Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport Kiállítás 2002

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
212 hozzászólás a témában

#41
ssst

ssst

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Hali!

Biztos láttátok Jancsi merev villáját!! legalábbis zsombaton azzal ment. Na és tud valaki valamit mondani arrol? (ár, husszúság, beszerezhatõ-e, és lehet-e rá v féket rakni?) na köszi elõre

#42
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Hát gyerekek, nemtom ti mikor voltatok kinn, de szombaton a Black villák eccerûen förtelmesek voltak. Lehet, hogy direkt az elcseszett példányokat tették ki, akkor lelkük rajta. DE! Az állítócsavarok totál gyagyik voltak,  becsúszószár nem volt szép, a villák nem mozogtak, gyárilag lötyögtek, elég rugalmasak, ráadásul már ott jött le róluk a matrica. Na mondjuk erre Atom azt mondta, hogy a matricát ki lehet cserélni, az nem minõsíti a villát. Azért szerintem mutat valamit. Én hiába csavargattam a csillapításon, semmi különbséget nem éreztem.
Amin csodálkoztam, hogy a Contit ezentúl nem a Cseke, hanem a Biker forgalmazza.
Gulyás "neparázzá" Mihály kinn volt? Pedig én nem is láttam. A bemutató tényleg alulmúlta a várakozásaimat létszámban, de akik kiálltak, azok elõtt le a kalappal.
Ami kicsit lehangolt, hogy akciót bringás berkekben sehol se láttam, pedig kiállításokon szokás.
Mondja már meg végre valaki, mért van Vajda Márti bringája V-fékkel és dögnehéz tárcsás aggyal szerelve? Nem futja még egy kerékre, vagy mi??


#43
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Na mink is kint voltunk (tömegesen). A bejutás viszonylag egyszerû és ingyenes volt ::)
A belépés után szembe találtuk magunkat Matrix-ék csodájával ami egy "dual" váz volt, potom 25E ért. Ahhoz képest, h matrix egész jól nézett ki.
Aztán gyors körülnézés és irány a BikeMag stand. Volt ott minden, mi szem-szájnak ingere (Moratti és Moratti) A magazinunkkal szemben helyezkedett el a Votec  :-X, 2 pozitívum volt a standjukon, egyik a Hahnebrink LT9 teló ami csak 2700g és 228mm-t mozog. A másik a Mole bringa volt aminek az volt az elõnye, h nem a Votec csinálja (csak meg ne hallják az illetékesek, mert úgy járok mint L.Cs.) Majdnem kihagytam (3 jó is volt ott) a Manitou Carbon DH a Mole orrában:)
A Velvart shop standjánál OLD SCHOOL BMX videót nézhettet az ember fia és csodálkozott, h 10 éve is milyen jól tudtak streetelni.
Az X-Factornál csodálhattuk a New World Disorder-t és a Kona bringákat/vázakat.
Velotrade, hát igen õk vitték a pálm(ert)át. Volt ottan GT, Merida, Shimano, Manitou, Answer, jó csajok, csak GT katalógusuk nem volt:( Én még a DH-i gépet is kipróbáltam és azt hittem, h ilyen nincs is, ez a legjobban mozgó bringa amin ültem eddig.
DORADO DH, huhhhhhh ez egy álom villa, gyerekek aki teheti vegyen ilyet (és adja nekem ;D).
"Duál verseny" abbol ált, hogy a Gizmó és a Koczka Levi "versenyeztek" egymással és abból, h ki milyen trükköt tud ugrani a legnagyobb ugratón. Ezek voltak: TableTop, X-Up, 1kéz, 1láb, Superman, 360, 0kéz és a Misi végig manuálozta az összes akadályt.
Na most ennyi jut eszembe, ja még a Malinál kaptunk ConneX kulcstartót.
És egy hír amit csak félfüllel hallottam Huti szájából (nem halgatóztam vsak hallottam), hogy a 4 dugattyús HOPE fék XT árban lesz, a CC változat meg XT-nél olcsóbb. Ezt kapjátok ki.

Palmer

Utólagos módosítások: A Hahnebrink teló 230mm-t mozog!!!! Így már frankó ugye??  ;D

#44
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Kex írta:
"de akkor én megkérdezném, hogy pl. a [RooX], iért vállal 3-5 év garanciát egy-egy termékére?"

Hát nemtom mér vállalnak ha nem tudják taljasítani!!! Én több mint 6 hónapja törtem el a hajtómûvemet és a mai napig nem kaptam meg a garanciában az újat!!!  :-[ Ez nem elfogadható egy ilyan színvonlú cégtõl.........

