Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szilásvárad Maraton-Május 26.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
114 hozzászólás a témában

#1
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Picit a szög. És a másodikon, a ...
De nem is!
Feladat: tíz apró különbség van elrejtve a két képen. Találd meg õket!  ;)

#2
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
No de mi a különbség a két ez és ez között. Próbálom kitalálni, de nem látom.  ???

#3
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
A lényeg:
ez és ez
Mosás után és láncs nélkül, de a helyzete érdekes!  ;)

#4
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Jóreggelt!

Végre van netem... :P

Nah én is ott voltam... reggel, mikor megérkeztem Balibával szilvásra már elég xarul voltam (hányás etc), valszeg az idegesség miatt. Aztán lensverrel nagyjából együtt felértünk bánkútra, és én úgy döntöttem, hogy inkább begurulok a célba a 45ön (amikor még én értem az elsõ frissítõhöz meglepetésemre volt minden bõven). Amikor elindultam lefelé, egy kis aszfalt után jött egy jó köves rész. Mondom ha már erre megyek húzzunk bele jobban. Eredmény: felütöttem a hátsót de rendesen. Mondjuk ezzel nem is lett volna gond. Csakhogy: a pumpa nem bírta benyomni a belsõ szelepének kis pöckét (valszeg a magas felni miatt), így nem tudtam felfújni. Egy ideig próbálkoztam egyedül, majd végül elkezdtem leszólítgatni az embereket. Kb. a 4.nek volt megfelelõ pumpája. Így 50 perc alatt meg is lett volna ez a kis szerelés ::) . Azután nagyon bepöccentem, és mentem ahogy csak tudtam. Talán emiatt nem vettem észre, hogy voltak "durva" részek. Egyáltalán nem tûnt fel, nekem. Sztem a pálya teljesen "okés" volt. Végül megérkezetem esés nélkül, a befutónál gondolom "egy csöppet" érdekesen néztek rám, hogy fehér rajtszámmal csak úgy begurulok, amikor még vinczeffyék sehol...

Érdekesség: vagy 3 megroppant hátsó xt váltót láttam... miért pont az xt-k törtek?

Üdv:
BRUCE

u.i.: respekt 100as teljesítõk!

#5
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
thommy: Persze, hogy ismerem Bogdánt. Gyere és iratkozz minnél hamarabb be. Minden szombaton szoktunk/szoktak (mikir hogy érek rá) menni tekerni is, úgyhogy ha van kedved gyere!  

#6
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Anak, szuper vagy! Gratula a helyért, nagyon jól  mentél! Azért 186 emberbôl 32.-nek lenni, az már szép!
Szuper lehetett az a nap is,amikor 188-at tekertél. De azt ugye betonon mented?

Szilvásról fotók vannak még itt is: http://www.freeweb.h...maraton2002.htm  bár nekem igen furán jön be az az oldal. Remélem  nektek nem.

#7
Anak

Anak

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
Sziasztok!

Kedden jöttem haza, tegnap sok meló volt, ezért nem írtam még és a képeket is csak ma sikerült felrakni. www.tar.hu/anak címen találhatók.

Gratula mindenkinek aki ott volt és végig ment.
Nekem egész jól ment, még az esõ elõtt beértem a célba. Imivel ittunk még egy kávét mielõtt a szállásra indultunk volna, így aztán mi is jól megáztunk, de azért ez közel sem volt akkora baleset nekünk, mint azoknak akik kint voltak még a terepen. A eredményem számokban: 5:18:38 alatt
mentem végig, helyezés összetett: 42., kategórián belül: 32.

Jó volt a társaság, csak a kaja volt kevés ahol vacsoráztunk. :)
Én még vasárnap eltekertem Ózdra a rokonokhoz,
hétfõn pihi egésznap, aztán kedden hazatekertem Pestre. Mivel nem a fõutakat használtam, így egy kicsit több idõbe került és hosszabb is lett az út. (188km és 10 és fél óra) Viszont nagyon szép helyeken jöttem, így aztán megérte a több tekerés. Meg a kamionok sem ütöttek el. :)


Anak

#8
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
Hali srácok!


