Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Please log in to reply
970 replies to this topic

#241
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
Off:

Ma este tizkor szep csendesen betoltom a Krisztusi kort;) Remelem hamar felgyogyulok [mar mennek bringazni, de meg nincs mukodokepes 2 kerekum], s akkor lehet tolni neki a HHHn-Budai hegyekben.

#242
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 posts
holnap azaz csüt.délután felnézek egy körre!jön valaki tekerni?olyan 3után leszek a pályán...


gyí-gyí-gyí

#243
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
Csütörtökön nem tekertem sehova. Amúgy arról ismerszek meg, hogy rendes munkahelyi galléros ing van rajtam felül + hátizsák. Most már egy szürke Pyxissel nyomulok.

A fibrillárásról jut eszembe, kellemesen fárasztó tud lenni a nagyköves felfelé. Tegnap épp nem sikerült, mert a kiszélesedõ felsõ részén elkapartam.

#244
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts

Túl dús volt a vegetáció, összeérõ magas füvek, nem sokan használhatják..

Sorry, tavasszal jártam ott utóljára kiváncssiságból, akkor még simán járható volt...

Viszont a szélzsákos hangártól induló uta(ka)t megnéztem..

DM elõtt kicsit megfibrilláltattam magam, felmentem én is, picit arrébb van a kõháztól. De szerintem te is ott mentél fel...tavaly mélyebb vízmosások voltak benne szerintem, most azért kivitelezhetõbb.

Majd csaphatnánk egy közös tekerést, végre kezdünk felépülni (bringám és én :)) a DM schockból...
Eddig csak futólag találkoztunk... a múlt héten csütörtökön pl ne te jöttél velem szemben a ism. katona sírjánál?
Olvastam a farkastorki megmozdulásodat, kemény vagy!

#245
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
Hurka, meg akartam nézni azt a kék háromszöget, a HHH útról gondoltam, hogy legurulok az aljáig, de már 100 méter után visszafordultam. Túl dús volt a vegetáció, összeérõ magas füvek, nem sokan használhatják.

Viszont a szélzsákos hangártól induló uta(ka)t megnéztem, és kettõt is találtam. Az egyik közelebb van, k. meredek és csurom gurulós kõ az egész, lehet hogy tavaly még jó volt, de most elég reménytelen. A másik út közvetlenül a kõházikó felett megy, ez is keresztezi a singletrack "szintutat", és alapvetõen földes. Az eleje meredek és vízmosásos, de kellemes rekreációs emelkedõ. Meglepetésemre a sárga jelzésbe torkollott, ezt az ösvénykapcsolatot nem ismertem.

#246
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Jobbulást Kacsa!!!

És, hogytörtént a dolog?

#247
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
megvan a bringa.
amit latok rajta:


1.kormanyszarv jobb felen elhajolva
2.kormany elgorbulve. pont annyira, hogy ne legyen mar biztonsagos
3.bal hajtokar a tamvillahoz behajolva
4.valto jobb oldalt kullokig behajolva
5.majd ha szet lesz kapva kiderul, hogy a bal oldalrol kapott utest a hatso kereknel a tamvilla megsinylette-e

ez olyan 35e ft kb


#248
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts
Mielõbbi felépülést Kacsapajti!
Nem maradsz le semmirõl, idén csak iszabbírkózásra futja az égiektõl, mesteri idõzítéssel a verseny-hétvégékre :-(. Már uncsi. Bringám se komálja.

#249
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 posts
Nem akartam elõzõhöz írni, ahhoz képest jelentéktelen probléma, h múlt vasárnap (alapvetõen egyéni) pályabejáráson eléggé széthajtottam magam, éjjel sikerült vhogy megfáznom, náthásan bejártam melóba, úgyhogy most nam csak az esõ csöpög, hanem orrom is.

Szal tõlem DM-en lehet sár, akármekkora de lehetõleg napsütéssel, meleggel.

Tegnap este voltam HHH-n, pontosabban Nyéki-hegyen és NO sár.
a második p néma!

