Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
970 hozzászólás a témában

#301
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Gyere nyugodtan!
A körön nem tudsz leakadni, max. kevesebb kört mész, ha fáradtnak érzed magad. Utána a technikázás kb. a lejtõzõ tudás csiszolását jelenti- alacsony sebességgel ereszkedünk. Mikor tekerni kell, akkor is max. 140-es pulzus.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#302
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Nohát, lehet, hogy ottleszek, bár (mivel tegnap hosszútáv edzésem és futásom is volt) ma inkább laza kört szeretnék menni, de talán összefutunk! De technikám tragikus, tehát csiszolódásra szorulok, tehát ha egy ilyen technikás edzést mondasz Henger, kicsit hamarabb, hogy elõzõ nap ne tépjem szét magam, akkor nagyon is szeretnék menni!
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#303
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
1800 Fenyõgyöngye.
Megyünk intervallozni körpályán, utána laza technikázás.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#304
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ma kinézek...nem jön ki senki? Én káné f6-tól leszek a hegyen, ha valaki meglát egy fekete NRS-t, rámköszönhet...:)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#305
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Sajna ma en nem... inkabb pihenek, hatha kijon belolem ez a franya virus a maradek 1.5 napban.. de legkozelebb szivesen mennek fel.

Vasarnap meg verseny.

#306
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Sziasztok!

Nagy valószínûséggel megyünk fel HHH-ra technikázni. Találkozó 1800 Fenyõgyöngye. Laza átmozató edzés, hiszen hétvégén lesz verseny.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#307
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

Crosskovacsi palyabejarast mar nem tudunk csinalni. szombattol le van zarva a palya, s ma lesz kijelolve teljesen.

Az ilyen rakoncatlankodasokat rozmaring kremmel kenjed. Csodat muvel. Tegnap megint doltem egyet 10 alatt sik terepen. Az egyik ujpercemen lett zuzodas. [sajnos a km ora bilincse felmondta a szolgalatot..:(] Bekentem tegnap rozmaring kremmel, ma mar ugy kellett erosen megnyomkodnom a kezemet, hogy melyik ujjam lehetett..

CK ne maradjon ki. Csupa jo ido van par napja, s jo lesz a palya is, szervezes is;)

A HHH-n az egyik ut a Szepvolgyi ut tetejen [HHHrol kovesen leereszkedve jobbra elso ut] a sargajelzes lefele. Kellemesen izgalmas. Lejottem elsore, de lehet 10bol 10szer nemjonnek le azert.

Ja kov dolgokat eszem:

C vitamin 2 g
Algopirin
Curam Duo [amoxicillin van benne]
Neocitran

csak ugy melle:

300 mg Mg,
Omega 3 telitetlen zsirsavak
Creatin pezsgotabletta
Beres porcero

meg sok gyumolcs. Remelem a tegnapi izzadassal elorebb haladok, s ha nem is teljesen fitt allapotban, de jol leszek vasarnap.

Beugrott melyik az a sárga, nekem még nem volt meg, ha egyszer arra jársz szólhatnál...

Látom töltesz rendesen, porcerõ nekem sem ártana.

Van vmilyen eü nyavalyák topik is úgyhogy off:
Naturland Árnika krémem van, van benne calendula és még vmi, lehet, hogy rozmaring, de az csak a papír dobozon szerepelt, azt meg kidobtam.
Ráküldök némi antireumatikumot, és majd meglátjuk.

CK valszeg kimarad pénzügyi okokból is, (elõ)neveznem kéne fõ programra a DMre is, és Balaton Maraton tavaly tetszett arra is kellene zsé. CK startnál lehet elõnevezni, ott (nagy valószínûséggel) leszek. on:

Ma du tekerés?
a második p néma!

#308
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

A verseny elõtti napo(ko)n a mega-giga adag tésztát se feledd.
A "gázvezeték nyomvonala" falon meglepõdtem, hogy sikerült, de nagyon jó volt a talaj.
Jó volt a túra, bár a végén kicsit sok lett a szúnyog.



Harom napja rizses hus, meg teszta van soron..:)

Na most neztem az idojaras jelentest...Szombaton delelott sok eso.. vasarnap reggel csak kicsi eso.. ez Crosskovacsira nezve jo jel...:) Mar felraktam az uj fekpofakat esos idore..

