Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

"Zenebutik"

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6180 hozzászólás a témában

#6021
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Zene halgatás bringázás közben, úgy hogy kényelmes legyen és a telefont is észrevedd, meg a fúlfész is rajtad?
Mostanában kezd divatba jönni 1s táskagyáraknál (vagymiknél), hogy egy f@sza kivezetõ nyilás van a fülhalgatónak, belül pedig egy zseb amiben elfér a volk/diszkmen és még a telcsit is mellé tudod tenni.
Ahoz, hogy a sisak alatt is kényelmes legyen célszerû nem Technics fejhalgatót használni  ;D ::) ,hanem ilyen picikét ami csak a fûlzsírt gyüjti össze. Ha mindez megvan bringázol, csörög a teló (nem, nem a teleszkóp) és összegerjed a zenével, akkor jön 1 alkalmas hely kinézése megállásra, fékezés, telefon elõvakarása a tatyóból, sisak levétele (csakhogy haljad amit mondanak neked). Az utolsó két fázis kommutatív, tehát felcserélhetõ, de amire mindezt végre hajtod már rég lerakták a telefont a vonal túloldalán és persze, hoyg csak 10 perc múlva próbálja meg újból amikor éppen egy méretes letörést ugrasz és az érkezésre koncentrálsz amikor iszonyatosan gerjedni kezdenek a dolgok, de legalább a megállással és a leszállással nem kell majd törõdnöd, meg aztán megkérheted, hogy küldjön egy mentõ alakulatot érted.
Hogy elheröldazt hogy leteszi amíg leveszed a sisakot, elöbb a telefont vedd elõ, majd fel órdíts bele, hogy várj amíg leveszem a sisakot!
Ha szerencséd van akkor halja és nem kezdõdik minden elõröl.

Palmer (ehez az íráshoz lehet, hogy nem kéne a nevemet adni?)

A Krisz úgy nyomja a bringázást, hogy a zeneszerkezt az ingzsebébe figyel, merthogy mindíg ingbe nyomja. Nem tudom, hogy nem esik ki onnan, egyszer megkérdezem.

#6022
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Ja télleg, ha melléreakom a telcsit akkor gerjednek.
Hiába állítom, hogy bizseregjen a ha hívnak, ha mozgok nem érzem, még néha mozdulatlanul is csak azt hiszem, hogy viszket a lábam.

#6023
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Az én megoldásom: vókmen a hátizsákba, vagy övtáskába, madzag pulcsi és póló közé (hogy ne lifegjen), sisakot meg nem hordok (ez engem minõsít, tudom...). Telefont meg zizegésre kell állítni, és zsebre kell vágni. hogy mennyire kifizetõdõ? semennyire, múltkor elestem, azóta nem jó a walkman...  :-/

#6024
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Phyree: varosban valoban kisse veszelyes a walkmanozas, en pl. foleg hosszu, unalmas orszaguti tekereseknel szoktam hasznalni. (Hetente nehanyszor megteszem a Bp.-Tahitotfalu tavot..) Hozza kell szokni, hogy fej tobbet tekerget, alaposan korulnez !
A kabel nalam ovtaskabol indul hatulrol, polo alatt felvezet, fulbe bedug, sisak ravesz, igy a sisakszij a fejeden tartja a cuccot, ha kiesik/kiveszed.
A telefon meg ha eleg kozel van a wmanhez, szepen "belezenel" a fuledbe, amikor csorg.

#6025
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Hát pl én nem merek zenét hallgatni bringázás közben. Nem tudok úgy figyelni, persze, lehet, h csak szokni kéne. Városban szerintem eléggé életveszélyes walkmannel cikázni. +ahogy a zene gyorsul, próbálok én is, és Drum&Bassnál ez végzetes lehet.   :o
Érdekes ha kocsiban ülök akkor persze csutkára tekerve üvölt vmi, és ugyanúgy arra törekszem, hogy a km/h = BPM  (meghogy a kiállások pont egybeessenek a piroslámpákkal...), de valahogy mégis más... Egyáltalán nem zavar. Tanlán mert a biztonságérzetem nagyobb (Nem csöröskamionom van!)  8)

Amúgy pl hogy oldjátok meg, hogy a walkman ésszerû helyen legyen rögzítve, a kábelbe se akadj be, fülhalgató a füledben maradjon, fejeden fullface legyen, és a tekerés közben rázós úton is tudd mikor csörög a mobilod?


