Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

KINÉL VAN A PRIMO????

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
114 hozzászólás a témában

#1
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
valamilyen szinten igaza van a Norbinak. Ahhoz senkinek semmi köze nincs, hogy neki honnan van mennyi pénze, és hogy azt Õ mire költi el. Ez egyéni szocprobléma. Ha ezzel b.szogatjátok, akkor ideges lesz, és jönnek a 36os betümérettel írt szidalmak.

De. Ha amikor megnyitja a topikját, és senki nem ír bele, aki nem tudja, hogy hol van az a kibaszott akármilyen váz, akkor most már a 3.-ik oldalról kellett volna elõkaparnom ezt a tömény értelmet.

#2
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Intense M1 Pro. A váz árából egész jó kocsit lehetne venni.

#3
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
valóban!! akkor legyen Rm9

vagy karpiel???

#4
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ne legyel kicsinyes. Akkor mar RM9!!!
Ha lud, legyen kover..


#5
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
hát nem biztos lehet, hogy inkabb az Rm7 az jobb!!!

#6
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
DCX RULEZ!!!!!!!!!


Na, ez eleg ertelmes volt??
Tudom, hogy nem, de ez van, most ez a nyero...

#7
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
na,nem olvasom ezt a részleget 1 ideig,és kiderül,hogy már nem is a Kona a nyerõ?!?Nem akarom azt írni,hogy b@sszátok +,de azért legközelebb szóljatok,ok?Már elkezdtem primora gyûjteni,erre kiderül,hogy az egy kalap kaki...(úgy 10 ezernél járok ;) )Ezentúl nem is olvasok ilyet,nehogy megint leégjek azzal,hogy nemtom,éppen mit kell vennem......
KALA,aki most dühös
Amúgy télleg legyen vége,írjunk vmi értelmeset is...

#8
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Norbi idõnként nyit egy ilyen topicot, ami felkúszik 10 oldalig is, aztán eltünik, lásd Ancsi topic. Amúgy igazán le lehetne már eztet törölni, mert nem szól semmirõl és a Primo is meglett és egyébként már a DCX a menõ. Na.

#9
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
én nem kértem, hogy bárki is kérjen bocsánatot, csak azt, hogy fejezze be, mert már kez unalmas lenni a téma!!! mindenki kibeszélhette magát!!!!

#10
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Nem fikázás képpen mondom, de kihagytad a Semmi közötök nincsen hozzá!!!-t ::)

#11
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Nem fityisz, rosszul választottál, én kezdtem el fikázni bnorbikát, és lehet, hogy vagyok akkora bunkó mint a bécsi nagykapu, nem fogok bocsánatot kérni.

És a legnagyobb bajom az, hogy bnorbikának 3 féle hozzászólása van: 1) Ez istenkirály, qrva jó! 2) Ez egy kalap sz.rt sem ér 3) kinél van a primó??

#12
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
na te ebbe pont nem voltál benne!!!!!

#13
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ha azon múlik, hogy bûnbak kell, én szivesen magamra vállalom a szerepét!! Rám mutogathathatsz Norbi, hogy: "Miatta nem írok!!!"

#14
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Én is, bár ez Majornál mindig látszik, nálam meg ritkán, és nem érdekel hány hozzászólásom van, mert tök mindegy!

#15
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ez hülyeség!!! Én úgy érzem senkinek nincsen kifogása az ellen ha bármit is kérdezel és nyugodtan tegél fel kérdéseket EZEN a fórmon!!!

Én úgy érzem a legtöbbeknek ezzel a roncsrázással, énzszórással rulez-el sb van baja és nem el akar innen üldözni!!!

Én pl igyexem mindenkinek legjobb tudásom szerint válaszolni!!!

#16
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
??? Gondolod, hogy ezek után én ezen a fórumon nagyon fogok valamit is kérdezni?? (nem érdekel, hogy jó, ki örül, ki nem!!)

ki mit gondol/hisz legyen szíves ne ossza meg velem, mert NAGYON NEM ÉRDEKEL!!!! (egyszer csak érszre veszitek már, hogy nem érdekel mit irtok, tiszetelet a kivételenek!!! akinek ez rulez az rulez stb. nem tetszik, az ne írjon ide és kész!!!

#17
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
3 van  :P

#18
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ja, én tudok két DCX-rõl az országban és azt is tudom kinél van. (Lehet több is van...)
Csak megelõzöm a "Kinél van DCX" témát...

#19
vendég__*

vendég__*
  • vendég
2:1 ellen fogadok, hogy a topik szerzõjének 1 hónapon belül lesz DCX-e!  ;D Szerintem már pityizett is róla Anyunak.

#20
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Fityisz: ez jó volt, és kellett, de had ne ismételjem magam! Ne legyen már ez a topik csak azért, hogy baromkodás legyen LAKATOT RÁ!!!