Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sztorik... 8)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
340 hozzászólás a témában

#21
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
crosscountris!
ez jo! :-)


nagyon komoly!
szerztel egy par boldog pillanatot.

#22
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Crosscountrys kocsi. Ki van könnyítve. ;D vagycsak: sz*r

#23
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
en ugy tudom 0.6 koruli lemezbol van.

#24
tdns

tdns

    vendég

  • fórumtag
  • 64 hozzászólás
Hahó!

Nemrég volt egy pont olyan bicikliutas balesetem, mint Nemfájnak. Jó nagyot fékeztem, így a suzuki csak az elsõ felnimre ment rá, én meg megúsztam két horzsolással a végtagjaimon. Az autóskoma nagyon ijedt volt, de én is, ezért nem szidtam le nagyon, csak úgy mondtam neki, hogy ez bicikliút. Õ ezt egyáltalán nem tudta, csak miután megmutattam neki a 3 db erre utaló táblát, akkor ismerte fel, hogy õ volt a hibás!! :o
Aztmondtam neki, hogy biztos lesz 6000 (elõször úgy akarta elintézni, hogy "adok egy ezrest, aszt majd megcsináltatod"). Így viszont csak utólag, áfás számla ellenében fizette ki az 5900 forint javítást (új felni, néhány küllõ). A kereket kivettem, ugráltam egy kicsit rajta, majd visszatettem, így még haza is tudtam gurulni :) Az autónak viszont rendesen behorpadt egy lemeze, pedig alig ért hozzá a kormányvég.
Bár az a pletyka járja, hogy a suzukikat olyan vékony lemezbõl készítik, hogy ha õsszel vadgesztenyefa alatt parkol az autó, akkor a tulajdonosa megnézheti...
;D

#25
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Elhatároztam, hogy veszek sisakot (persze lehet, hogy nem az elsõt). Azt gondoltam, hogy nem azonos áron adják ugyanazt a különbözõ boltok, na de ezt nem:

péntek: Megkérdezem egyki bolt: hétfõre utána néz.
Megkérdezem másik bolt: hétfõre utána néz.

Valójában az utána nézés egy telefont jelent.
hétfõ:
egyik bolt: Természetesen aki bent van éppen az nem tud semmit, de telefonál, számol 15900.
másik bolt: Itt is sz*rtak az egészre és keddre tudja elintézni a két perces telefonbeszélgetést. Mikor megemlítem neki, hogy másik boltban is jártam, megsértõdik. Árlistája kérdésemre nincs, ehhez képpest fejbõl mondja, hogy 20000 valahányszázért hozná meg. Egyébként leszögezte: nem megy bele az árversenybe. Szerintem semmibe nem akart belemenni, hisz utána sem nézett. Közben nyomta a szöveget, hogy õ milyen nagyon alaposan után néz a dolgoknak. Igaz telefonálni azt nem bírt.
Kicsit olyan szövetkezeti hangulat: Mi az a piacgazdaság? Mi az, hogy verseny? Ennyiért adjuk, oszt kész! Dögöljön meg a vásárló, vagy örûljün ha két nap elég egy telefonra! Persze szerintem egy jobb ÁFÉSZ boltan valószínûleg jobb volt a kiszolgálás. ;D

A kédéses sisakot 12600 Ft-ért kapják a boltok.

Hát ez is egy sztori.

#26
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
rakendroll!!!!!!!


en ugy tapasztalom, hoyg a nagy autok mind kikerulnek!

a kis sz@rokkal nem tudnak csak!
de megtanitjuk neki a gyorstalpalon!

#27
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Én is szoktam biciklizni autók között (mint a reklámban: mindennapi életem során gyakran találkozom emberekkel) mertmivelhogy országútival járok haza -50 Km hetente legalább 3X- és elég vegyes a tapasztalat. Van amelyik kamion méterekkel kikekerûl a másik fasz meg rámhúzza a tartálykocsi mind a 3x2 kerekét.

Vidámabb téma: megyek a slalom biciklimmel nagyszüleimhez, a kerekeken ciripel a küllõtisztító, nagypapi beszól: na mi van, meghoztad a rakkendrollt?

