Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

"Zenebutik"

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6180 hozzászólás a témában

#6081
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Azaz!  ;D
Amúgy irtó debil ez a topic (is). Nem sok értelmét látom felsorolni ide, hogy ki mit hallgat.
Hogy én miért tettem meg mégis? Nos mókából, mert ezeket a príma zenekarokat úgysem ismeri senki.  ;D

#6082
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Jajj, te fiú! Ezek mind ilyen villanygitárosak, mi?!  ;D

#6083
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hazai: Dawncore, Newborn, Burning Inside
Külföldi: Poison the well, Morning Again, Walls of Jericho, Arkangel, Converge, Earth Crisis, Catharsis, Snapcase, Caliban, Length of Time, Nora

Dióhéjjban ennyi.  ::)

#6084
ssst

ssst

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
halihó!!

A NWD-bõl van egy pár zeném:
Crazy Town: Toxic
Anthrax: Fueled (az egyépként jó zenét csinál!!)
Blood for blood: livin in exile
Lunachiks: The passenger
Furnaceface: calling from the lord
Upper class racket: roll with it
Dope: Intervention
sajnos csak ennyi van de errõl a kaziról az összes zene barom jó!!

szeretem a magyar punkot  még nagyon bejön a külföldi metal death is de pl magyar: Ektomorf
a tankcsapdát nem szeretem Manson király

Tekerés közben slipknot


#6085
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Az én kedvenceim , hogy findli példáját kövessem :
Most éépen Buju Banton üvölt , egyébként Bob Marley , LSM , Bounty Killer , jurij , RATM , stb ...

#6086
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
jah, még1 vélemény!
Szóval szerintem tekerés közben nem olyan jó zenét hallgatni, mert jelentõsen csökkenti az ember koncentrációs képességét és ezért szerintem baleset veszélyes!
Persze nem kell velem egyetérteni...
Még egy kérdés!
A ti suliaitokban (már aki még suliba jár) van-e iskola rádió, milyen színvonalú és mi a véleményetek róla? Kell-e? Ki mit vár egy ilyentõl?
Csakmer én 2 éve csinálok suli-rádiót a giminkben és érdekel mások véleménye errõl a témáról!
elõre is köszi a válaszokat!


Mégeccer üdv:  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;DDj. Mojlepque ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#6087
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
én is követem a példád, és bemásolom:
Szerény listám:
Papa Roach, Dub Pistols, Fun Loving Criminals, Beastie Boys, Urban Dance Squad, Massive Attack, Morphine, FatBoy Slim, Manu Chao, Mano Negra, Mau Mau, Les Negressess Vertes,Red Hot Chili Peppers, Chemical Brothers, Tool, Primus, Cult, Prong, Molotov........és még Tori Amos, Propellerheads, Portishead, Everything but the girl, Tricky, Neo és nem utolsó sorban Emil Rulez!

#6088
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
A másik oldalon vannak a rocktól távolabb álló stílusok. Ezekbõl együttesek: Fat Boy Slim, Chemical Brothers, Daft Punk, Anima Sound System, Prodigy, Neo...



Üdv: Mojlepque

#6089
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Én alapvetõen rock zenét hallgatok, de azt is elég széles skálán. Ezen kívül még bejön a drum&bass és a kommerszebb meg az alternatív electric zenék.
Rockon belül: Hallgatok punkot, amolyan igazi jófélét is és a light-abb kalifornia- és skater-punk cuccokat is. Ezenkívül bejön a hardcore és a metal. Bár metal-ból inkább a kevésbé durvákat csípem és az idustrial-metalt, szóval a deathes dolgok már annyira nem jönnek be. Mondjuk durvaságban a Sepulturáig bezárólag kb. ... Nah, ezt jól megmondtam!  
De szeretem a régebbi klasszikusabb progresszív rockot szintén.
Együttesek: Led Zeppelin, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Deftons, Rammstein, Marilyn Manson, Sepultura, Apocalyptica, Rage Against The Maschine, Ignite, Offspring, Junkies, Takcsapda, Alvin és a Mólusok, Auróra, Korn, Metallica, Nirvana... és így tovább!
Egyelõre ennyi jutott eszembe dióhéjban...


#6090
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Én naív nyitottam egy zenés topicot, de még alíg lélgezhettem, máris úgy lezárták, hogy csak füstölt...
Végülis az Adminoknak igaza van!
Úgyhogy amit oda leírtam, leírom ide is!

