Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bender 34 méteres ugrása

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
159 hozzászólás a témában

#21
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
vbmibol mindenkinek meg kell elnie!!
o miertne ebbol eljen meg!
nwsd2 a srac epp nezi a pergot, hogy muxik-e meg vagy mi van vele!
bomb neked konnyu te kened vagod a nyelvet, de akkor a forum. nagyon sok szo van ami nem a mienk csak mar beepult a nyelvunkbe!


#22
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
nekem az a véleményem, h bendernek magánéleti gondjai vannak, vagy a népszerûség hajtja. de ha ezt élvezi, hát csinálja, engem nem zavar.
1ébként bender (+azok akik szerepelnek még az nwdben vagy a krankedban) szerintem már a fele impotens...
nézzétek+pl azt a kris holm-ot...

ja és a kazaa nagyon jo hely, bármit le lehet szedni

#23
magellana

magellana

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Ez milyen már. itt mindenki aon vitatkozott, hogy 10 vagy11 vagy30 métert ugrott a bender. én igaz hogy 1.5-2m nél nagyobbat még nem ugrottam(letörést) a (merev)bicómmal de szerintem nem kell leszólni a Bendert akkor se, ha a letöréseken kivül egy lépcsõt sem ugrik le. pl.ha te crosscountrys vagy akkor te arra vagy büszke hogy tudsz tekerni.(gyorsan sokáig) õ meg arra büszke, hogy repülni tud(gyorsan sokáig). és én a tekerés és az repülés közül a repülést választanám.szóval, ha neki lenne egy10grammos gépe és õ is edzene.... akkor lehet, hogy õ is nagy xc-s lenne. csak hát szerinte az unalmas(szerintem is).
by:A

#24
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás

magyar atopic ha jol tudom!!!![/b]


jahhh magyar..... kb annyira mint a topic szo ;D

#25
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
a tiz emeletes hazak 32m magasak!
amig nem az en kezem meg nyakam torik el az o ugrasai miatt addig azt csinal amit akar!
miert kell angol szovegeket beszurni vagy akkor legalabb vmit irj mar melle magyarul!
en is beirhatnek nemetul az jo lenne?
magyar a topic ha jol tudom!!!!


#26
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
belegondoltam , hogy 30 méter egy 10 emeletes panel, olyanman lakom, de ilyen "Crusty Daemons" -ban ugranak motorosszánnal is olyat ami közel van annyi... látszólag biztos.

#27
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

Szerintem egy cseppet sem örült...örült az aki fiatalon megházasodik csinál egy / két kölyköt, és éli a hagyományos házaséletet(reggeltöl estig melo majd este haza...sex a feleséggel ha nem tul fáradt...majd tv, és alvás) na ez az örület..amit Bender csinál az egy emberfölötti dolog amit bármelyik bringás meg kellene csináljon egyszer, nem muszály, de én ugy érzem, hogy kell kövessem, mert az az igazi élet...1 életem van és nem akarom elb~ sza~al.
Persze ez az én véleményem.

OFF
Szerintem meg különbözõek vagyunk és van akinek így jó, van akinek úgy. Mindenki legyen happy úgy ahogy Õ szeretne oszt kész.
ON

#28
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

az egy dolog hogy utánaugrik aaa...bocs nem tom a nevét... szal az egy dolog, de olvastam azt a cikket ("bender sucks"), és ha jól emléxem abban 14 méterrõl volt szó. azért amien ütésr kapsz 30 méterrõl, az többszöröse mint 15 rõl, ha nem több. szóval el lehet hinni, hogy nem tudnak mit alátenni.


Párszor elmondtuk már, hogy 15m FÜGGÕLEGES, vagy 30m ÍVBEN ! Gondolj bele, 30m az saccra = 10 emeletes panel...

