Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BÜKK MARATHON

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
438 hozzászólás a témában

#1
bumi

bumi

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
Bocsi!Bocsi!Ténleg begbántam!(megint) :'( :'(
Igazatok van!Inkább ezt nem írom tovább![move]BOCSI[/move]

#2
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Kinek kell 18" -os Magellánhoz való acélvilla (bordó).


T. Mezõ!

Legközelebb légy szíves az APRÓHIRDETÉSEK közé nyomatni!!!
Kösssz

üdv.zOrg

#3
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Nincs az az IP-cím, ami alapján ki ne tudnálak tiltani, ha kell... Remélem, nem lesz rá szükség!Szerintem fogadd meg Zöldfülû tanácsait! Te vagy az elsõ olyan, aki problémás - és ezt véletlenül se dícséretnek vedd!!!

üdv.zOrg

#4
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Kedves Bumi

Csak azért nem nyitok egy új topicot mert remélem nem kell többet foglalkozni ezzel a témával. Meg gondolom örülnél ha lenne egy topic ami csak rólad szól! Ezt az örömet én nem szerzem meg neked, de téged senki nem akadályoz meg benne.
Tudod mi azért szeretjük ezt a fórumot mert itt hasonló érdeklõdési körû emberek vannak hasznos infókat szedünk fel és még szórakoztató is. Az, hogy te idejössz beledumálsz mindenbe okoskodsz azután volt ugye az az ominózus beszólásod azt gondolom, hogy nem mindíg nem egetrengetõ probléma hiszen demokráciában élünk vagy mifene. Azt ugyan nem tudom, hogy orvosi tanácsra terápiás célzattal teszed-e mert így teljesedik ki jobban a személyiséged vagy csak azért csinálod mert jólesik és szórakoztat, de felhívnám a figyelmedet egy aprócska tényre. Te csak addig tudsz itt "garázdálkodni" amíg van/lesz valaki aki reagál bármilyen hozzászólásodra is. Tudod ebben a virtuális világban is lehet valakit levegõnek nézni. Nem mondom, hogy tiltsanak ki mert bármikor bejelentkezhetsz bármilyen néven még regisztrálnod sem kell magad. Végezetül csak annyit, hogy nem mondom, hogy térj "jó útra" és azt sem gondolom, hogy bármilyen pozitív változást vált ki belõled ez a levél. Nem is annak szántam inkább a többi fórumozónak szerettem volna adni egy tippet, hogy lehet leépíteni az ilyen embereket mint te. Egyszerûen levegõnek kell nézni!  
Engem személy szerint nem idegesítesz csak nem akarom, hogy mások idegeskedésén szórakozz!

Zöldfülü


#5
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hülye vagy Bumi bazeg!!!  >:(
Ez itt nem az a hely ahol rendet kell bontani, meg lázedni kel!!!

Hagyd már abba!!!

#6
bumi

bumi

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
Így kell ezt csinálni!Te vagy a király Mezõ! ;D[move]BUMI[/move]

#7
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
8/ ezt nevezem értelmes, és helyére illesztett hozzászólásnak...
Skaccok!
Hááát nem megérdemli, hogy megvegye valaki Tõle?
# # #8/

Joghurt meg Én, azaz Paraferee voltunk...

#8
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Na ez meg ide hogy jön ? ? ? ? ? ? ? ?  Már lyan szépen le volt zárva a téa!!!  >:(

#9
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kinek kell 18" -os Magellánhoz való acélvilla (bordó).

#10
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Háj Bojzzz!

No akkor... úgy látszik lezárul egy korszak... ;D

428:3266

428 hozzászólás, és majd 3300 látogató...
hmmm...

ezek az adatok magukért beszélnek... no meg az ÚJ topic, a BikeMag Fórum Team... ;D

Gondolom, senki nem gondolta az elején, hogy ilyen nagyok leszünk... ;D

Ha a verseny az esõ miatt nem is sikeredett jóra, de a fórumban megtette a magáét... kicsit összébb kovácsolta a látogatókat...

Bízok benne, hogy még sok ilyen verseny lesz, és remélem ez a kovácsolódás nem lankad le, és csak terjeszkedni fog a BikeMag Fórum Team...