#45
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
De hülye vagyok, lényeget meg elfelejtettem!! A Motor Show-n a Harley standján volt valami mocis ruci bemutató, nagyon attraktív hölgyeményekkel!! Ezt kár lett volna kihagynom!! 8) ;D 8) ;D

#46
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
No én is megjártam a kiállítást és sajnos nagyot csalódtam!! A velotrade standja tényleg nagyon jó volt, de a többi?? A Cseke távolléte pedig elég demoralizálóan hatott rám!! SOHA NEM VESZEK MAGELLANT!!!!!!!!!!!!!! De a Ritchey cuccok érdekeltek volna!! A Votec stand is sokkal jobb volt tavaly!!!
Mé nem volt Trek, meg Scott??  :'( :'( :'(Legalább Gizmo szépeket ugrott dél körül a duál pályán!! Na és a bringája, fõleg a DH, az aztán baró!! A BLACK telók meg aztán egyszerûen fenomenálisak!!!!!!


#47
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Elirtam....... Bocs az ingyenreklamert :)

#48
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Mink is voltunk pénteken!
A Velotrade-é volt a legjobb szand egyértelmûen, Barátnõm hatására mehettünk Ruckussal, I-Drive 4.0-val, a DH I Race-szel csak azért nem, mert szétesett benne a Bike+ agy...
A Votec stand egy vicc volt, kicsapták 3 bicót, a Hanebrick-et kis Hope-ot oszt kész, ennél én többet vártam tõlük!
A FOX-os banda a Procross és nem a Probike!!!

#49
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Szerintem egesz jo volt.. Egesz du lenn voltunk haverommal. A Votec standon voltak erdekes cuccok... a CNCzett HOPE hatsovalto /amiben rugo is volt, nem a le-fel huzos/ igen szep volt...  Kiray volt a 'fek-teszt'. Nagyon gondolkodom hogy en is beruhazok egy HOPE - ba :))) bar ott van meg a Hájas bacsi is ;)
...meghat a bicok.. :)))
Haverom el is vitte egy korre a zold dogot :)))

Erdemes volt szetnezni Zoggie ip agyak tajan... az elso sulyra 65g /ugyanugy gyzar nelkul/ es ara igazan barati...

Jo volt meg az X factoros stand. A Probike osok sajnos csak a FOX szal jottek le :(

A marikoo ek nem tudtak egy nyomorult arlistat se fenymasolni...??? Pedig az Odyssey cuccok erdekeltek volna...

A dual palyat tenyleg nem lehetett belatni sehonnan :(




#50
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Luki, mondhattad volna korábban is..  8)

Imre, igazad lehet ebben az életfogytig tartó dologban, de ha jól tudom ezeket az alkatrészeket a Morati nem állatkodásra, meg dh-ra tervezi, hanem xc-re. Nomármost, én nem tudom elképzelni, hogy nevesebb gyártó aluminium terméke ilyen körülmények közt, egy-két év után egyszercsak széttörik. Most persze lehet mondani, hogy kifáradás stb., de akkor én megkérdezném, hogy pl. a [RooX], iért vállal 3-5 év garanciát egy-egy termékére? Amúgy meg ha az ember  firkázik egy nagyot, történetesen egy morati kormánnyal, az ugyanúgy "el fog fáradni"-> elhajlik, mint az alu és akkor oda az örök darab...

Najólvan most itt nyomom a fikázást ezerrel, de ha lenne pízem akkor tuti én is Moratit vennék, szóval most csak az irígység beszél belõlem  ;)

#51
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Én még a nyitáskor mentem a kiállításra, de nem ájultam el tõle. VOlt 1-2 cég ami a nyitás után kezdte csak el egyáltalán felállítani a standját, ami persze az õ dolguk csakhát igényesebb kiállításokon ilyet nem illik. A másik, hogy a Csekét én is nagyon hiányoltam, egy ekkora cégnek illene megmutatni magát, mégha inkább a Sportszigetre koncentrál is. Összességében szerintem nem egy nagy kaland.
U.I. Ha valaki holnap megy, nézzen át a motorokhoz is,  nem "csak" a járgányok miatt,  volt ott egy-két igen dekoratív hölgy is    

#52
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Kex:viszont örök darabok a Moratik...nekem van egy Litespeed titán üléscsövem (kb.380 USD),és ugye a Litespeed is etalonnnak számít a titánbizniszben,na a Morati csöve ezt übereli 3x kb.,36eFt-ért cirka,ami nem kis píz,de sokan kifizetik ezt RaceFace,USE,stb. csövekért,amik persze sokkal látványosabbak(a Litespeeden csak egy pici matrica hirdeti az igét),úgyhogy nem olyan vészes szerintem.És hát a kézimunka! Azt meg kell fizetni mindenhol...nem hobby kategóriáról beszélünk ;D.

