Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

"Zenebutik"

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6180 hozzászólás a témában

#6061
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Én álltalában a Meghalt a juhász címû számot éneklem ,ami úgy ragadt rám, hogy egyik rokonom végig ezt üvöltötte amikor elmentem vele bicózni. Meghalt a juhász nincs többbé juhász nincs ki mondja a kutyának csiba te nye te nye kivitték a temetõbe
:-X

#6062
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Grazzt:
Rulez!!!!! Pár éve voltam utoljára koncerten(Iron Maiden), most már nagyon esedékes lenne egy.
Lejtõn lefele állati a metált hallgatni, felfele pedig csak annyi kell, hogy Lensverék elkezdjék énekelni a "Szeretemabõrödillatát"-ot, vagy valami Véteket! ;-D Olyan sprintet hegynek felfele még ember nem látott! :-D

#6063
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Grazzt akkor biztos tudod hogy jön a Manowar kishazánkba hangoskodni  ;)

#6064
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Hali!

Nincs valakinek meg a Fresh Fabrik - Theres Goes The Wise szám a Certificado albumról???
Akinek meglenne az írjon PLZ.!!!

Sekee

#6065
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Nem csak tekeréshez, hanem bármihez jó: drum & bass. Gondolkodtat, alkotó munkához frankó, stb. Ha meg olyanom van, (mindig olyanom van) akkor a mostanában divatos punkzenék. Blink 182, Sum 41, válogatott cuccok a Tony Hawk pro skater játékból, és egyéb pörgõsebb dologz. Nagyon inspiráló vagymi :)

#6066
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás
Akkor hadd hízzon ez a felettéb fontos téna ;)
Amit eddig nem láttam és fáj a szívem:MANOWAR !!!!!! Szóval ez az, amit bárhol, bármikor bármennyit tufok fogyasztani :)
Tekeréshez viszont önveszélyes a Running Wild. Asszem a nevénél többre annak sincs szüksége, aki nem ismeri...Na meg Fear Factory, Blind Guardian, Annihilator, Iron Maiden AC/DC és hasonlók. Ezek javítják az átlagsebességem :) :) :)
És néha, mikor senki se fogyel hallgatok Roxette-et is, de pssszt!!

U.i.: [move]Menjetek Manowar koncertre! Jún.7. PeCsa![/move]

#6067
Cannonman

Cannonman

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
:o
Robert Miles: Dreamland
erre elszállsza halálba és soha nem fáradsz

#6068
Brew

Brew

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Egy jofele grind/death album kifejezetten elvezetesse tesz egy lejtozest!!
Mortician,Vader,The berzerker...mondjuk effelek.

#6069
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Én igazándiból SlipKnot-ra és System of a Down ra szeretek tekerni az olyan ütemes és Zúzós szerintem!

#6070
vBalu

vBalu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Hali,
Én a
Blink 182-re
Sum 41-re
Republikra esküszöm.
Más:
Milyen fülhallgatót használtok? Engem piszkosul tud idegesíteni, ha kiesik a fülembõl  :-/
vBalu

#6071
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
Nem tudom ki ismeri a Dave Mirra freestyle bmx nevû játékot (sajnos nekem is csak demo van), de abban is vannak jó zennék!!
pl.: Deftones: Be quiet and drive (far away)
Social Distortion: Don't drag me down
Pennywise

#6072
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ezt csak megerõsíteni tudom, de egy jól konfigurált és helyesen használt tûzfal esetén nem jelent problémát. De valóban, ha elindítom a Satellitet 3 program kapásból jelentkezik, hogy fel szeretne jutni a hálóra.

#6073
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Letöltéshez Audiogalaxy-t ajánlom ezerrel! Én most töltöttem le egy nagyrakat PICSÁ-t, meg RAMMSTEINT... Olyan cuccok fenn vannak ott, amiket CD-n nem adnak ki... ;D Pl. Viktor az egyik oldalról, a másikon, Rammsteinéktól meg amolyan "kemény nacionalista" muzsikák. Szóval van ott minden! De figyeljetek, mert a Satellitettal együtt feltelepítetek egy kém-software-t is, ami miatt igyenes ez az egész. Az állandóan leadja, hogy milyen oldalakat látogatsz,megjegyzi a kódokat, bankkártyaszámot. Meg ilyen apróságok. A poloskát valami GATOR cég gyártja és nem lehet letörölni a géprõl csak marha nehezen. És ha le is törlöd valahogy, akkor hazavágja a Satellitot. Szóval akinek van tûzfala, annak ajánlom, hogy azzal tiltsa le a Gator progiait a netrõl!!! DE vigyázat, mert legalább 5 van belõle...

Üdv: Moj

#6074
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
ruff: Bob Marley rulz!!

De a stíilus széles lábakon áll:
-OMS, OPM, Pennywise, Zebrahead, Blink182
-Paul Oakenfold, Bárányi and Jován, Aquagen
stb......
pl.: Bob Marley, Pink Floyd
;D
hája, ilyen mindent meghalgatok..

üdv
opium

#6075
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Scottos...
punk.supergamez.hu
letöltés,linkek
www.extra.hu/alvinrulez
mp3

#6076
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
ehh...
itt mindenki ilyen zúzós gyerek ? asszem jobb lesz ,haelbújok a reggae formámmal ...  ::)

#6077
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Sziasztok!

Na itt egy topic, amihez szerintem érdemes hozzászólni. Bár tekerés közben zenét nem hallgatok, de ha mégis egyszer megtenném ezek lennének: JUNKIES, ALVIN, HÉTKÖZNAPI, ELLENSZER, TCS, MANSON, FRESH FABRIC, FÜRGERÓKALÁBAK, IN FLAMES, KREATOR, NILE, AKELA és bármi egyéb zúzósabb zene.
Ui: Ha valaki tud jó trash metál, vagy magyar punk oldalakat, ahonnan mp3-akat tudnék letölteni, az légyszi tegye közre  :) Elõre is köszi. -M-

#6078
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Sziasztok!

Na itt egy topic, amihez szerintem érdemes hozzászólni. Bár tekerés közben zenét nem hallgatok, de ha mégis egyszer megtenném ezek lennének: JUNKIES, ALVIN, HÉTKÖZNAPI, ELLENSZER, TCS, MANSON, FRESH FABRIC, FÜRGERÓKALÁBAK, IN FLAMES, KREATOR, NILE, AKELA és bármi egyéb zúzósabb zene.
Ui: Ha valaki tud jó trash metál, vagy magyar punk oldalakat, ahonnan mp3-akat tudnék letölteni, az légyszi tegye közre  :) Elõre is köszi. -M-

#6079
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Hát az igazi favoritot azért senki sem elíti meg, Macska Polskit Fialt.  ;D

#6080
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Na szerintem: Picsa
                   Aurora
                   Exploited
                   Sex pistols
                   Rancid