Jövõre talán már 3 vagy akár több marathon is vár minket...

Hááát... akkor zárom a fórum történetének ezidáig legnagyobb topicját...

Jövõre is lesz Bükk Marathon... ;D

Csõváz és hátszél...
Joghurt, és a 176ik, Paraferee....

#11
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Üdv a PUTNOKI bringásoknak!
Helló Savanyugabi !Pontosan elõtted írtam néhány sort( Ralph Fiennes),szóval csak rámklikkelsz és megtalálod az adataim.
Gratula a helyezésedhez!
UI.: De jó,hogy a TESCO-ban lehet hajgumit kapni ;)

#12
Kari

Kari

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
;) ;) ;)
Még valamit a Maratonról.
Lehetne itt is senior kategória. :-/ ::)
Akkor a 47 évemmel jót bobtam volna.  :) ;) :D ;D
Kari

A Wheeler - STX RC - Mavic - Panaracer Fire XC - Deore
összeállítás hibátlanul ment, jól bírta a dzsuvát!

#13
Kari

Kari

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
:D :D
Üdv mindenkinek aki a Bükk Maratonon tekert! ;D ;D ;D
Hobbystaként nagy élmény volt a 100 km. Kár, hogy az idõjárás ellenünk volt.
Így utólag viszon úgy néz ki, hogy többet ért a célbaérés.
8) 8)A 193. hely nekem nagyon jó volt, mert nem versenyeztem. Örültem a fiatalok lelkesedésének és a kitartó küzdésnek.
A szervezõknek is gratulálok! -
- Talán érdemes lenne jövõre egy alternativ, (RÖVIDEBB és KÖVES ) útvonalat is kijelölni, rossz idõ esetére. -
Addig is jó tekerést  ;D ;D ;D :P :P :P         Kari

#14
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
csákány! nnnya, nekem is sikerült legyürni azt a kevéske távot,csak a benzinkutas arc pillogott , mint hal a szatyorban, amikor "beszéltem" hozzá, mert annyira vacogott a fogam, hogy egy büdös szót sem értett. szószó: a106. hely nem egy álom...de evvan.  :P   Apropo: a maratonra igyekezve lecimbiztem egy arcal, / Gábor s ha jol emlékszem Ormosbányán él./ azt mondotta volt, hogy itt szokott molyolni néha a forumban. Gábor, lécci irj egy emilt. danke csákány mindenkinek.

#15
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Hello Mindenkinek!
Én jól hallottam az én eredményem és az 54. lettem, persze nekem mázlim volt, se defekt, épp fékek és 43-as rajtszám. Szóval én úgy érzem jól sikerült. ;)


#16
hefi

hefi

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
Mint mindenki mas en is elore ugrottam par helyet, de mivel nem szeretnem, hogy BRUCE maradando kart tegyen magaban nem irom ide, hogy hanyadikra  8) Mecsek maratonra megy valaki? Palyat bejarni? Egy olyan idjarassal kiegyeznek, mint ami Bukk Maratonon volt, csak persze az oktoberre jellemzo homerseklettel  :D :D

#17
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Engem is hátrább raktak pár hellyel a 169-re. Ahhoz képest, hogy az éjszakát átbuliztam a barátnõmmel, és étlen, szomjan álmosan csináltam végig így sem rossz, de amikor bejártam a páját magamban 35 percel jobb idõt mentem.

Luki

#18
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Megnéztem az eredménytáblát ami szerint csak 155. vagyok!  :( Ugy néz ki férrehallottam valamit a célban! Mo mindegy! Ez van!

#19
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

A beszámoló úgy tûnik, hogy elmarad, de egyszerûen nem bírom megírni. :-X
Amúgy 189. lettem, pedig már közel 24 órája talpon voltam. :D
Majd a köv. maraton elõtt azért pihenek egy  keveset.
kislust

#20
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
JIHÁÁÁÁÁ!!

Még sem a 180ik lettem...

a NAGY SE honlapjára felkerült abszolut lista 176iki helyére soroltak!!!

Király...

Ha még fékem is lett volna az uccsó 10kilcsire... hmmmm...

Csõváz és hátszél...
Paraferee voltam...