Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
970 hozzászólás a témában

#761
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Koszi!

Igazabol oszinte leszek, terepes edzesnek felfele nem latom ertelmet amig csak kistanyeron es megallassal birok felmaszni HHH-ra. Kolosytol fenyogyongyeig es onnan a tetore. Majd ha mar ide fel tudok menni ketszer egymas utan, akkor johet a terepes edzes :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#762
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás

Mikor szoktal HHH-ra maszni? Mar valszeg lathattuk egymast. :-) En felfele a betonon szoktam felszenvedni magam, lefele meg a bazis/sarkany ugros tisztasrol le a bozotosban, aztan az is a betonra visz.


Ez idõjhárás/és hangulatfûggõ a részemrõl :-) Én elég kötetlenül tekerek, nem edzésterv alaján készülök!
egyébként hétköznap általában 1x, valamint hétvégén szinte biztos, hogy valamilyen formában arra vezet utam. betonos mászásokat az utóbbi idõben hanyagoltam, s a terepes edzéseket tettem elõtérbe, mert csapnivaló a lejtõzési technikám, valamint egészen más kistányéron meredek terepen mászi, mint betonon középtányérral... az elõbbin nem lehet lazsálni, a pulzus megugrik rendesen, az utóbbin azért el-el mélázik az ember. szerintem.
Tudok ajánlani még egy edzõkört (Hengerék vetették htmlre), én kicsit variáltam már azóta rajta, meg persze lehet nyújtani is a hosszát, de szerintem érdemes megnézni, bejárni.
http://www.bringaban...eny_ekor04.html
a sárkányugrós rész környékén jó kis nehéz köves mászókák vannak egészen a hármas tetejéig! azt nem lefelé, hanem visszafelé ér teljesíteni ;-)))))
ott a múltkor kifogyott belõlem a szussz... nagy rusnya köveken felfelé egyensúlyzni/ugrabugrálni...yeee!!!

#763
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Mikor szoktal HHH-ra maszni? Mar valszeg lathattuk egymast. :-) En felfele a betonon szoktam felszenvedni magam, lefele meg a bazis/sarkany ugros tisztasrol le a bozotosban, aztan az is a betonra visz.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#764
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
2x bocs.

#765
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás

én gellért-hegyre a tértõl indulok és a kacskaringós gyalogúton megyek fel, az sokkal rövidebb.

ja, a HHH-n 3/4 útnál a torony-bekötõútnál lévõ kútból valaki kilopta a vizet...:mad: pedig régebben mûködött...

B

Tavaly és most nyár elején a gellért hegyen is nyomattam a betonos föl-le mászásokat, amig a környéken laktam. mivel a 3. kerületbe tettem át az ideiglenes lakhelyem, így mostanság a hármast favorizálom.
a torony után mikor van egy kis lejtõ, annak a végén a kanyarban balra van egy trafó szekrény-vagymi. ott van egy másik kút is. az mûxik!

#766
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Hajrá Srácok, ne csûggedjetek ;-)!
Az oldal szerintem is jó! Úgy vettem észre ezen a fórumon annyira nem ismerik.
Pedig a hegyen dõl el minden!
Tavaly 72kg voltam, akkor mentem 13-14perc körül. azóta kicsit rágyúrtam a témára (minusz 8kg zsír), s júniusban 10:26 volt a legjobb, szabályosan mért idõm. Ezt mondjuk tegnap megdönthettem volna, de majd ennek is eljön az ideje :-)))
Szerintem mostanság 10perc körül tudnék menni, ha jó napom van, és minden fasza és szuper. Jövõ héten meg is próbálkozok vele...
Ami azt illeti elég gyakran járok a hármasra, ennek ellenére nem ismerem minden zugát.
Na nyomjátok neki :-)))))!

#767
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
8 perc... 13 perc... Reszemrol ez az almodik a nyomor kategoria. De majd idovel, harom honapja meg egy ora alatt se tekertem volna fel :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#768
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Hurka tök jó ez az oldal, így legalább van viszonyítási alapom, a 13 perc körüli idõmön van még mit tuningolni :-)


Én is csak 12:54-nél járok. Valahova 11 perc környékére szeretnék felérni elõször...de kb 5-10 másodperceket tudok csak javítani egyenlõre :)

#769
Balage_

Balage_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 290 hozzászólás
Hurka tök jó ez az oldal, így legalább van viszonyítási alapom, a 13 perc körüli idõmön van még mit tuningolni :-)
én gellért-hegyre a tértõl indulok és a kacskaringós gyalogúton megyek fel, az sokkal rövidebb.

ja, a HHH-n 3/4 útnál a torony-bekötõútnál lévõ kútból valaki kilopta a vizet...:mad: pedig régebben mûködött...

