miért jó az nekem ha elismerem amit tettem.


#17
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
fityisz felvetése remek kérdés, mármint ami a két állítást szembenállását illeti.
én úgy tudom nem vagy köteles aláírni, hogy elismered a szabálysértést aztán jön a bíróság.

#18
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Szerintem sok rendõr úgy van vele,hogy megengedheti ezt magának,mert ha visszaszólsz/ütsz úgyis Te húzod a rövidebbet...

#19
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Ha az a szegény srác még annyira egyben volt, remélem behúzott egy nagyot annak a szemétnek!!!  >:(  -vagy legalább te fityisz
Baromi sokat megengednek ezek maguknak... Micsoda szemét stílus ez?? félelmetes..  >:( >:(

#20
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ezek jó felvetések. Az a baj, hogy ha egyedül követsz el valami szabálytalanságot és a rendõrök ketten vannak, márpedig úgy szoktak, akkor a feljelentést megtevõ rendõrnek máris van egy tanúja, a társa, neked meg nincs  :-/
Ha többen vagytok az megint más kérdés. Ha meglógsz elõle akkor semmit sem tud csinálni, és szerintem az esetek többségében nem is igyekszik, mert ö is tudja, hogy fölösleges papírmunka lenne részérõl.
Volt egy barátom aki egy hatalmasat bukott, kijöttek a zsaruk és a mentõk is, a srácot rögtön bevitték a János kórházba. A zsernyákok stílusa elég furcsa volt (bunkó). De mindezek után pepakolták a haver bringáját a járõrkocsiba, hazavitték a srác szüleinek és utána a szülõket behozták a kórházba...........meglepõ volt ez a két fakabáttól akik mikor meglátták a vérzõ cimbimet így kezdték: "Na mi van hülyegyerek, lezúztad magad??"