#6091
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Nagyon felkapták a CRAZY TOWN "Toxic" zenéjét.
K4 és asszem NWD is tartalmazza...

#6092
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Kicsit leult ez a topik :(
Szoval en most olyan zeneket keresek, amik a bringas videokban mennek. Egyet talaltam tok veletlenul, a Kranked 4-bol a Legion-t. Ez akkor van amikor a North Shore-on palyat epitenek, meg maszkaltak rajta. :)



#6093
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Én zenére nem tekerek , de ha tekerés közben zenét hallgatnék az tuti R.A.T.M. lenne. Elõtte viszont az megy, mert ara beindulok,   >:(  leszek , és akkor le kell vezetnem a fölös energiámat.  :D

#6094
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
na mostmá' mindent értek.
No akkor a kedvenceim:

  • Nirvana: iszonyat jó, fõleg az unplagged... és a.. ööö... nem jut eszembe, na majd eccer. Igen most!! Szal a Newermind, és az in outero, ezek naaagggyyyooonnn jók.
  • NoFX: másik nagy kedvenc, mindig bepörgök tõle, és elkezdek üvölteni, mint zállat.
  • Kispali: jó.
  • Red Hot...: tûlük a Californication, az Another Site, Road Trippin' asszem ennyi.
  • Alvin és a mókusok: ez mind jó, kivéve amelyik nem annyira
  • 'Csapda: na ez is cool, fõleg a Punk n Roll, a Ha zajt akartok, meg mindegyik!!
  • Ezeken kívül a '30 éves vagyok' c. album az LGT és a Vígszínház mûvészeink elõadásában... (ez télleg jó!!!)

na most má' télleg asszem ennyi elég lesz mára.

Üdv:
BRUCE

#6095
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
szameg
nem megy ez nekem
egy utolsó próba:
  • egy
    [kettõ]
    [*három]


#6096
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
azt hittem, hogy sikerül egy szép kis listát csinálnom... :'(
na mégeccer:


[Nirvana : iszonyat jó, fõleg az unplagged... és a.. ööö... nem jut eszembe, na majd eccer. Igen most!! Szal a Newermind, és az in outero, ezek naaagggyyyooonnn jók.]
[NoFX : másik nagy kedvenc, mindig bepörgök tõle, és elkezdek üvölteni, mint zállat.]
[Kispali : jó.]
[Red Hot... : tûlük a Californication, az Another Site, Road Trippin' asszem ennyi.]
[Alvin és a mókusok: ezek mind jók, kivéve amelyik nem annyira]
['Csapda: na ez is cool, fõleg a Punk n Roll, a Ha zajt akartok, meg mindegyik!!]
[Ezeken kívül a '30 éves vagyok' c. album az LGT és a Vígszínház mûvészeink elõadásában... (ez télleg jó!!!)]

na remélem most szép kis list lesz... ::)

#6097
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Hali Mindekinek!!

Most találtam meg ezt a topicot, és gondoltam, hogy akko' má' én is felsorolom a _nagy_ kedvenceket:


[ Nirvana : iszonyat jó, fõleg az unplagged... és a.. ööö... nem jut eszembe, na majd eccer. Igen most!! Szal a Newermind, és az in outero, ezek naaagggyyyooonnn jók.]
[ NoFX : másik nagy kedvenc, mindig bepörgök tõle, és elkezdek üvölteni, mint zállat.]
[ Kispali : jó.]
[ Red Hot... : tûlük a Californication, az Another Site, Road Trippin' asszem ennyi.]
[ Alvin és a mókusok: ez mind jó, kivéve amelyik nem annyira]
[ 'Csapda: na ez is cool, fõleg a Punk n Roll, a Ha zajt akartok, meg mindegyik!!]
[ Ezeken kívül a '30 éves vagyok' c. album az LGT és a Vígszínház mûvészeink elõadásában... (ez télleg jó!!!)]


Na akkor ennyi mára...

Jó éccakát:
BRUCE

u.i.: a prodigy no good iszonyatosan jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#6098
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Nem test, semmi... ööö... szal nem tesz semmit...

Hasnyáld egészséggel...
;D

Csõváz és hátszél!
Joghurt legyen Veled&Többiekkel...
Paraferee voltam...

#6099
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Paraferee!

Köszi, megkaptam mindent, jövök egy joghurtttal! ;)


kislust

#6100
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Para!

Köszi, holnap kettõtõl dolgozom, majd lecsekkolom.

kislust