#309
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
A verseny elõtti napo(ko)n a mega-giga adag tésztát se feledd.
A "gázvezeték nyomvonala" falon meglepõdtem, hogy sikerült, de nagyon jó volt a talaj.
Jó volt a túra, bár a végén kicsit sok lett a szúnyog.

#310
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

CrossKovácsi Pályabejárást (nyugis) nem tervezel? Már szalagozzák a pályát, bár jó volna vki aki ismeri...

Orvos persze mondaná ne tekerjek. Majd meglátjuk terhelés alatt javul-e. Majd sokat megyek kiállva.

Így CK kimarad, de pályát megismerném. HHH-n megismert új utakat megmutathatnád vmikor. Lefele OK vagyok.

Tudok giga adagos multivitamint. A C-bõl van benne 2200mg /nap.


Crosskovacsi palyabejarast mar nem tudunk csinalni. szombattol le van zarva a palya, s ma lesz kijelolve teljesen.

Az ilyen rakoncatlankodasokat rozmaring kremmel kenjed. Csodat muvel. Tegnap megint doltem egyet 10 alatt sik terepen. Az egyik ujpercemen lett zuzodas. [sajnos a km ora bilincse felmondta a szolgalatot..:(] Bekentem tegnap rozmaring kremmel, ma mar ugy kellett erosen megnyomkodnom a kezemet, hogy melyik ujjam lehetett..

CK ne maradjon ki. Csupa jo ido van par napja, s jo lesz a palya is, szervezes is;)

A HHH-n az egyik ut a Szepvolgyi ut tetejen [HHHrol kovesen leereszkedve jobbra elso ut] a sargajelzes lefele. Kellemesen izgalmas. Lejottem elsore, de lehet 10bol 10szer nemjonnek le azert.

Ja kov dolgokat eszem:

C vitamin 2 g
Algopirin
Curam Duo [amoxicillin van benne]
Neocitran

csak ugy melle:

300 mg Mg,
Omega 3 telitetlen zsirsavak
Creatin pezsgotabletta
Beres porcero

meg sok gyumolcs. Remelem a tegnapi izzadassal elorebb haladok, s ha nem is teljesen fitt allapotban, de jol leszek vasarnap.

#311
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

Richie-vel, Pinyoval voltunk ma tekerni 1 rovidet.

Nekem mindossze haztol hazig 25.5 km lett, de a betegseg miatt en elfaradtam. Richievel Filatorigatnal talalkoztunk, majd eltekertunk a Harsanylejto utca aljaig. Mivel kesesben voltunk, ezert meglepetesre Pinyot meg ott talaltuk. Egyutt indultunk neki a hegynek. Viragosnyeregtol szintuton felmentunk Nagykovesig, majd onnan fel HHHra. Innen le a Szepvolgyi tetejere. Itt mutatott nekem Pinyo 1 uj szakaszt. Teljesen jo volt a sarga lefele. Rendesen kellett kapaszkodni az elso es hatso fekbe, s figyelni az utat. Jo meredek volt, neha koves, faagas, avaros, de nekem tetszett!:)

Innen ismet uj helyet mutatott Pinyo. Gazvezetek...ennyit hallottam, s mar mentunk is kis erdei osvenyen. tetszett. Aztan jott az emelkedo.. durva fal. Pinyo kitekerte...nekem meg 1/3ig ha sikerult. Innen meg kis maszassal felmentunk piro kor tetejere, majd onnan le a katonasirig. Itt belefutottunk az Olisulis BB kulonitmenybe. Voltak vagy 20an:)
Lecsurogtunk a keken Huvosvolgyig, majd visszafordultunk, s jobbra bevagtunk a sargara, s ezen masztunk fel vegig.
Ismet a keken voltunk, de mar visszafele mentunk a katonasirig. Innen kimasztunk az aszfaltosra, Szepvolgyi tetejere. Legurultunk Fenyogyongye-Kolosy ter, s innen elvaltak utjaink.

Ha elõbb olvasom, még oda is értem volna:(, elfogyott a meló, hazaküldtek...

CrossKovácsi Pályabejárást (nyugis) nem tervezel? Már szalagozzák a pályát, bár jó volna vki aki ismeri...