#29
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
hali

szerintem ez az ember lövi magát, mármint valami drogot szed, mert én 30 m rõl még lenézni sem mernék nem hogy leugrani.............
Max egy kis ejtõernyõvel..;D;D;D;D;D
dirtboy

#30
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
na csao! azért azt megnézném, hogy a kamerás utána ugrik. ;D ;D ezt honnan veszed? meg érdekes lehet majd a riport is. de azt még nem értem, hogy miért nem vesz egy "jobb" bringát.. vagy nemlétezik olyan rugostag, amelyik nem dobja elöre vagy jobbra-balra? majd a riportban ezt feltétlenül kérdezd meg!! ennyit akartam yanee

#31
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Amúgy olyan hírek is terjengenek, hogy az NWD 3-ban utánaugrik bringával a kamerás, és úgy veszi. Ez még semmi(...), de jó is az ugrás!
Tényleg! Hol lehet letölteni/megnézni? 8)

#32
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Mindig egymástnak ellentmondó híreket olvasok... De úgy tudom, hogy a "kivitelezett" (nem esett el) ugrásban SuperT a nyerõ. Az, hogy Bender ledobta magát 60 lábról, vagy még többrõl, és mindig elesett nem egy nagy cucc.
Ja és a Kranked 5ben lesz SuperT.. (asszem kb 40 láb letörés, hóban fenyõfák között.. :o)

#33
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
az egy dolog hogy utánaugrik aaa...bocs nem tom a nevét... szal az egy dolog, de olvastam azt a cikket ("bender sucks"), és ha jól emléxem abban 14 méterrõl volt szó. azért amien ütésr kapsz 30 méterrõl, az többszöröse mint 15 rõl, ha nem több. szóval el lehet hinni, hogy nem tudnak mit alátenni.

#34
Petak

Petak

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Nem tudom, hogy elsült-e már ez az idézet, de azért beirom:

"When people get hurt doing what I do, I just shake my head and think, 'That's just natural selection,' because it takes brains to do this..." Josh Bender

"Bender is so far in the deep end that nobody can approach him now." Krispy Baughman

"People said, 'You need to go back where you came from, Bender, and stay there. You're way too extreme. You're unsafe.' But that only made me want to go bigger." Josh Bender

Szerintem ha ö meg tudja azokat a dolgokat csinálni más is megtudhgatja, hiszen ember ö is...igaz,..nagyon bátor ember, de semmi nem lehetetlen.
Szal...nyomás letöréseket gyaktorolni...talan 1-2-3 év és jöhet a 20m, majd az büvös 30, majd a többi. :)

Szerintem egy cseppet sem örült...örült az aki fiatalon megházasodik csinál egy / két kölyköt, és éli a hagyományos házaséletet(reggeltöl estig melo majd este haza...sex a feleséggel ha nem tul fáradt...majd tv, és alvás) na ez az örület..amit Bender csinál az egy emberfölötti dolog amit bármelyik bringás meg kellene csináljon egyszer, nem muszály, de én ugy érzem, hogy kell kövessem, mert az az igazi élet...1 életem van és nem akarom elb~ sza~al.
Persze ez az én véleményem.


#35
Petak

Petak

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Na erre már én is vevö vagyok...Bombrider vs. Bender...tetszik a felállás..:) éjlen Bombrider...Bender forewa..:)

#36
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Aztán ha hazajösz egy talin megnézzük együtt! ;D
És nagyon büszkék leszünk rád, hogy beszéltél egy igazi állattal! :D

#37
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
en meg ha minden jol megy meg interview-zom januarba, ha osszejon a talalka .. es utanna eladom valamelyik jo kis MagyarTV tarsasagnak /persze jo penzee../ + ugy csinalom majd hogy en is latszodjak rendesen .... ;)

.de ha nem jon ossze akkor is, legalabb beszelek egy jot vele. / sor ..stb../ es veszek egy ket lecket ...es nezhetem majd a homevideot ..

#38
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Én is olvastam a német Bike-ban a Bender interjút.
Azt mondta, 30 méter fölé még szeretne elmenni, mert az lehet ez emberi tûrõképesség határa.
De azt is mondta, szerinte a jelenlegi technikával nem lehet, kilóra töri a pedálokat és a hajtókarokat monoblokkostul, nem tudnak elég erõs kereket sem csinálni neki, stb. Szóval a technika nem ér el az õ szintjére. Ehhez képest Tyler Klassen, aki egy out-of-box Ellsworth-szel utánaugrik, mit mondjon? ;)

#39
Petak

Petak

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Egy tutti biztos, lehet bendert kedvelni, lehet utálni, de nem lehet közönyös senki vele, aki látta az ugrásait...én tisztelem, csodálom és példaképnek mondom...szeretnék vele találkozni, ráülni a cangájára...bár nem lenne merszem ledobni magam még 5m sem. Egy ember aki azt csinálja amit szeret, nincs képmutatás, nincs anyázás...csak ö van a canga meg a letörés...cool.

#40
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
http://www.aitkin.k1...ns-01/JoshB.htm