Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

GT Ruckus

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
313 hozzászólás a témában

#1
Beerka

Beerka

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
kossz az infot es 2008 ish kaphato lesz mert a 2008 rukus uf erdekelne :D ha van tippetek csak batran!!!!

#2
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás

a teljes gt paletta lesz, vagy csak bmx?

eddig kicsit olyan ez is, mint az x-factor féle marin-forgalmazás. a logó kint van, konkrétum semmi.... :(



Mondjuk BMX-ek közül sztem az összes elérhetõ.
Már láttam is boltban õket,de többirõl semmit nem tudok.
www.sintesibikes.com

#3
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.890 hozzászólás
a teljes gt paletta lesz, vagy csak bmx?

eddig kicsit olyan ez is, mint az x-factor féle marin-forgalmazás. a logó kint van, konkrétum semmi.... :(

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#4
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
A Neuzer a hírek szerint (már a honlapjukon is kint van) jövõre forgalmazni fogja a GT-t, úgyhogy érdemes kivárni.

#5
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Magyarhonban nincs forgalmazója a GT-nek. Szlovákia a legközelebbi pont.


#6
Beerka

Beerka

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok rukus uf biciklit magyarba hol lehet venni vagy akar rendelni?>???? Kulfodi magyar kerdezi aki tud valszt az az msn gyorbi22@yahoo.com irjon esirja azt hogyrukus uf !!!!!

#7
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Káosz!
Kukkants át az erre a célra létesített topikba: Váz, milyen melyik miért v2. Ugyancsak a Tech-ben található.

#8
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Mi a véleményetek a Magellan Polar-X vázról,szerintetek milyen hajtómûvet vegyek bele(Freeride)?

#9
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Hello Mindenki!Figyelj MG én a helyedbe tutira Manitou X-VERT-ET vennék.Most meg pláne mivel akciós a PROBIKE-ban.Pont arra való amire neked kell.A BOMBERNEK rugalmasak a külsõ szárai,és azok után ami veled történt ???

#10
Bobbex

Bobbex

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
S ha mar ennyi jo kep volt ezen a GT Ruckus teman, en megprobalok majd feltolteni egy Shock Works DH3 telos kepet, most meg Hungary A Center A van hegesztve. A duplavallas telo is megy a Ruckushoz.

#11
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Mastiff ha még érdekel és nem döntöttél a Kona mellett akkor elmondanám a tapasztalataimat a Ruckussal!Szóval én a Bükkbe sokat másztam vele mivel ahoz hogy ott megererszthesd lefele mászni is kell!Egyáltalán nem idegen a mászás a geometriájától!Ez egy M-es váz és egy Black Elite 100/120-al mentem.Betettem 100-ra az utat és neki a hegynek!Aztán szerencsére lefele nem felejtettem áttenni 120-ra az utat:-)

#12
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
A giantet szerintem hanyagold, mert:

ahhoz képest hogy DS rohadt hosszú a felsõcsõ (186 cm vagyok !!!)
az MPH3 fékekhez alkatrsézt, de még fékpofát sem fogsz venni
a rugózása valami siralmas (bár ez szubjektív)
a felnik sem erre a felhasználásra vannak
ennyi pénzért megvehetted volna a stinkyt, ha én el nem viszem  ;D


#13
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Sok sikert! es YO tekerest! :D

#14
mastiff

mastiff

    vendég

  • fórumtag
  • 148 hozzászólás
Ok.
Bekuszok ma a factorba, szerintem Kona lesz a dologból. Bár a múltkor lattam egy egész pofás Giant-et is ott, csak az valmi 460 volt és full suspension...  thx a segítséget.


#15
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
340 a pontos ára! (pont tegnap néztem)

#16
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Azt hiszem, most a faktorban van 10% kedvezmény is rá. Olyan 3 kiló körül kell lennie.

#17
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
mastiff: szerintem vegyel Konat , a vaz atomallat... maszni biztos nem rosszabbul lehet vele, mint a tobbi felsrolttal....
...meg amugy is mar mindenkinek Ruckusa van...

vad

#18
mastiff

mastiff

    vendég

  • fórumtag
  • 148 hozzászólás
Mé itt mindenki fogassal kuszik fel a hegyre?  ;D Senki nem mászott még Ruckus-al vagy Roast-al ? Veszek egyet aztán legalább combosodok! 8)

#19
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
a hátadon vele biztos jól lehet vele mászni... ;D szerintem vagy ez vagy az... :-/

#20
mastiff

mastiff

    vendég

  • fórumtag
  • 148 hozzászólás
Re all !
Tudom, hogy el kellene dönteni, de valahogy én mindent szeretnék csinálni vele. Meg kellene találni az arany közép utat... tudom-tudom ez a legnehezebb  8). Eddig egy 9 éves mongoose-al toltam (mongoose IBOC comp sx) de sajna felette már elejárt az idö. Még a régi Rock Shox Mag 10 van benne meg stx cuccok..
Szal mondom olyan bringa kellene amivel lazan megmaszom a HHH-t ha arról van szó de azért durvulni is lehessen vele. A Kona Roast nekem is nagyon tetszik csak nem tom mennyire lehet mászni vele. A Bulldogrol nincs senkinek semmilyen infója ?

thx in advance

mongoose