Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Programok nem csak bringásoknak

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
179 hozzászólás a témában

#121
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
halihó, nem t'om, jó topicba írom-e, nna majd meglátjuk :)
2003. február 15 - tõl március 1-ig megyünk Franciaországba, Cannes mellé cc edzõtáborozni 2 hétre, kocsival, appartmanba...ha érdekelne valakit:
06-30/348-51-38 (Ziskó Balázsnál), vagy please mail nekem:
mcclane_john@freemail.hu :)

#122
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Gyerünk Battlefieldesek menjetek szinházba is:)

#123
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Kultúrális ajánlat:
Kormegkötés nincs de mégis inkább azoknak szól az ismertetõ akik már nem a mûanyag dömpert tologatták a 80-as évek végén és a 90-es évek elején. Hogy miért? Azért mert a Hazámhazám címû darab sajátos feldolgozásban tárja a szemünk elé a rendszerváltozás és az azóta eltelt 13 év történéseit. A 105 perces elõadás roppant szórakoztató persze idõnként elõfordul, hogy az elénk tartott tükörben görbének látjuk a képünket és nem biztos, hogy a tükörben van a hiba. A Krétakör elõadásában a Fõvárosi nagycirkuszban látható a "darab". Talán a jövõ héten és utána májusig havonta 1-2 alkalommal.

#124
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
20-21 h MOUNTAIN BIKE SHOW, közben LIVE DJs

Közvetlenül a döntõ után a legbátrabb hazai bringások bemutatóját láthatjátok, akik kerékpárjuk és saját testi épségük kockáztatásával lélegzet elállító trükköket mutatnak be.

Vajon kik? ::)

#125
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Na, hogy az ingerszegény januárban egy kis hangulat is legyen ezért idén is DownTown High a Westend tetején!
Ajánlom ezerrel mindenkinek!

#126
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Mivel nem találtam topicot és nem akarok másikat nyitni ezért inkább ide írok!
Nem tudom ti mivel ütitek el az idõt így télen a hidegben de én mostanában a II világháború hadszinterein nyomulok ezerrel! ;D
A játék neve:
Battlefield 1942
Nagyon komoly FPS de be tudsz szállni minden gépjármûbe a pályán (beleértve a tengeralattjárót és a B-17 nehézbombázót)
Ami a lényeg interneten akár 64 lehet egymás ellen játszani!
Van valaki itt a fórumozók közül akire lecsaphatok valamelyik szerveren? ;D


Mivel elég kevés idõm van mostanában játszani, az FPS nálam is bejön. Ezzel még nem nyomtam, de a Global Operations és a Soldier of Fortune II:Double Helix nagyon bejött. Imádok lopakodni, és késsel célbadobni. ;D

#127
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Arcok!!

Nem csinálunk valamikor egy BF1942 csatát??

#128
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

örökkéaszámitógépelöttülök

--Nem rossz ;D
Én sem vagyok benne nagy guru,egy osztálytársammal szoktam játszani amikor ráérünk,zárt körben,botokkal:)
A játékot nagyon bírom,mert k jól néz ki,és tök olyan minden,mintha valódi lenne.No meg van még egy fontos érv mellette;elbírja a lassan 4 éves gépem is ;D.
Rave,ha a Battlefield tetszett,akkor próbáld ki az Operation Flashpointot + a Medal of Honort.Ezek állítólag nagyon jók,és mindkettõ háborús.
Aza gond,h az új játékokhoz hozzá se szagolok,csak a régikeket ismerem,mert csak azok futnak nálam...No meg azért,mert a régiek sokkal hangulatosabbak---Acco még élvezet volt játszani pl. AvP-vel,vagy Duke 3d-vel.

#129
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Ja persze!
Azzal az a bajom, hogy amikor felmentem egy szerverre a 13 éves kis pattanásos "örökkéaszámitógépelöttülök" gyerekek kb 10 másodpercig hagynak életben!
A BF1942 ben meg már álltam az élen is a végösszegzésben!
Meg nagyobbak a pályák!

#130
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Best autós játékok;Stunts + Interstate 76.
Off;
Nem akar vki 107 db PC játékot venni csak 15e ért v kerékért?Legalább érdeklõdõ priviket nyomjatok...
On;
Lásd fenn,az "off" felirat felett.

#131
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás
én az INSANE-t vettem most 3000ért ;D
ahhoz képest, hogy kiadása után pár hónappal már sehol se lehetett kapni :)

de ez a game....INSANE

#132
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Yeah...Starcraft,Settlers rulez...De ha már stratégia,akkor AOE 2 és Warcraft is!
Rave,a Kánter (CS) totál valósághû játék terroristák és kommandósok szereplésével...No meg nyílt terep is van benne..
csekkáut www.counter-strike.hu
HalfLife kell hozzá,és mehet a móka.
A fegyverek közül a Kalasnyikov a király... ;)

#133
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Én emlékszem még amikor reggel kilenckor vettem le a rágyógyult kezem az egérõl mert elõte való délután játszottunk egy LAN partit Starcraft-al!
És most volt a Gazdaságos boltban 1890 Ft-ért!
de még gyáva vagyok felmenni vele a netre a nagyágyuk ellen játszani!

#134
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
igazi gyöngyszem: Settlers 1 ;D

#135
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Nem igazán mert nem szeretem a a falakat a játékban!
Meg a Ryan közlegény érzés jobban bejön mint akármilyen sci-fi játék!

#136
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Rave;én nem a Battlefieldet nyomom,hanem néhanapján Káuntersztrájkot,no meg Strategát,és az igazi klasszikusokat,mint pl Civilization,Street Rod.CS-ben nem vagy érdekelt?

#137
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Mivel nem találtam topicot és nem akarok másikat nyitni ezért inkább ide írok!
Nem tudom ti mivel ütitek el az idõt így télen a hidegben de én mostanában a II világháború hadszinterein nyomulok ezerrel! ;D
A játék neve:
Battlefield 1942
Nagyon komoly FPS de be tudsz szállni minden gépjármûbe a pályán (beleértve a tengeralattjárót és a B-17 nehézbombázót)
Ami a lényeg interneten akár 64 lehet egymás ellen játszani!
Van valaki itt a fórumozók közül akire lecsaphatok valamelyik szerveren? ;D

#138
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Balázs Elemér Group
Fogadó a Millenárishoz, 2002. december 11. (szerda) 20:00

Jazzrajongoknak kotelezo, a tobbieknek ajanlott!
(Beugro 500)



#139
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
A végén már mi is csavarhattuk a trikóinkat-nagyon értenek a hangulatkeltéshez-és az utolsó aktus elötti rövid pettingben megmutatták,hogyan is kéne táncolni,úgyhogy onnantól úgy nyomtuk ;)

#140
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nem hallottál?? az hogy lehet? nedvesre izzadtam magamat nótázás közben.........