Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport Kiállítás 2002

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
212 hozzászólás a témában

#21
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ma beszéltem Németországgal, úgyhogy záros határidõn belül árakat is tudok mondani a Point cuccokról. Az egyéb infók fent vannak a neten, www.pointbike.de

#22
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
KeX tudja micsinál, ritkán kell kijárni ez a megoldás  ;D hogy ez nem jutott eszembe  ::)  :D

#23
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Mindenki fikázza a sportot, kivéve engem, bár ez valszeg attól van, hogy már 3 éve nem voltam kinn, úgyhogy ez a mostani kicsit az újdonság erejével hatott :)

Sajnos mikor kinnvoltam az atomos canga nem volt kinn, úgyhogy rob, ha tûri a billentyûzeted, vagy van róla fotód, akkor arra én is nagyon kiváncsi lennék a készségre.
A kiállításon sokakáltal használt szívószálas bovdenvédõ is nagyon bejött, fõleg ha van otthon egy jó hosszú szívószálad  ;D

#24
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
egy kisbuszra való embert simán összelehetne itt szedni, aztán irány külföld   8)

#25
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Na én is szólok, de végül is az öcsém mindent elmondott.

A tavalyi tényleg jobb volt!

Nagyon hiányzott a fél bicikliipar, a Formulás cuccokat forgalmazó kft se volt kinn, a Cseke se, se Scott, se Caprine, se semmi. Elég lapos volt. Nem tudom, minek/kinek a hibája ez...

Ami tetszett: Mole/Hanebrink/Hope, a Velotrade-os szõke cica, a DHi-race, és a Morati vázak, meg Atom ultrakönnyû singlespeedjén a bovdenház!!!! Nekem is kell olyan!!!

Mostmár tudom, hogy megyek inkább Eurobike-ra, ha látni akarok valamit!


#26
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Refreshed!

#27
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
A moratit zOrgék épp csak összedobták a kiállításra, tehát saját termesztés. Ezért kár lenézni szerintem.

Az igért képek technikai okok miatt késnek :( de az érdekesebbek mindenképp jönnek

#28
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Rave_Ace:
Kösz a titán bikeot.
Már csöpögök!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Egyébként a Black matrica lejövetel azért ciki....
Ennyi pízér lehetett volna lakk alá rakni.  >:(

#29
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Nekem is van pár képem itt:http://kep.tar.hu/ra...ml?aid=27518577!
Nekm azért tetszett, de az ott lévõ emberek felkészültsége kritikán aluli! ;D
A banff-on volt az egykereküs srác az NWD-böl egy rövidfilmben! ;D
Mexikó legmagesabb hegyérõl DH-ott le egy barátjával!!! ;D
Nemn kispályás a csóka!
Voltak még nagyon jó filmek:
Pl:rájöttem soha többet nem fogok félni a balatonon vitorlázás közben, mert volt 3 pasas aki egy 22 lábas hajóval (Kb:6m)megjárták az Anktartiszt! :)Idióták!
De túlélték és akkora élmény lehetett ,hogy mi még csak a felét se éreztük annnak! :)


#30
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ámberek!
Ki ugriburgrált sárga sityakban?
:o ::)

#31
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Ja tényleg, majdnem elfelejtettem említeni Krizsák Janika megmozdulásait a brutál merevvillával... Apppukám, az a skac mit meg nem csinált... Olyan magasságokba kapkodta fel a gépét, ahova én telóval se, és úgy tette le, mintha egy medence puding várná...

#32
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy! Sziasztok!

Nos röviden: nekem is cseppett csalódás volt a kiállítás... se CSEKE... :( se RS... :( se TREK... :( se CAPRINE... :( se se...

ami nagyon jó volt... és többször körbe és megjártuk... a BIKEMAG stand... ;D  :-*

tandem rulezzz... ;D

a velo-s csajok ismét hozták a "kérdezz-felelek!" kategória gyõztesi szintjét... ;)

a HT ruházatok baromira tetszettek... az áruk is elérhetõ volt!

na most ennyi...

Csõváz és hátszél...
Joghurtos szép napot! Paraferee voltam

#33
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
A képeim tegnapról. Bocsesz a minõségért!!

#34
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
amúgy a Cseke elõre mondta h nem lesz... megcsinálta a Dokkot aztán majd Sportsziget...

végülis asszem ne mvesztettem sokat ezzel a hétvégével úgylátom...

