Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

KINÉL VAN A PRIMO????

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
114 hozzászólás a témában

#41
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Vole hozzászólásai értelmesek, csak Vole nem értelmes :)

#42
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

#43
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ez nem igaz, mert pl.Vole hozzászólásai is értelmesek!

#44
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

és az egyetlen értelmes hozzászolás is ez volt

#45
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Bocs Norbi, de ennek a topiknak az elejétõl fogva nincs semmi értelme.

#46
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nos, letezik 1100 -as rugo is, es a Hajdy elvileg hozott is, de nem biztos, lehet, hogy ezt is csak igergettek. Viszont ha levarialsz a rugoutbol 2-3 centit, akkor mar lehet hogy jo lenne, de ha 7-et, akkor biztosan kemeny lesz ez a rugo.


#47
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
sok értelme lett ennek a topicnak!!! ::)

#48
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Szerintem egyikünk lódít, de ne menjünk ebbe bele...

#49
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
mit akarsz, csak a haverod ismeri, nekem a haverom a Bender!!!

#50
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
900as volt, mert annál nagyobbat az ég világon nem találtam!!!!

#51
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Egy haverom ismeri a Bendert bibibibi !!!  ;D ;D ;D

Csakhogy nekem is legyen valami rulez dolgom !!!  ;)

#52
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ritkan tesznek ebbe a vazba 22cm -t mozgo normal villat, es szerintem neked a rugo is puha lehetett, igy alapbol sokat ult be.


#53
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
alapbol jó, csak ráültem és ugy kinyúlt a 22cm es Monster, hogy 60m es fordulóköröm volt!!! Nem 22-öt mozogott, hanem csak 20at egyébként ha a vállakat lejebb toltam akkor is szar volt!!!

#54
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja, es Majornak Wegaja van, egy 18cm -t mozgo teloval, es ha jol emlekszem /bar elegge ittas allapotban voltam/ semmi baj nem volt a villa szogevel.


#55
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
nem nem nem!!!

nekem annak idején kevésnek tûnt az a 20cm!! vettem egy stormbringert ami 27-et mozgott, de az azért nem tetszett/tetszik, mert nagyon könnyen összenyomja az összes rugót ezért meguntam azt, hogy össze-vissza himbálózott, ezért akarom most megcsinálni olyanra, hogy csak 20at mozogjon!!



#56
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Most viszont megint hulyeseget beszelsz, mert a Weganal baj, hogy csak 20-at mozog, a Meridat viszont le akarod nyomni 20-ra, mert igy mar sok. Ez totalis ellentmondas.
Es nekem barki mondhat barmit, en nem veretem ossze inkabb magam.

#57
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
én nem fikáztam a Wegát, ha erre értetted, csak azt mondtam rá, hogy nagy villával szar lesz a villaszöge és ezért+ 20at mozgott "csak" ezért adtam csak el!!!

#58
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
engem hidd el az sem érdekel ha 10x akkora bármelyikük is nálam, akkor sem szólhat be igy!!! ez olyan dolog, hogy kiállsz magad mellett, ha valaki beszol az, hogy megvernek -e vagy sem az már csupán részletkérdés!!! ennyi!!!

#59
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
M3:   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  / en ertem mirol van szo.../

Amugy nem hiszem, hogy itt barki is megijedne toled, csak azert mert eloben lat. Nem vagy kis darab, de olyan nagy sem. Mondjuk lehet, hogy minden masodik haverom siman szetverne, mert ismerem oket, es tudom, hogy teged siman lekuldenek. A Joda haverom / nem az SLK -s forumos/ peldaul egy fejjel kisebb nalad, de nalad nagyobb embereket is megvert mar. En persze nem akarlak bantani, csak arra akartam utalni, hogy eleg konnyeden beirtad, hogy eloben biztosan nem mondanak ezt, de szerintem egyikuk sem kapott hidegbrazast a fenyegetesedtol.
De mindegy, ez is a te dolgod.
A masik dolog, hogy barki vehet barmit, ha megteheti, es ilyenert meg nem is szoltam semmit / vagy csak nagyon kirivo esetekben/, de azt viszont utalom, ha valaki lefikaz valamit, csak azert mert neki jobb van, mert megteheti. Senki sem azert vesz Wega-t, mert ugyan ott lapul a zsebeben a 2 milla, de neki jobban tetszik a Wega mint mondjuk az RM9 -es. Ezt kene megerteni.


#60
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Részerõl ez nem csaszegetés, csk elmondtam a véleményem!!!

Röviden összefoglalva: eszetlenség, pénzszórás, 4000CZX->Wega->Stormbinger->Primo->S8->Orange->... ÉS 3as BMW rulez!!!

Ennyi minden amit hozzá kívántam fûzni!!!