B

#770
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Hali!

Hogy egy kicsit motíváljalak benneteket, sasoljátok meg a linket :-)

http://kivisite.free...ictt/index.html

Remélem nem haragszik meg Kivi, hogy belinketem ide. FenyõGyöngye-Hármas teteje a rekettyés elágazáig montival Krilin bácsi jóvoltából: 8:32!
Na további jó tekerést a hármason ;-)

#771
RideSTRONG

RideSTRONG

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
Igen, azért én is így vagyok vele...De mint minden emelkedônek, a HHH-nak is vége van egyszer, a túlodali lefelé a Csúcs-heggyel, le egészen Pilisborosjenôig....Az igen, az megéri...:) Nekem, alföldi gyeröknek olyankor azért olyan széles a mosolyom, hogy az már groteszk...De vállalom! :)
"Minden fejben dõl el..." LIVESTRONG, THINKSTRONG, RIDESTRONG!

#772
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
En egyelore annak orulok ha felmaszok. A buszvegallomasnal mindig megallok. Eleve a kulacsomat megtoltendo. Elotte nem szoktam megallni, de utana ket kanyar is van ahol pihenot veszek egy ropke megallas erejeig. Akkor leszek jol ha majd nem allok meg, csak vizert :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#773
RideSTRONG

RideSTRONG

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
Sziasztok!
Nekem a HHH még a siklóernyôs múltamból is nagy kedvenc, meg most a bicajos területen is "etalon". Mivel vidéki vagyok, amikor kimondottan bringázási célzattal megyek fel Pestre, akkor ez a legjobb terület edzeni is, meg fôleg a saját szintemet ellenôrizni. Tudom, hogyha itt és itt szállok le, eddig birom, akkor milyen formában vagyok... Ha már a Fenyôgyöngyénél is csak hetykén megrántom a vállam és rögtön nyomom tovább felfelé, akkor az jó...HA a Daubnernél már felfelé is megállok, akkor az rossz...A közepes az olyan közepes...:)
"Minden fejben dõl el..." LIVESTRONG, THINKSTRONG, RIDESTRONG!

#774
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Na mikor tekerunk fel egyutt? :-)

Ez neked nem újdonság, de mivel itt lakom, szoktam.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#775
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás

Na akkor felelesztem ezt a topicot. Ahanyszor a HHH-ra megyek mindig rengeteg bringas maszik fel vagy zuz le. Szokta valaki olvasni a forumot? Szivesen csatlakoznek ha szokott valaki oda felmenni.


Ez neked nem újdonság, de mivel itt lakom, szoktam.
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#776
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Na akkor felelesztem ezt a topicot. Ahanyszor a HHH-ra megyek mindig rengeteg bringas maszik fel vagy zuz le. Szokta valaki olvasni a forumot? Szivesen csatlakoznek ha szokott valaki oda felmenni.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#777
Stivy

Stivy

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Nekünk sajna pont akkor van oszt. kirándulásunk. :'(
+
Bp.-re még vhogy felmegyek, de HHH-ra nem tudom hogy hogy jutnék el.Hol aludnék?
Ez sehogy sem jön össze

#778
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Igen, bár addig lett volna 18-án a HHH idén nyitó, de az elmarad. A Budamaraton elmondások szerint elég jó én nem vagyok egy nagy versenyzõ és nincs is mtb-m, csak trekkingem, bár ha addig szerzek egyet, vagy engedik a nagy kereket, akkor lehet, hogy kipróbálom magamat.

#779
Stivy

Stivy

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Sziasztok

Én is kipróbálnám a HHH-t.
Csak az a baj, hogy nem Bp.-i vagyok :(
Most Máj. 1-én lesz ott verseny a Budamaraton ugye?



#780
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás

Semelyik magyar fórumon, levlistán sem vagyok fent, nem olvasom, ahova a nevenincs egyesület tagjai beteszik/betehetik a lábukat.


Értsd: ha bármilyen egyesületi tag vagy, de gyanítom, hogy ez a szimpatizánsokra, illetve a teljes bringás társadalomra kiterjeszthetõ; Manka szeret biciklizni, de ne találkozz vele az ösvényeken, mert utálja a kerékpárosokat, hiszen két kerékpáros már egy potenciális egyesület, ja neked, ha te is ilyen vagy.