#35
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
tamash is künn volt családostul, és ha tovább maradhattunk volna, akkor átmentem volna a motrokhoz, vagy a csónakmotorokhoz, hogy valami meg is maradjon bennem. Nem volt olyan rossz, de a várakozásaimon alul maradt. Én is hiányoltam a Magellánt, meg a Scottot, ilyesmit, de ha õk kint vannak, akkor se lett volna az összkép sokkal jobb. rob volt tavaly, és azalapján gondoltam valami csúcsfenomenálisra. Jó, nem azt mondom, hogy untam magam, voltak igazán szép standok(Velotarde> kedves és szép lányokkal :D), aztán a Mali is kitett magáért (nemkedves és nemszép srácokkal, akiket minden jobban érdekelt az én kérdéseimnél... :( ), szépek voltak a Kona vázak, még szebbek az áraik, és még elfoglaltabbak a host-ok,  (:( :( ), Bikmakk stand: kúúúúúúúúl... (:P :P :P ) elszomorító, hogy a Grossmanok milyen árakon mennek (láttátok a dual váz felsõcsövét?) és, hogy a Point cuccokról semmi konkrétat nem tudott mondani az egyébként rendes és információgazdag srác. Ja: Fájt a szöveg Gizmó ds gépe alatt: Nagy Attila tuning Merida Dual Fun-ja. Könyörgöm, a vázon kívül semmi se volt gyári a gépen, azok a cuccok a Wheeler dual gépében is megállnák a helyüket... (méghogy tuning... :-X) nomind1, A Votec Mole télleg kircsi volt, meg a Hanebrink is, és a srácok várakozáson felül készségesek voltak. Schwinnék még mindig nem csinálnak top-kategóriás gépet (de miért?) a Heavy Toolstól vettünk(!) katalógust, ami szép és naptár is, plusz pult alól (kérésre, mivel rob véletlenül meglátta) adtak  Roox-ot is, és brutálisak voltak a Hitec vázak. Asszem ennyi maradt meg bennem, végülis csorgott a nyál, de a Eurobike vagy a Gardató fesztivál képei nagyobb hatással  voltak rám, pedig azok csak képek...

#36
templar

templar

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Kis családommal péntek estefelé magunk is kinéztünk... Igaz a kétéves fiammal volt némi gond, mert a hajzatomat erõsen gyomlálta  a nyakamban ülve... Szóval részemrõl a MALI stand jött be, pedig nem erre számítottam. Azt hittem a Meridák jobban fognak tetszeni. Na mind1, a katalógusokat begyûjtöttem. A Moratik nekem sem tetszettek -  elég furán nézett ki az egyik, még nyereg sem volt rajta (direkt?), és lehet hogy az eddigi tesztek miatt, de elég kopottka volt szegény. 1 Vilo dzseki azért befigyelt, elvégre a jó ruházat kiemelt fontosságú....Aztán a fiam kedvéért átnéztünk a motorokhoz. Ez sem volt rossz, kb. 60 gépre ültek fel a nõvérével. És csak egy standon szóltak ránk: nem nehéz kitalálni, hoggy a Harley volt. (a gyerek összekarcolja motor szép fényezését... :-[)

üdv


#37
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Tamó jutott be a legegyszerübben,fogta a kis táskáját,a motorját,a bejáratnál közölte hogy "valamigipszjakababútsónhogyazanyjakínyjailyenidöbenmotorozhatokkiidearetekbe" aztán leparkolt az A pavilon elött ingyért. ;D ;D ;D

#38
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
kiállításról nem mesélek, vannak itt okosabbak, majd õk szólnak pár szót ez ügyben ( már megtették kb :)
viszont..... a fejetlen sajnos megfelelõ szó a kiállítás minõsétésére... tisztelet a kivételnek persze, bár ebbe nem rokkannak bele ;D ;D


#39
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
Te Shaun!. Hogy a fenébe' jutottál be ingyé'??? ;D ;D ::)

#40
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Kex:igazad van,nem _DH-ra meg állatkodásra való a Morati...de nem mindenki DH-s ezen a fórumon,bár ez a trend úgylátom.A saját kategóriájában királyság! A garikról meg annyit,hogy biztos a Roox is betartja a szavát,csakhát ahogy a Rolls Frakció mondta valaha:"Ez itten kérem Magyarország!....