#6026
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
megvan. ;D

#6027
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Ahhh!
Requiem egy _nagyon_ kiraly film, nem kevesbe jo zenekkel!
Ha valakinek esetleg megvan mp3ban, lekotelezne ha el tudna juttatni hozzam valahogy...

#6028
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Én most kaptam meg a Requiem egy álomért c. film zenéjét,és csak ajánlani tudom mindenkinek!(www.requiemforadream.com)
Amúgy meg a NOFX,Mxpx,Lagwagon,No Use for a Name...stb. ;D ;D :-*

#6029
Frenki

Frenki

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
nekem marily manson is nagyon bejön

#6030
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
hol a mákba lehet letölteni a Members of Mayday-töl a Ten in One c. számot?
vki segiccsen már ki pliz!
aki meg nem ismeri az halgassa meg, kurvadurva...

#6031
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
;DÉn imádok zenét hallgatni brinyózás közben( ;Dpedig triálozok). De így persze nem walkmanel! Kiteszünk egy mágnót oszt nyomatjuk! Csak néha a raklap recsgése elnyomja! ;)
Techno, Drum'n Bass, Trance,  >:(TERROR is >:(
Csak jó pumpálós legyen az a lényeg!!!!
Erre jó a másik oldal, tehát a rock, de nekem imkább a gépies zene megy inkánbb! ;D

#6032
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Én brinyázás közben soha nem hallgatok zenét, mert akkor a bringázásra koncentrálok... És egyszerre nem szeretek sok dolgot csinálni. ;D

De Fórumozás közben annál inkább!

Kedvencek fontossági sorrend nélkül:
HétköznaPI CSAlódások, Alvin és a Mókusok, Tankcsapda, Auróra, Exploited, Junkies, Rammstein, Rage against the Maschine, Prodigy, Offspring, Red Hot Chili Peppers, Akela, Cool Head Clan, Deftones, Die Toten Hosen, Ignite, Korn, System of a Down, Anima Sound System, Chemical Brothers

#6033
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Inkább Hip Hop-ot, az a jó, a Rapban kevés a sampler..

#6034
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
A Naughty by Nature legujabb lemezének egyik számában mintha elhangzana, hogy "mountain bike", bár lehet hogy félrehallottam. Egyébként én felfelé rappet lefelé rockot szoktam hallgatni.

#6035
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Mostanában Millencolin, Naguthy by Nature, csak hogy párat említsekk. Elõbbi egyik qul számát, ha minden igaz, le is töltheted, az aláírásban van a link, erre jó tekerni...

Opa

#6036
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Ide be kell írnom a WINAMP-emben lévõ elõadói listát!!!Persze nem mind jó tekeréshez...
Slipknot,Therapy?,Nightwish,Saborz,Metallica,Korn,depeche mode,iron Maiden,Black Sabbath,Red H.C.P.,Chris Rea(csak a Road to...),Lock,Stock soundtrackek,Trainspotting filmzene,Iggy Pop külön is,Ossian,Paradise Lost,Nirvana,Dream Theater,HIM,Quimby,Heaven Street7,Corrs,Cranberries,Morcheeba,Slayer,szábbész mónszter,Bon Jovi.Hááát elég vegyes lista....De ez van,ezt kell szeretnem ;)
tuti va pár dolog,ami kimaradt.... :(de mind1


#6037
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Godsmack - I Stand Alone, Slipknot, Kranked soundtrack, Zebrahead, Nickelback, Rammstein, P.O.D. ezek elég jók bringázáshoz. És arra késztett hogy jobban szúrd neki.  ;D

#6038
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Án meg nem is tekernék zenére ! Inkább elmerülök a természet szépségében , vagy mélyen gondolkozom vmin . Ahhoz vmi komoly zene lenne max jó ... de megvagyok nélküle ...
8)

#6039
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
Ilyen zenére én sem tudnék tekerni, de mint tudjuk ahány ház annyi szokás, tehát a zenei izlés egyénre szabott!!

#6040
axaxax

axaxax

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
én ezkre nem igen tudnék menni( és én egyébként se zenére nyomom )de a videokban szerintem mondjuka system of a down bejönne mind zeneileg és mind hangulatilag is