Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

KINÉL VAN A PRIMO????

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
114 hozzászólás a témában

#81
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Úgy van. Egyébként pedig nyilvánvaló, hogy minden szülõ szeretne minél többet adni a gyermekének. Ki-ki anyagi lehetõségeihez mérten. Nyilván én is így leszek majd. Norbi megveheti a Primot, és, senkinek semmi köze hozzá, hogy mibõl, kitõl van a pénze. Miért kéne mindenkinek szenet lapátolnia?! Szerintem anyum nekem is venne, ha megtehetné. Nem teheti meg, egyéni szoc problem. Emiatt nem kell sajnálni, de Norbira sem kell irigykedni. Norbi, én mindössza annyit kifogásoltam, hogy a mindig épp aktuális alkatrészeket dicsõíted, néha alaptalanul. Inkább mondd azt, hogy most ez egy Stormbringer, nem mozog túl jól, de egyelõre ez van, majd, ha lesz lehetõség, lecserélem. Nem kell mindjárt a rulez. Ennyi és nem több volt a kifogásom.

#82
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Nekem az a véleményem, hogy ha van rá lehetõsége valakinek hogy vegyen egy Stab primot, vagy Moratit, akkor vegye meg. Engem aztán nem fog érdekelni, hogy neki honnan van pénze, meg ilyenek.
Azt nem szeretem, ha valaki hülyeséget csinál. (Pl.: halmozza a dh gépeket etc, vagy olyan dolgot vásárol, amirõl fogalma sincs mire jó - ez most nem Bnorbira vonatkozik.)

#83
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
jajj de szép volt ez... ERRE NEM IS MONDOK SEMMIT!!
addig mig nem ismersz nem hiszem, hogy van értelem "vitatkozni"!!


#84
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
csak hogy összefüggõ legyen a dolog mindenki számára: bnorbi arra reagált, hogy én azt mondtam, hogy fogja egy picit vissza magát... és hogy miért mondtam? sztem ez nem normális dolog, amit csinálsz. Biztos ma éppen a neten láttad ez a bringát, nagyon megtetszett, szép festés meg minden, oszt' most ez a jó. Holnap meg egy másik fog tetszeni. Aláírásodban MonsterT, Hayes, Stormbringer meg mittomén még mi rulez. Ez szted normális? Sztem téged a bringázás már egyáltalán nem érdekel, csak az a fontos számodra, hogy neked legyen a legjobb csajozós verdád... És tiszta menõ leszel. Most abbahagyom, mert kezdek kicsit begurulni az ilyen abnormalitas, sokpénzevanazanyukámésénvagyokamenõcsávó-któl.

És az, hogy ezt írtad: "esetleg összejött rá egy kis pénz"... gondolom keményen megdolgoztál érte... benn a mûanyaggyárban a futószalag mellett biztos...

Mindenkitõl bocs, ha durva voltam, vagy ha nincs igazam, és bocsi, hogy ilyen hülyeségek elolvasásával veszem el az idõtöket...

(Azt nem eltûnésnek mondják, hanem törlésnek. Töröltem, mert arra gondoltam, hogy semmi értelme belemenni egy ilyen vitába, és egyszer már megfogadtam, hogy nem foglalkozok a csetelõ, csökkent agyi kapacitással bíró "emberekkel"... sajnos megszegtem az ígéretem...)

#85
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
bruce eltûnt a hozzászólásod!!!

#86
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
és pedig milyen értelemben gondoltad?? engem az érdekel kinél lehet a primo váz, mert esetleg összejött rá egy kis pénz és megvenném, azért mert nekem most ez tetszik és lehet két hét mulva már más fog tetszeni... nem hiszem, hogy ehhez rajtam kivûl másnak is van beleszólása ebbe a dologba!!! ENNYI!!!

#87
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Major: GTA3-at ösmered? Ma szedtem le bele az M3-as BMW-t. Tényleg rulez! ;D

#88
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
nem gondoljátok, hogy kicsit túlságosan is viccesek vagytok?? :-X

#89
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Most komolyan BNorbert mit töröd magad ? ? ? Anyád kiperkálja  600at nem ? ? ?  ??? Komolyan nem értelek!!! Kezd elegem lenni!!!!!!!!!!!!

3as BMW rulez...  8) (aki tudja mire értem az úgyis tudja...  ;) )

#90
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Major: Ez is király volt! ;D

Major is rulez
(Nyitni kéne egy rulez topikot! ;D)

Na rulez! :D

#91
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
IMÁDLAK JORUS!!!  ;D ;D ;D Ez annyira ült!!!

Jorus rulez...

#92
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
mindig ami éppen aktuális!!!

#93
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Sigma rulez
Wega rulez
Stormbringer rulez
Monster rulez
Kona rulez...

blablabla...

#94
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
ez mind szép és jó, de akkor is KONA rulez!!!

#95
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Ezen most ne vitázzunk... De:
- 5th elem rugóstag
- nó pogó!!!
- "floating" tárcsafék
- Virtuális forgópontrendszer>28centi út

Még nem próbáltam egyiket se igazából, de a V10 sokkal jobb, ezt így látatlanban mondom. :)

#96
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
és?? szerintem a primo jobb!! de izlés dolga!!!

#97
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Ehh... Azért 600e Ft.  :-X Annyiért már V10est kapni!!

#98
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
vajon milyen teló megy egy szuper gépbe...

na elárulom, nem mintha mindenki tudná ez egy szép "kis" MonsterT ;D ;D ;D ;D

#99
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
ehh.. akkor szerintem nem holnap fogom megvenni :) és az ott elõl milyen teló?

#100
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
a bringa 1,5 milló, a váz ujonnan 600e