#250
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 posts

tudokapacitas...nekem 1db-ig kimarad a HHH,mert csutortokon sikeresen elutottek.a kocsi xelvedoje betorott,bringan hajtomu csere(tobbit meg nemtom),sisak megtorott,bordaim3helyen is. ha minden okes, s tudoben nem lex szovodmeny,akkor vasarnap mehetek haza a korhazbol.

Ajajajajajj!
Olvastam BB fórumán vmi horrort, de próbáltam úgy értelmezni, hogy a bordák a hajtómûnél törtek el..., meg olvastam, hogy voltál futni és nem néztem dátumokat...
Jobbulást, a lehetõ leghamarabb, drukkolunk neked.

Leírod, majd hogyan történt? Sérülésekbõl kiindulva, Te és Paci, durva lehetett.
a második p néma!

#251
RideSTRONG

RideSTRONG

    vendég

  • fórumtag
  • 46 posts
Hûû....... Kacsa, jobbulást neked!
Azt hiszem, ez mindannyiunk rémálma. Legyél túl rajta mihamarabb!
"Minden fejben dõl el..." LIVESTRONG, THINKSTRONG, RIDESTRONG!

#252
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
Vaz. Jobbulást. :-(

#253
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
tudokapacitas...nekem 1db-ig kimarad a HHH,mert csutortokon sikeresen elutottek.a kocsi xelvedoje betorott,bringan hajtomu csere(tobbit meg nemtom),sisak megtorott,bordaim3helyen is. ha minden okes, s tudoben nem lex szovodmeny,akkor vasarnap mehetek haza a korhazbol.

#254
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

tehát ha felértem, akkor még nem vagyok túl a nehezén? a szinteket nézve azt hittem, hogy a rövidtávnak csak az eleje nehéz, és onnantól már nem dögleni meg.

Sajna még nincs verseny tapasztalatom, és nem igazán tudom mire készüljek.
Egy fél versenyt mentem már Crosskovácsin, de ott feladtam a nagy sár miatt.

Remélem ezt legalább végig tudom majd csinálni :)

persze az a legnagyobb szint egyben, de az egy lankás aszfalt, pont jó bemelegítõnek....a többi terepen van, nincs már ekkora mászás, de lehet benne ami rövid de combosabb mint az eleje....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#255
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
En tegnap kivetelesen futni voltam. Gondoltam a tudokapacitast es allokepesseget novelem. Jolesett noha csak 4 km [5:08as kocogos km-atlaggal]volt, de igy is 12 perccel gyorsabb voltam mint januarban:)

#256
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 posts

az a lájtos része....:)


tehát ha felértem, akkor még nem vagyok túl a nehezén? a szinteket nézve azt hittem, hogy a rövidtávnak csak az eleje nehéz, és onnantól már nem dögleni meg.

Sajna még nincs verseny tapasztalatom, és nem igazán tudom mire készüljek.
Egy fél versenyt mentem már Crosskovácsin, de ott feladtam a nagy sár miatt.

Remélem ezt legalább végig tudom majd csinálni :)
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#257
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts

edit: a szélzsákos kõépületre gondoltam ami a reptértõl a HHH felé van.


Igen a szélzsákos épület az.

#258
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 posts
tegnap megtaláltam az utat felfelé ahogy mondtátok. köszi! érdekes élmény volt felfelé menet kapaszkodva, hogy volt olyan elvetemült, aki 2x tette meg a távot, amíg én 1x :)

Lefelé viszont sikerült eltévednem az erdõben. a kék jelzésen szerettem volna lejutni a Bécsi út felé, de valahogyan sikerült letérnem az útról, és bekeveredtem egy susnyásba. Nem volt semmi. A cangámmal a hónom alatt kúsztam lefelé a bokrok alatt, míg kijutottam egy dózerútra. Érdekes élmény volt, kicsit beszartam, de nem volt vészes. :)
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#259
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 posts
üdv!

csütörtök délután egy DM-nevezéssel egybekötött "edzés"-szerûséget próbálok elkövetni a HHH&környékén.4-5 körül.még valaki?!?:)

#260
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
Hmm, egyiket sem ismerem, illetve a hangár felett valami gurulósköves meredek rémlik. Nem ott szoktak mászkálni a siklóernyõsök a csúcsra?
edit: a szélzsákos kõépületre gondoltam ami a reptértõl a HHH felé van.