Eddig ismeretlen nyavalyám keletkezett, tán az Esztergom környéki túrán amikor szétázott gatyóban tekertem és az ülõgumóimat babusgatandó természetellenesen ültem, vagy tán máskor, mindenesetre valahol combtõnél csont/ín/mirigy érzékenykedik. Orvos persze mondaná ne tekerjek. Majd meglátjuk terhelés alatt javul-e. Majd sokat megyek kiállva.

Így CK kimarad, de pályát megismerném. HHH-n megismert új utakat megmutathatnád vmikor. Lefele OK vagyok.

Tudok giga adagos multivitamint. A C-bõl van benne 2200mg /nap.
a második p néma!

#312
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Richie-vel, Pinyoval voltunk ma tekerni 1 rovidet.

Nekem mindossze haztol hazig 25.5 km lett, de a betegseg miatt en elfaradtam. Richievel Filatorigatnal talalkoztunk, majd eltekertunk a Harsanylejto utca aljaig. Mivel kesesben voltunk, ezert meglepetesre Pinyot meg ott talaltuk. Egyutt indultunk neki a hegynek. Viragosnyeregtol szintuton felmentunk Nagykovesig, majd onnan fel HHHra. Innen le a Szepvolgyi tetejere. Itt mutatott nekem Pinyo 1 uj szakaszt. Teljesen jo volt a sarga lefele. Rendesen kellett kapaszkodni az elso es hatso fekbe, s figyelni az utat. Jo meredek volt, neha koves, faagas, avaros, de nekem tetszett!:)

Innen ismet uj helyet mutatott Pinyo. Gazvezetek...ennyit hallottam, s mar mentunk is kis erdei osvenyen. tetszett. Aztan jott az emelkedo.. durva fal. Pinyo kitekerte...nekem meg 1/3ig ha sikerult. Innen meg kis maszassal felmentunk piro kor tetejere, majd onnan le a katonasirig. Itt belefutottunk az Olisulis BB kulonitmenybe. Voltak vagy 20an:)
Lecsurogtunk a keken Huvosvolgyig, majd visszafordultunk, s jobbra bevagtunk a sargara, s ezen masztunk fel vegig.
Ismet a keken voltunk, de mar visszafele mentunk a katonasirig. Innen kimasztunk az aszfaltosra, Szepvolgyi tetejere. Legurultunk Fenyogyongye-Kolosy ter, s innen elvaltak utjaink.

#313
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

:DValami közelebbit PLÍÍÍZ!Wilker elött?
Mindezt azért mondom mert ugyan csomószor voltam fent a HHH-n,de fingom sincs melyik a tetõ meg virágosnyereg meg stb...ugyanígy vagyok az utcanevekkel sose jegyzem meg,de odatalálok bárhova...amúgy a fenyõgyöngyét tudom,hogy hol van.az asszem az ahol a busz végállomása van.vagy tévednék?ott is jó a csapnál a megbeszélt idõben?


Margit hid-Arpad hid kozott van bicikliut. Ha azon jossz vegig, akkor Arpad hid ala erkezel meg. Jo az akkor, ha ott talalkozunk? 16:25kor?
Szurke Magellan Crux bringa elol tarcsafekkel, RS Pilot teloval, Szurke sisak. Ez lennek en.

Ha nem jo Neked ez, akkor majd a hegyen megcsorgetsz minket/engem. Telszam az elozo hozzaszolasnal.

#314
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

A görcs nem attól függ, milyen gyorsan mész. Hidd el, ugyanannyira fáradunk el pl. öt óra alatt, csak lehet, hogy én ezalatt hosszabb távot teszek meg.
Mára én is tervezek edzést, kb. 16:54-re érek a Harsánylejtõ aljához.


Ok igyexunk odaerni. En ma mar tappenzen vagyok...vasarnapig ki kell fekudnom ezt a nyavajat, mert kinkeserves hetvegem lesz, ha nem sikerul...

telszamom:20-harmincketto3hat29negy

#315
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás

En kifejezetten nemvagyok gorcsolos ember. eddig nem volt ra pelda. Csak jobb megelozni a bajt. Igaz en nem tekerek annyit, mint Pinyo. S elvileg faradtan is kell tudnom 50 kmt tekerni [meg 90nel sem volt gorcsom 45-45 terep-aszfalt]. Majd ha megerosodok, akkor majd gyorsabban fogok tekerni, akkor lesz majd gorcs:)

A görcs nem attól függ, milyen gyorsan mész. Hidd el, ugyanannyira fáradunk el pl. öt óra alatt, csak lehet, hogy én ezalatt hosszabb távot teszek meg.
Mára én is tervezek edzést, kb. 16:54-re érek a Harsánylejtõ aljához.

