Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tehetségkutató??

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
63 hozzászólás a témában

#61
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
8)
Gizmo! Hogy is van ez, mond...
;)

Amúgy tényleg siralmas, amit néha egy-egy versenyen csinálnak a szervezõk(met fõleg azért Õket terheli a felelõsség...) meg a profik...

A BMen tényleg elég furi volt, hogy a rajt elõtt bemondták a hangosba, hogy a profikat légyszi engedlyétek a mezõny élére...úgy...és most mingyá rajtolunk... :-/

Ez a tehetségkutató dolog pedig kifejezetten aggasztó szerintem...
Mert azok a fiatalok, akik kedvel és akarattal kimentek a metro és active bájkjaikkal, majd a versenyben JÓL láthatóan egy profi(bb) versenyzõ és lova kiállásra kényszeríti, szerintem a legbiztosabb kedv szegõ a jövõre nézve...

Ezzel nem igazán támogatják a serdülõ-utánpótlás fiatalokat... :(

Na ennyi... szvsz
Csõváz és hátszél...
Joghurt legyen Veletek! Pf

#62
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
De tényleg miért csinálják ezt ???
Pláne egy tehetség kutató versenyen.
Lehet hogy félnek hogy az utánpotlás(ok) majd legyüri(k) õket.
Megkellene kérdezni Gizmot,hogy hogy is van ez!  

#63
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Hello!

Hát sajnos ez így megy. A tavaji BM-en is együtt indultak az amatõrök a profikkal, sõt a rajt elõtt a fõszervezõ megkérte õket, hogy induljanak az elsõ sorból. Nem mintha számítana az a pár méter, de szvsz nem túl igazságos. Arról nem is beszélve, hogy az átlag kerekezõnek semmi esélye, hogy díjat nyerjen.
Egyébként ez a jelenség sajnos elég sok versenyen megfigyelhetõ.

üdv,
kislust

#64
Peet11

Peet11

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Hi Mindenki.
Idén asszem másodszor rendezték meg Gy?r mellett GY?rújbaráton a Bike+ Tehetségkutató versenysorozatot. Lásd Bike mag. 2001, novemberi szám 57. oldal. Én többször is kimentem megnézni a versenyt, és elmondhatom, hogy minden kategóriában az els? 3-4 helyezett a George Kse igazolt versenyz?je volt, Gt, HT, és Scott bringákkal, min. Xt cuccokkal, 70-ezer+ telókkal. Szerintem az ? tehetségük köxismert, a 3. korcsoport 1. helyezettje az Xc O.B. ELIT F.fi serdül? kategóriában összetettben a 2. lett, és ? nyerte meg a Magellen Crater Alu bringát Rst telóval, Ami a Ricochetje mellett gondolom nem sokáig fog nála maradni, hanem vesz mondjuk Xt tá rcsaféket... Ugyanakkor az a pár ügyes srác a metrós bringájával, amelyik kifizette a nevezési dijat is, 3-4 kör után ki lett állitva, mert kapott a men?ktöl egy kört. ?k semmi dijat nem kaptak, pedig nekik kéne az a bringa, hogy ne Active montival, SIS váltóval versenyezzenek. Én nem bántom ezt a pár srácot, mert +küzdöttek a Magellen vázakért, de nem lett volna szabad indulniuk ezen a versenyen, vagy az edz?jüknek, /Gizmó/ nem lett vlna szabad engedni, hogy ?k kapják a dijakat. Egyébként Gizmó volt a verseny szervezóje is. Ugyanebben a Bikkmakkban a 2. oldalon van a lista, keressétek ki a neveket, amik hátul is szerepelnek, csak oda nem irta Gizmó a Klub nevét, hogy ne legyen felt?n? a dolog. Hááát sajna ilyen is van...
Csövi :-/