Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Please log in to reply
970 replies to this topic

#261
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts
Ezeket ismered Pinyo?:
Kék háromszög fölfelé, azt is tudom javasolni. ez a farkas torokkal párhuzamos. nem annyira durva, rövidebb is, de kell kapaszkodni.
Van egy érdekes rész még, egy ideig ott gyakoroltam a lefeléket. közvetlenül a reptérhangár (vagymi) kõépületéhez ér le. na az vissza. Tavaly gondot okozott az eleje, idén még nem próbáltam.
Bár ahogy elnézem, neked nem lehet újat mutatni a hármason :-))

#262
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
Sajna nem jártam arra vagy 20 éve, de majd mondd el, hogy olyan-e :-)

#263
rvilike_2

rvilike_2

    vendég

  • fórumtag
  • 181 posts

A Kövesbércet egyszer már kitekertem (de nem többször :-)), de szerintem az nem emelkedik nagyon, csak az utolsó 80 métere nehéz, ahol ráadásul van sok vacak szikla, ami megállít.

Szóval ez a Z+ sokkal hosszabb és meredekebb, ide kondíció kell.


Hm, akkor mondjuk olyan, mint az utak fol a Nagyhideghegyre a Borzsonyben?
Most felzaklattam magam. Fel kell keresnem ezt az utat :D

#264
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
A Kövesbércet egyszer már kitekertem (de nem többször :-)), de szerintem az nem emelkedik nagyon, csak az utolsó 80 métere nehéz, ahol ráadásul van sok vacak szikla, ami megállít.

Szóval ez a Z+ sokkal hosszabb és meredekebb, ide kondíció kell.

#265
rvilike_2

rvilike_2

    vendég

  • fórumtag
  • 181 posts

Pár hozzászólással elõbb linkeltem be egy térképet, katt arra (#677-es). Erdõalja út tájékán a házaktól indul a Z+ ösvény, a szintútig tart az inverz DH szakasz. Sok szerencsét :-)


Visszaolvashattam volna, koszi! Nincs most elottem ez melyik. De megkeresem :) Durvabb mint a 10esrol folfele a Koves-berc?

#266
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
Pár hozzászólással elõbb linkeltem be egy térképet, katt arra (#677-es). Erdõalja út tájékán a házaktól indul a Z+ ösvény, a szintútig tart az inverz DH szakasz. Sok szerencsét :-)

#267
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

nekem is szenvednem kéne, hogy bírjam a hétvégén DM-en az elejét...

az a lájtos része....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#268
rvilike_2

rvilike_2

    vendég

  • fórumtag
  • 181 posts

Ne izgulj, a Nagy-Farkas torok végigtekerése örök kihívás marad. A fejlõdés ott mérhetõ, hogy az elsõ 50 vagy 100 méter után szállsz le.


Hm, melyik a Nagy-Farkas torok? Imadom a brutal technikas emelkedoket :D

#269
rvilike_2

rvilike_2

    vendég

  • fórumtag
  • 181 posts

benne vagyok!!!
olyan 10körül lennék a környéken.reggel még megnézem a fórumot... ütközhetnénk valahol!?!mondjuk a probike-val szembe a bringaúton


Sorry nekem gondom akadt a fekemmel, nem tudtam menni :( Majd megaszondjak a tarcsafektopicban az okosat hogyan orvosoljam a problemat, es utana mehetunk!!

#270
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 posts
nekem is szenvednem kéne, hogy bírjam a hétvégén DM-en az elejét...
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#271
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts
Szoliver! Azt azért tudni kell, Pinyo mazohista, a minél meredekebb mászások a mániái :-)))))
Megyek én is a hármasra, de nemtom mikor érek fel! 1-2órát ellötyögök.

#272
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
Hova, honnan?

#273
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Nem gyün valaki egy óra múlva? :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#274
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Az a K+ jelzés kiér a HHH-ra vezetõ aszfaltra, kb. a Fenyõgyöngye felett 300 méterrel.

Amikor felérsz a Nyereg utcán (aminek ugye az eleje és a legvége húzós), balra fordulsz, ez a kanyargós utca kiér a Szépvölgyi útra. Onnan már evidens. Fenyõgyöngye buszforduló, itt jobbra fel indul a HHH-ra vezetõ beton.


Nekem is az az ut van mar csak vissza;) Ott meg nemmentem fel Fenyogyongyeig, de a heten kiproszalom.

#275
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
Az a K+ jelzés kiér a HHH-ra vezetõ aszfaltra, kb. a Fenyõgyöngye felett 300 méterrel.

Amikor felérsz a Nyereg utcán (aminek ugye az eleje és a legvége húzós), balra fordulsz, ez a kanyargós utca kiér a Szépvölgyi útra. Onnan már evidens. Fenyõgyöngye buszforduló, itt jobbra fel indul a HHH-ra vezetõ beton.

#276
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 posts
álltam, néztem és azon elmélkedtem, hogy erre valaki hogyan képes...

Olyan távolinak és olyan lehetetlennek tûnt. De ezek szerint, akkor nem csak számomra :)

Aztán visszafordúltam és az elsõ lehetõségnél elmentem jobbra, azon az utcán mentem egy darabig, míg ismét találtam egy beton felfelét (talán Nyereg utca), de az pedig olyan meredek volt, hogy elsõ nekifutásra majdnem hanyat borultam a cangával. Az eleje volt csak olyan meredek, ott feltoltam, aztán feltekertem, és addig kavarogtam, míg beleakadtam a kék+ jelzésbe. Nem tudtam merre megy és már sötétedett is, úgyhogy inkább úgy döntöttem visszafordulok.

De ha valaki elmondja, hogy hogyan jutok fel a hhh-re betonon, akkor ma újra megpróbálnám.
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#277
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
Ne izgulj, a Nagy-Farkas torok végigtekerése örök kihívás marad. A fejlõdés ott mérhetõ, hogy az elsõ 50 vagy 100 méter után szállsz le.

#278
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 posts
Tegnap megpróbálkoztam én is a Farkastorki-Viharhegyi-Erdõalja-Farkastorok útvonannal.
kellemetlen meglepetés volt, mikor felértem a farkastorokhoz. Ti valóban feltekertek azon a hegyi ösvényen? Én képtelen voltam még feltolni is a cangát.
A Farkastorki úttól kiindulva valami könnyebb útvonalon hol tudok feljutni a HHH-re?

Amúgy Ti a Bécsi úttól végig tekeritek egy szuszra egészen a tetõig megállás nélkül? Nekem sajnos még nagyon nem ment.
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#279
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
srácok, ne várjatok rám, mégse megyek.:( nemhiszem, hogy fel tudok kelni olyan korán (nekem 7-kor kell kelnem, hogy 10re normafánál legyek).alig tudok aludni mostanában, meleg van és fáj a fejem<-melegfront.:( de azért köszi a felajánlást, nektek pedig jó tekerést:) (és bocs a variálásért:S)

#280
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
edit: vagy tudjátok mit? mondjatok egy idõpontot (nekem a 11 lenne a legjobb) meg hogy hol (nekem a janihegyi kilátó vagy normafa vagy afele lenne a legjobb) aztán megpróbálok odaérni..ha az idõponthoz képest +10 percen belül még nem vagyok ott, akkor itt a mobilom száma: 06-30-331-01-19...