Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

GT Ruckus

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
313 hozzászólás a témában

#21
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
ja az a másik!! Maliba (békáson) van egy és kibaszottul megvan merevítve!!! villának meg vehetsz bele egy DJ1-est!!! ;D

#22
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Vagy 80 körül van a Wheeler DS váza, azért az is odab..szós ám rendesen.

Most nem találom a képet de majd felrakom. Bár lehet hogy ezzel a témával át kellene haladni a milyen vázat vegyek topicba ?  :)

#23
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
ja a roast az kuvajó!!!!!!

#24
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Masztif: jól körülírtad mire akarod használni, azt hiszem ezen kívül már csak bótba járáshoz lehet használni a bringát.  ;) Most komolyan CC vagy DH ? El kellene dönteni. Agresszuláshoz 3 kilóért én egy Konát vennék, dehát és bele vagyok esve a Konákba.  :P

Feltöltött kép

#25
mastiff

mastiff

    vendég

  • fórumtag
  • 148 hozzászólás
Hi all !
Új vagyok a fórumon. A közel jövõben tervezem új bringa vásárlását (max 1 hónap). Elsõsorban CC, Freeride, DH, + Ugrálgatás és igazából nem tudom eldönteni, milyet vegyek. Ami szóba jöhet az a GT ruckus 1.0 esetleg valamelyik Kona (Roast vagy Chute) vagy Heavy Tools Bulldog. Látom Ruckus jó sok embernek van, milyenek a tapasztalatok a bringával kapcsolatban ? Mászni mennyire lehet vele ? Szerintetek melyik a legjobb vétel a felsorolt bringák közül ár-teljesítmény arányban ?
Elõre is köszi, minden segítõ hozzászólást. A bringára max 350.000 - 380.000  tudok költeni.

Bye

mastiff


#26
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Vazzeg a Ruckus váz már csak 70 moha. Ejjjjjjj olyan lesz mint az m35 50 rõl indúl aztán 15 lex belõle. Népbicikli?
http://www.velotrade...irek/akcio.html

#27
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Hát, a lengõkarocsát nem igazán DH-ra teremtették, de az eleje qrvajó! Merev mint állat, de nem is nagyon nehéz. Sufni-tuning (pl. Yasec  ;D) rullz, oszt megvan az ideális masína hardkór Frírájdra, vagy DunHill-ra.

#28
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
MG! Nehogy lecseréld! Nekem pénz kell!  ;)

A 2,5" Highrollert simán tudja hátul...

#29
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Ja és MG nehogy lecseréld a keródat egy Nighthawkra.Iszonyat sokan szídták azt a lengõkart!

#30
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Nah sikerült képet csinálnom végre a gépemrõl.Nem vmi éles és remélem sikerül is betennem most ide Feltöltött kép

#31
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Nah sikerült képet csinálnom végre a gépemrõl.Nem vmi éles és remélem sikerül is betennem most ide http://kep.tar.hu/sh...008&pid=1072671

#32
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Akkor a 2.35" -ös gumit felejtsd el gyorsan, mert a termoplasztik nem olyan engedékeny, hogy ekkora gumival használdd! Amúgy én akárkivel beszéltem (kivéve Andrást a Bergussonból, de Õ eladni akarta nekem a vázat) mindd azt mondta, XC-re jó, de amúgy kolbász.

#33
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Lehet hogy van lehetõségen lecserélni a Ruckusomat egy Merida Nighthawk SED-re Termoplasztik hátsóval. Igaz hogy jó lenne Dh-ra mert ösztelós DNM taggal, de félek a lengõkartól hogy ropi meg nem elég merev. Tapasztalat valakinek?

#34
vendég__*

vendég__*
  • vendég
van egy pontos, méretarányos rajzom az L-es ruckus vázról, persze méretekkel. ha valakit érdekel szójjon!

#35
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Gyaci kollega jóvoltából egy korrekt Les Ruckus "mérettáblája": (avagy mit takar az Les méret)
http://www.fazekas.h...ndix/ruckus.JPG

#36
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
azt elhiszem  ;D (hogy nem voltak hosszúéletûek a cuccai)

#37
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Hat SZVSZ abban semmi plane /Na ez most nem a legjobb szo ra ... de ertitek/ nincs.
Mert ez a lepcsosor eleg hosszu vizszintesen. Atugrani max nagyon nagy sebesseggel lehetne de ugy sem igazan szepen.
Az alja meg ugye vizsszintes, tehat ha torekedsz szepen lerakni a gepet akkor hamar leer a vege, hameg at akarod ugrani akkor meg dorrensz....


Hmvhelyen anno kb 7 eve amikor a Gepida Asgard CrMo meg a Rock SHox volt a meno /tehat ossztelo nuku/ akkor egy srac leugratott egy hasonlo lepcsosort, csak az 1,5 M rel rovidebb volt...
De ehhez is vagy 35 tel kellett nekizugni.... volt hogy az utolso lepcsot talalta el .... mindenki nezett...
A cuccok nem voltak alatta hosszueletuek......

#38
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
a lépcsõre (szerintem)

#39
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
én is ezt mondtam, jaa nem tudja vki azt a filmet odaadni vhogy!!!

#40
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Es hol volt a leerkezo?
A lepcso aljan a koves reszen? Vagy a lepcsore zugsz?