Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Programok nem csak bringásoknak

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
179 hozzászólás a témában

#101
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Az idén egy héten keresztül bulizhatnak és mérhetik össze a technika az ember tudását, erejét a kétkerekû járgányok szerelmesei július 21. és 28. között Sirokon.


Emellett több olyan extrémsportnak tekinthetõ sportágba is benevezhetnek, amelyet máshol az országban sehol sem, kizárólag Sirokban rendeznek meg. A motoros találkozó sikerét mi sem bizonyítja jobban, minthogy tavaly tízezer résztvevõt és érdeklõdõt vonzott a rendezvény.

Nézzük az idei részleteket! Ez évben is megrendezik a csak a siroki pályán mûvelhetõ Hill Climb, azaz a motoros hegymászás versenyét, amelyet korábban, csupán az Eurosport televíziós csatornán láthattak a sportot kedvelõk. Ezúttal viszont élõben kísérhetik figyelemmel, sikerül e legyõzni a versenyzõknek a 1004 méter hosszú, 56 fokos dõlésszögû, pályát.

Tavaly vezették be, és ebben az évben is megrendezik az iszapmotorozást, a speciális 25 méteres pályát birkózóiszap és tulyogmeddõ négy napon keresztül ázó keverékével terítik a rendezõk.

Emellett hagyományos ügyességi számokban is összemérhetik tudásukat a vállalkozó kedvû hazai és külföldi résztvevõk: így sorra kerül a motorblokk dobás, a lánchúzás, az erõvetélkedõ, a motorhangverseny és a motor szépségverseny is.

Nap közben túrákat és felvonulásokat szerveznek és egy éjszaka sem múlhat el koncertek nélkül, ahol a legkeményebb zenét nyomják a meghívott bandák.

Az érdeklõdõk körében is igen népszerû a program, akik nem gyõzik csodálni a különféle márkák, lóerõk és tuningok felhozatalát.

#102
korte

korte

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Megvan! ZP... ;D

k-

#103
korte

korte

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Kala!

Hol lesz a PUF? Vagy csak bamba vagyok?? ;D

Körte

#104
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Én is megyek Belgazni! ;D

#105
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Pénteken PUF!

#106
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Mi Findlivel tuti befutók vagyunk, bár én 3-kor végzek ezért már korábban ott leszek viszont a makkerina 5-ig dolgozik, úgyhogy majd csatlakozik.
Ja és persze bringával.

#107
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
No, jön vki holnap? 5-kor vagy fél 6-kor kezdõdik a balga Belga, én fél 5 körülre vagyok ott.

#108
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Ajanlom a MokkaCuka programjait, kifejezetten kellemes bringasbarat szabadteri hely, a belepes mindig ingye' van :)
http://www.mokkacuka.hu/

#109
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás

Június 3, kedd. Szenvedélyek napja, este meg Neo, meg Belga koncertek vagymik a Corvin közben.


Kösz, elfelejtettem beírni! Szenvedélyek napja aktuális, Belga függõ lettem! ;D ;D

#110
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
DM találkozó:
Csillebérc, Június 20-22

#111
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Június 3, kedd. Szenvedélyek napja, este meg Neo, meg Belga koncertek vagymik a Corvin közben.

Program infó: Szenvedélyek napja

#112
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
háááát... ::) nagyvalószínûséggel igen... :(

#113
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Paraferee: gondolom pesten lesz!
Zalaegerszeg, május 31 Red bull dirt ride!
Esetleg jön valaki?

#114
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szasz'

Tegnap d.u. láttam kiplakátolás alatt vmi Depeche Mode bulájt...
Holnapra megpróbálom jobban megnézni...

Üdv, PéeF

#115
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Május 1 óta semmi progam? Vasárnap ki lehetett volna menni a Margitszigetre gyereknapozni :)

Egerben is volt nagy dínom-dánom a nagy parkban.

...de arról is már le vagyunk jól maradva.

--Trifo

#116
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Én erröl lemaradtam :'(
Azért remélem ti jólérzitek magatokat.
üdv


#117
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Ohhh, én balga....ez ennyire 1értelmü? ;)

#118
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Hát a Pecsában! ;D

#119
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Na de hol is lesz mindez? ::)

#120
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
"Zsíros deszkások, kemping bringások" ;D ;D

"Ha Május 1, akkor koncert, és ha koncert, akkor Belga, mert hogy élõben manapság õk azok, akik a legtöbbet nyújtják a közönség számára. A Május 1-én megrendezésre kerülõ koncerten - amely eddig még nem látott show elemeket is fel fog vonultatni - a színpadra lép Dj Titusz egy másik nagy sikerû formációja is, a Carbonfools. Ezután az est fõ vendégfellépõi a világszerte ismert Chi-recordings csapatából a FineCutBodies, DJ Naga és az általuk prezentált Future Funk Sqad (UK) lép színpadra, akik messze földön ismert ütemeikkel fogják kikészíteni a vájtfülû közönséget. Az est másik különlegessége éjféltõl DJ Titusz és DJ Mada (Egyiptom) által prezentált Arab Disko!"

Jön valaki?