#28
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
jeeeehhh!!!

a kerekpar ut talalkozasa az uj milliomos hazaknal a hadirokkantak aljanal?!


egy haver azt mondta ha eltori a vazat oda megy elutettni magat! ott sosem allnak meg.


azert en meg lehet megneznem azt az autot! :-) 8-)))

#29
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Örülök, hogy egészben vagy és Nemfáj! ;)

Tegnasp én is átestem pár dolgon, a sz@rrá ázás nem annyira lényeges, mint az az autós, aki a Stop tábla ellenére sem állt meg és adott elsõbbséget nekem.
Jött, rám nézett és gázt adott. Ha nem fékezek, bizti a találka.
Utána párhuzamosan jött a kerékpárúttal, szóltam neki pár keresetlen szót, mire a reakciója a legyintés volt.
Este azért még gurultam egy jót, és meg is láttam az autókát! ( az anyósomék utcájában lakik a paraszt!)
Nem tudom, hogy amikor beült, mit gondolhatott, de a kerekeibõl a szelepek hiányoztak, ráadásul nem is voltak mellette, mert jó messzire eldobáltam õket.
Pótkerék meg ugye csak egy van....

Már szóltam a rendõr havernak, aki szolgálatvezetõ az örsön, hogy figyelgessék ezt a keresztezõdést, mert lehet kaszálni!
10 autóból 9 nem áll meg a táblánál és nincs is tisztában azzal, hogy jöhet egy kerós!

#30
Nemfáj

Nemfáj

    vendég

  • fórumtag
  • 196 hozzászólás
Múlt héten elütöttem egy autót!!!
Mer' én is egy marha vagyok, igen nagy. De tanultam belõle.

A bicikliúton jöttem 35-40 km/h val (ezért vagyok 1 igen-igen nagy marha). Autó mellékutcából ki, én meg - hiába fékeztem.mint állat - neki. Átugrottam a kormányt (a sajátomat), és egy laza bukfenccel a motorháztetõ után a túloldalán guggolásba érkeztem. Tehát piszok nagy mázlim volt. És bukó a fejemen. Bal térd lila, más baj nem lett, illetve elgörbült a fékkarom. 90fikban hátrafelé. Én ilyen ijedt embert, mint a sofõr, még nem láttam. Többet nem felejti el a bicikliutat, hétszentség. Én se megyek ilyen állat módon. Végül megvágtam 2000Huf-ra, mondván cserélni kell a fékkart (2600-ért Fülöpnél volt.
ÉS AMI A LÉNYEG, ÉS KÖNNYEKIG MEGHATOTT:

A Fülöpnél a vékony szakállas srác megkérdezte mi történt a fékkarral, mikor, és amikor megtudta, hogy 2 órja csattantam, kiment a bolt elé, és megnézte, nem lett-e baja a gépnek (amit esetleg nem szúrtam ki) És nem azt éreztem benne, hogy mit tud rámsózni, hanem hogy ne legyen bajom a rejtett hibáktól!
HÁT EZ NAGYON JÓ VOLT! BIZSERGETÕ!

Mottó: nem hülyeség a féktáv!

Maradtam tisztelettel (és egészben)
Nemfáj

#31
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Úgy volt, hogy
-Mennyit nyom ?
-8-at.

Nem ? ;)



#32
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
CC-s és Freerider agymûködés: ;D

Tegnap védés után iljicScsel dumáltunk az ELTE elõtt, megsasoltam a bringáját, és valahogy az össztelós cc bringákra terelõdött a szó:
-És az mennyi?
-8
-kiló?
-centi út... :)


#33
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Ez az ajtózárnyomogatósdi ismerõs ;D

rix: hasonlítasz hozzám. Ha bizonyos szituban meglátnak, erõs kényszert éreznek a tahóállatok, hogy az ajtózárókát lenyomkodják ;D

Üsd, Vágd!