Ezt is elb...tam! Nem mondom meg, mennyi idõ alatt volt meg a 100, de sok, és a sok állással szúrom el mindig  >:(, mert pl. Csillebércen nem sokkal lensver mögött voltam, igazából a nagy távokon nekem nem a fizikai terhelés a durva, hanem az idõvel való gazdálkodás! Mer'hogy azé' mászni mászok, szerintem nem rosszul, meg lassan lefelézni is megtanulok satufék nélkül.  :-/


Na sok  :-* és gratula mindenkinek, aki akár csak elindult!!
Karen

#9
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Luki:Akkor lehet,hogy találkoztunk is?Bogdánt ismered?Én is pont a Nagy S.E.-hez akarok beiratkozni.Remélem Zalaegerszegen sikerül is!
Azt tényleg jó lenne tudni,hogy hol lesz itató,mert akkor a tevejellegû emberek nem járnának úgy,hogy teleisszák magukat,és szarul lesznek,holott még van egy itató a célig.Meg jó lenne,ha sima víz is lenne minden itatón,mert sokan nem bírták a színes italokat.Megnéztem az eredményemet:(Hát ezt jól elszúrtam >:(,de majd a DM-en törlesztek,vagy olaszban:)
Üdv:Thy

#10
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
ha komolyan gondoljátok ezt a bükki dolgot, Répáshután tudok olcsó szállást a bátyámnál.. az aláirásomban a linkre kattintva további info.


#11
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Baliba: Nem mindenki elõzött meg én például mögötted értem célba!  ;D Ha ez vígasztal!

#12
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Bocsi néha dolgoznom kell, még nem böngésztám át a topikot.

#13
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Lens:
Jaja!

Era:
Hát most már három részes szegényke! Asszem leírtam, hogyan történt, de ha kívánod...

#14
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Lens: Ez nem is rossz ötlet :D

#15
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
ASzta, nem romlasz, csak elfeleded mindig, hogy sebesült a kezed, hisz még csak nemrég váltál ki a RokkantKoalaícióból!  ;)

Mindenki, aki ott volt, és a táj szépségeit is észrevette (pl. Era)! Kéne csinálni valamikor a nyár folyamán egy közös, néhány napos vakációt ott a Bükkben. Tényleg olyan szép ott a táj, hogy fel kéne deriteni a hegyi utakat, és komótosabb tempóban megcsodálni e hegység látványosságait. Megéri!   :-*

#16
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Lens: Én meg romlok. Én fél órát kaptam tõled. Szegeden csak 15 percet...  ;D ;D Grat!

AsztA

#17
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Üdv Megyo: Szóval megvagy. :)
Isten hozott!
Gratulálok Neked és mindenkinek, aki végig csinálta a távot, amit eltervezett magának.
Charon: a szüleid tündériek, köszönet a segítségükért.
Lensver, Trifo, Anak, AsztA, Csibe és mindenki aki a vonaton kellemesebbé tette az utazás unalmát: élevezet volt veletek.
És annak a srácnak is üdv, aki inkognitóban beült közénk és utólag kiderült, hogy 2. lett a kategóriájában.

A verseny ismét nagy élmény volt. Az általam birkaszellemnek nevezett hangulat átragadt a barátnõmre is, aki csak kísérõnek jött és végül a mezõny végéhez csapódva végig csinálta az egész 45 km-es távot. (Pedig õ soha nem teszi le a kerekét az aszfaltról.) Hihetetlen!!! Micsoda erõ van ekkora tömegben...

Lensver, Anak, Thomy: Gratulálok a szép eredményekért. Szuperek vagytok.