#316
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás

2 napja nem esik az eso, s ha ejjel sem, holnap meg joido...a tuti sar annyira nem is tuti..
En Viragosnyereg felol megyek fel a HHHra.

2 dolog tehetunk:

1.fent talalkozunk a teton:)
2.Szentendrei uti Baumax parkolo?:) talalkozo helynek

:DValami közelebbit PLÍÍÍZ!Wilker elött?
Mindezt azért mondom mert ugyan csomószor voltam fent a HHH-n,de fingom sincs melyik a tetõ meg virágosnyereg meg stb...ugyanígy vagyok az utcanevekkel sose jegyzem meg,de odatalálok bárhova...amúgy a fenyõgyöngyét tudom,hogy hol van.az asszem az ahol a busz végállomása van.vagy tévednék?ott is jó a csapnál a megbeszélt idõben?

#317
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Tuti sár van...de ha belegondolok egy lightos kanyar belefér!Holnapra tûrhetõ idõt mondanak.Mondjuk 16.30kor a Margit-híd budai hídfõ környéke???


2 napja nem esik az eso, s ha ejjel sem, holnap meg joido...a tuti sar annyira nem is tuti..
En Viragosnyereg felol megyek fel a HHHra.

2 dolog tehetunk:

1.fent talalkozunk a teton:)
2.Szentendrei uti Baumax parkolo?:) talalkozo helynek

#318
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás

Csutortok holnap lesz. Delutan 16-17 fele HHH valaki? En most baromi gyenge vagyok, de nem birom ki, hogy ne menjek 1et Crosskovacsi elott.

Pinyo,peppe,Richie? 1 kisebb 30as karika a HHHn?

Tuti sár van...de ha belegondolok egy lightos kanyar belefér!Holnapra tûrhetõ idõt mondanak.Mondjuk 16.30kor a Margit-híd budai hídfõ környéke???

#319
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Hi!
úgy fest,hogy sikerül beszervezni Crosskovácsi-t.Mehetnénk együtt.Talán még a csütörtök is frankó lehet HHH szinten.kommunikáljunk


Csutortok holnap lesz. Delutan 16-17 fele HHH valaki? En most baromi gyenge vagyok, de nem birom ki, hogy ne menjek 1et Crosskovacsi elott.

Pinyo,peppe,Richie? 1 kisebb 30as karika a HHHn?

#320
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Hali!
Kicsit belekotyogok :-)
Én is görcsölõs csávó vagyok... szóval verseny elõtt hasonló kúrába kezdek én is mint Pinyo. Born 300mg-os magnézium piruláit szedem. meg rendesen tápolok, iszok.

Egyszer L. Olivér ezt írta a BB fórumon, érdemes elgondolkodni rajta...:
Tudtátok, hagy a mind aa mai napig használt RDA (Recommended Daily Allowance ) a vitaminok dózismeghatározásánál, még Hitler idejébõl származik? Az orvosokkal õ állapítatta meg, mennyi vitaminra van szüksége egy gyári munkásnak, hogy ne alakuljon ki hiánybetegsége.
Golngolom egyértelmû miért is szednek a sportolók plusz vitaminokat ezen érték felett.
Pl. a Centrum, 100%RDA multivitamin kb. semmire sem elég, csak hogy kb. vegetálj.
Keresd a Optimal Daily Intake (ODI) mennyiségû multivitaminokat.
Sajnos itthon ilyen nem kap engedélyt nagyon, így hiába keresed...

Na csákó!


En kifejezetten nemvagyok gorcsolos ember. eddig nem volt ra pelda. Csak jobb megelozni a bajt. Igaz en nem tekerek annyit, mint Pinyo. S elvileg faradtan is kell tudnom 50 kmt tekerni [meg 90nel sem volt gorcsom 45-45 terep-aszfalt]. Majd ha megerosodok, akkor majd gyorsabban fogok tekerni, akkor lesz majd gorcs:)