Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Programok nem csak bringásoknak

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
179 hozzászólás a témában

#61
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Viszek kiscsajokat a koncertre, anyám férjének a lánya és osztálytárs"nõi" , 13 évesek. De a "rokon" lány kb akkora mint egy átlagos nõ.

Jorus: Ja, majd randizzunk elötte, egy kis sörike aztán Rock and Roll!!!

#62
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
azt te csak hiszed, hoyg nem tudjak!

#63
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Amikor a PEK-ben voltam Kispálon olyan volt mintha esett volna az esõ, mert a bent lévõ sok száz (talán ezer?) ember izzadsága a vége felé kicsapodott a tetõ fémszerkezetére, majd onnan visszahullt a nyakunkba. Izgi volt.

Jorus: azok a lánykák még abban a korban voltak, amikor még nem igazán tudják, hogy mit tehetnek egy férfi derékmagasságában 8). Még ha a mai fiatalabbak (mert azért még mi sem vagyunk vének) hamarabb is érnek.

#64
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
OFF

Örökéletû... csak a közönség változik... Sok a kopasz, erõs ember, meg a fiatal csitri, de szombaton hmmm... 8) Olyan nõk vannak... Ez az egyetlen jó nap, mert a többin nem nagyon vannak. Egy ideig az egyik haverom ott csinált zenét, jó volt kedd esténként hallgatni, szinte csak mi voltunk.

ON

#65
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
off
el meg a rák pecsen?
on


#66
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
OFF

Birtokomban van egy 2000-es PEK koncertfelvétel, eredeti, semmi nincs kivágva, Lovasi beszólogatásokkal, 2 CD.

ON

De talán a Pecsában nem pusztulsz meg a melegtõl, mint a PEK.ben, mert az ott brutális...

#67
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ööö... hol visítozik az a 4 kislány a derekam körül..?! :P :P :P

#68
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Szerintem is Pécsen a legjobb a Kispál, igaz ehhez egy kedves hölgy mosolya is közrejátszott. Lehet, hogy én is ott leszek a Pecsában, csak ezzel az a gondom, hogy tele van kis tökikkel. Persze én is hetedikesként voltam elõször koncerten, és az ugye a Kispál volt a Föld, kaland bemutató bulijával (de rég is volt ;)), de azért egy egyetemi klubban - mint pölö a pécsi PEK - sokkal jobb a hangulat, mint amikor négy húszkilós kislány - együtt épphogy megütve a nyugdíj korhatárt - visítozik a derekad magasságában a Pecsa közepén, mert a tavalyi 15 éves szülinapi bulin ez volt a helyzet. Persze ez azért hanyagolható práblöm.

#69
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Akkor elõtte 1eztessünk randit! Jó lesz.

#70
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Rám is számíthattok, az Aba napok és a Pecsás Kispál koncertek azok amiket semmi pénzért nem hagynék ki. 1x voltam Pécset is Kispálon és életem egyik legjobb koncertje volt.

#71
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Ugye, ugye összeszorul a szíved... ha nem lehetsz ott. Nem tehetek mást, mindenkit buzdítok, hogy aki energiát akar levezetni és nagyon jól szórakozni az jöjjön! Jegy 2300, azt hiszem.

Lassan fizetniük kéne nekem, hogy itt propagálok.

#72
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
December 13., Petõfi Csarnok. Kispál és a Borz koncert. I'll be there.

#73
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Hát Zöld, ha nem dolgoznék mindkét nap bármelyikre mehetnénk... >:( ;D

#74
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Ha már háromszor is említettem a Programok között a pécsi Kispál koncertet, akkor már utólag is beszámolok róla, hogy jó volt! :D
Fellépett Rátgéber László is, kicsit hamisan énekelt, de nagyon lelkes volt, ahogy a tömeg is!
És az volt az egészben a legjobb, hogy, aki járt már ott tudja, remek a szellõzés >:(, körülbelül 5 perc után izzadtabb voltam, mint Lovasi a szinpadon, de ilyet is ritkán látni, hogy szó szerint patakokban folyik valakirõl a víz, miközben egy helyben álldogáll...
Na, ennyi.

#75
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
hamár belga:
erdélyországban találtuk, jó messze a határtól:
http://kep.tar.hu/th.../pic3717530.jpg
kicsit meglepõdtünk, h:
ad1: még nem szedték le a plakátot
ad2: nem tiltották be alapból, mert magyar, és mert kcisit hazafias....

#76
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Belga.

#77
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
OK és ez most mit jelent? ;D Melyikre vonulunk ki testületileg?

#78
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
de elötte 4-én 21h órától Amorf Ördögök szintén a Gödörben...

#79
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
November 7-én Belga a Gödörben

#80
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Két és fél óra IC-vel
3 óra olyannal, ami minden bokornál megáll
4,5 óra busszal.
Odaértek, mondjuk este 7re, tizkor elkezdik, zúzzák fél egyig, reggel 11-re talán tudsz egyenesen menni, eléritek a 14:45-ös visszaIC-t.

Ja, én úgyis megyek haza!!! Majd elmesélem. Lovasi Bandit mindig élmény hallgatni!