A verseny szervezésérõl annyit, hogy a pálya tökéletes volt, a jelölés hibátlan, a vonala meg számomra könnyû, mert a véget nem érõ tolás után akkora gurulás volt, hogy mire beértem a célba, kipihentem magam. Egyetlen bajom volt, de az nagyon fájó, hogy az elsõ frissítõ állomás olyan messze volt, addigra már minden lé kifogyott belõlem és a kulacsomból is. És mikor végre megérkeztem a frissítéshez, nem volt víz. Már egy nagyobb tömeg várakozott, mire megjött a víz, tülekedés, nyomulás. Hát nem erre számítottam. Lehetett volna útközbe még rakni egy itatót az emelkedõ alá (a közben csipegetett finom erdei szamóca nem bizonyult elég frissítésnek), a táv ugyan nemvolt sok, de meglehetõsen tikkasztó és idõigényes. Az a tolás gyilkos volt. Aztán gurultam egy kicsit és lám, egy újabb frissító állomás, nem is értettem, most meg mi ez a kánaán, meg hogy minek is ??? Az a köves nyálkás ösvény leszállásra kényszerített, de nem éreztem rosszul magam, mindenki más ezt csinálta, miután megláttunk egy össztelós srácot, aki akkorát esett, mint egy ólajtó. Azután viszont jött az az élvezetes erdészeti út. Hihetetlenül jó volt és a célig kitartott 8)
Azt sajnáltam, hogy száguldozás közben nem tanulmányozhattam a park szépségét, de tolás közben, mikor rájöttem, hogy csak az elõttem lévõ kerekét bambulom, rávettem magam, hogy igenis nézelõdjek, mert gyönyörû helyen vagyok.
Ja és még egy kis meglepetés. Az az ördög izé vége felé, aminek nem akart vége lenni, tolás közben megcsörrent a telefonom, (alibi a pihire) anyukám hívott, hogy boldog gyermek napot kívánjon.  :) Ezután azoknak a kis férfiembereknek, akikkel együtt közdöttem a bringát felfelé elújságoltam a hírt és nekik is boldog gyermek napot kívántam.
A célban nagy örömömre volt a kedves fogadtatás, és utána már én is csatlakoztam a várakozókhoz. Hozzám még kegyes volt az idõjárás, de a 100-asokat nagyon elkapta. Így nekik többszörösen nehéz lett a pálya. Gratulálok nekik. (Charon: mit csináltál azzal a váltóval?)

Hát ez volt az én élménybeszámolóm. Bocs, hogy csak ma, de hétfõn inkább otthon maradtam.

#18
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Lensver:
Fejlõdök! Már csak 12 percet versz rám 100-on!  ;)

#19
Ginger

Ginger

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Én mobil zuhanyozóknak is örülnék az ilyen versenyek céljánál, hogy ne kelljen még hót mocskosan órákat ücsörögni az eredményhirdetésig és hazáig az autóban, vonaton stb.

#20
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
VÉGIGCSINÁLTUK EZT IS!!

Igaz, nem a legelõkelõbb helyen, de ennyi edzéssel, a táv volt az ellenfél, és vesztett!!

Én személy szerint élveztem, és nagyon tetszett  a maarton, bár az esõ nem igazán volt kegyes hozzánk :'(

LUKI: NAGYNYOMÁSÚ MOSÓ (STERIMÓ) akár 2-3db
LEGYEN A BÜKK MARATONON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lehet ilyet kölcsönözni is, vagy kölcsönkérni, lízingelni, neagyisten vásárolni!!!

Kell, mert az idõjárás kiszámíthatatlan!!

Részletes élménybeszámolót most az idõ rövidsége miatt nem tudok írni, de
mélységes mély tiszteletem az ÉRMES hölgy versenyzõnkne, és MINDEN EGYES BMFT TAGNAK akik végigcsinálták a 45-öt, és a 100-at! Az egyetlen dolog, amit zokon veszek, hogy szinte mindenki elõttem ért be, de innen csak fejlõdni lehet...(akár visszafele is  ;D).

Üdv,

Baliba