#34
Nemfáj

Nemfáj

    vendég

  • fórumtag
  • 196 hozzászólás
Hé, ez a szöveg, hogy "reélem, a Te gyerekeddel is ezt csinálja valaki", ez tetszik. Mert nem kívánja az ember komolyan, de elég megrázó lehet a zúzottagyú baromarc részére, (ha egyáltalán bejut az agyburkain belülre).

#35
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás


hát persze hogy mindenki végignézte,én kábé tiz méterre egy teraszon sörözgettem és nem vetettem magam a busz kerekei elé. talán azért is mert a rákanyarodás a biciklire 3 másodperc alatt történt.

#36
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
mi itten videken nem mindig lepunk azonnal!
csak megjegyezzuk a rendszamot es kesobb lesz vmi hiba az autoval fenyezesileg ...
persze volt mar nyilvanos felpofozas is!!! :-)

egyebkent a buszosoknak meg egyeb f@szoknak annyit szoktunk mondani, hoyg "ha van gyereke remelem egy masik barom ugyanigy fogja kielozni es o vegig nezi ez egeszet"!

rengeteg ilyen sztori lenne, hoyg egy hajszalon mulott az eletem(unk), mert ...

az a baj, hogy nem fogjak fel, hogy ez nem egy jo poen (mert en kibirom rohoges nelkul!) hanem az en eletemet nagyon is veszelyeztetik.

#37
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás
basszus....a végén meggyõztök ::)
ezekre nem tudok mit mondani >:(
fõleg h. ma reggel hasonló @-ok akartak keresztülmenni rajtam két egymás utáni zebrán....

ide szelektív tömegpusztító fegyver kell, más nem maradt :P

#38
rix

rix

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Ez hogyan? Az orrod elõtt átmegy a srác keróján és azt úgy mindenki végignézi? Te is? MOndd, hogy nem volt lehetõséged közbelépni, mert engem pl. ez az itthon jellemzõ antiszolidaritás kiborít.

Nem akarom a mellem döngetni de volt olyan gaylogos eset, hogy a zebránál 5 perce ácsorgó állapotos hölgyön úgy próbáltam segíteni - ami kresz szerint normális -, hogy szépen elindultam. Jön a f*sz taxis és rámhúzza a kormányt. Bevallom, leröpült az ékszíj a fejemrõl és a nálam lévõ már nemtommivel ráb*sztam a ladájára. Letört az antennája és már fordult is vissza, hogy most kicsinál. Én addígra már egy módosult tudatállapotban voltam, úgyhogy úgy indultam el felé, hogy a csávó elkezdte lenyomogatni az összes ajtó gombját.
Ebben az a nagyon súlyos, hogy a f*szkalap fel sem fogta hogy pusztán azt az elsõbbséget felejtette el megadni - a többi 50 autóssal együtt - amiért õ a következõ sarkon autóstársát símán megöli.

Szerintem valahogy tudatosítani kéne a kreténekben a minimál kresz alapjait. (zebrán elõzés, elsõbbség, kerékpárút...)



#39
Nemfáj

Nemfáj

    vendég

  • fórumtag
  • 196 hozzászólás
Trollember:

[glow=red,2,300]BANZAI! BANZAI! BANZAI! [/glow]

#40
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás


És akkor mi a megoldás?? Hagyni, hogy elüssenek?
Nem egyszerû, szerintem nagy dilemma, hogy visszaüss, vagy pacifista maradj. Bár... a Shaolin papok is szent emberek voltak, és ma sem rambók, mégis, a kung-fu/wushu kialakult, és fennmaradt...
Ha értitek, mire gondolok...
Szóval: ????????????????????????????



szoval üssvissza attol legalább te megkönnyebbülsz.
ma az orrom elött egy ikarusz busz ráment egy fiu biciklijére,a srác kerékpárúton haladt a busz keresztezte azt. aztán a vita alatt a busz a motort se állitotta le és ki se szállt a büdös barom,és két perc után egyszerüen elhajtott. ugyhogy vascsövet hordani odavágni lerugni! urban terror! mert ha ezt velemcsinálja meg a hajánál fogva veszem ki!