#53
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Noh én is kiruccantam a sportra, úgyhogy megosztom veletek a tapasztalatokat még melegibe.

Öszkép nagyon jó volt, bár tényleg nagyon hiányoztak a "nagy" magyarok (magellán, cseke), de a velo nagyon kitett magáért! Gizmo gépe rullz, de amin igazán lepadlóztam az a "pumpálhatós" black villák voltak! Mint a vaj. Tíz percig le se lehetett szedni a nyomókáról!  :D

Most megásom a saját síromat, de meg kell mondjam, hogy nem voltak valami nagy durranások a Morati cuccosok. Jóvan szép heggesztés megy könnyû, de szvsz nincs AKKORA küldönbség a "sima" könnyû alkatrészek közt, mint amirõl a csillagászati ár sejtet. Viszon BMFT póló nagyon ott volt!!  ;)

A bringásbemutató nem volt valami nagy durranás, valszeg azért, mert elég hülyén volt megycsinálva a "nézõtér".

All in all, aki biznytalankodik, annak mindenféleképp azt ajánlom, hogy holnap menjen szépen ki, mert egy jó kis nyálcsorgatás senkinek sem árt  ;D


#54
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
voltunk kinn, nem is olyan rossz...
bár tényleg sokan nem jöttek el... :((

Major!!! Póló thx. zOrg odaadta, ezer hálám ;D ;D ;D
nagyon frankón néz ki, holnap abban megyek:))))

#55
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
A morati ... hát hmmm  :-[  ;D ilyen kell ! kategória  8)

Amúgy tényleg nem nagy eresztés a kiállítás, de amit csináltam képet hétfõn feltolom ide. Talán lesz egy két jobban sikerült.

#56
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Hát Morati nem kispályázik....ilyen hegesztéseket....hosszas kitárgyalása Atommmal....sajnos nem volt nálam kisolló hogy levágjak valamit emlékbe ;D.A Hope is igen király volt,,de a Votec még mindig nem ragadott magával.Viszont Gizmo Doradoval szerelt Stormbringere meglep?en könny? lett,ültünk mi is rajta.A Hitec új DH váza jópofa,de ez az alulra szerelt rugóstag...hm..eléggé ki van téve mindennek...na megyek iszom valamit,mert kifogyott a nyálam ;D

#57
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Eh en is felmennek szombaton, de meg nem birtam elerni azt a csajt bp-n, akivel szivesen kimennek :) :) :)


#58
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Meg mielott valki irigykedne, elarulom hogy a 3 gyonyoruszep Grossman Project brutalbringat en raktam ossze szernda delutan. Rajtam kivul senki nem mehetett a nagy DH bringaval, en viszont nyuztam egy kicsit a dual palyan. Bar nem igazan oda valo, de azert nagy elmeny volt. Ja, es a foldon levo raklapot meg sem ereztem!!!
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Amugy en csak pentek-szombat, meg esetleg vasarnap leszek kint bringazni, bar ma is kiugrottam, de csak egy rovid idore.


#59
jackdaniel

jackdaniel

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Igazából jobbra számítottam. :-[
Nincsenek igazan nagy akciók csak sok nyálcsorgatási lehetõség. Ami szivenütött az az volt hogy a Magellan nem bírta oda tolni a képét. Viszont nagyon állat volt hogy kipróbálhattunk egy két brutális gépet mind Gizmo Stormbringere, Votec canga ,Grosmann HT amit Andix sikeresen leszaggatott az álványrol majd észrevétlenül visszaeszkábálta bár igaz ami igaz utána elég furcsán állt. Grosmann dual váz :5.képen a második bico (érdekes képek topicban is van róla egy fotó) 160000FT  ??? :o ??? :o ??? :o :o :o Amikor a srác mondta az árat mondtam neki hogy abból már veszek 2 RUCKUS-t. Mondta hogy kérdezzük meg a Janikát milyen mert õ ment vele. Kicsikét átbóklásztunk a motorokhoz is ahol ismerõs arcokra leltünk a Procross standjánál. Harley-éknál kellemes hölgyemények(miniszoknyában) adnak tájékoztatást az odatévedõ bámészkodónak.
Ez pontosan ugyanígy van a Continentalnál is ahol egy aranyos hölgyemény letámadott minket mondtuk neki hogy a DH külsõket megnéznénk ha van. Erre ránkmeredt: országútira trekkingre vagy MTB-re kéne??? Érdemes kinézni de nem egy nagy katarzis. Nem tudja valaki mikor lesz action a dualpályán (sztem elég brutálra sikeredett) ugyanis holnap még kiukukkantok faterral is.

#60
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
MORATIIIIIIIIIIIIIII

vazz hogy nem tudok kimenni hüpp-hüpp :'( :'( :'(