Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Alacson és Magas-Tátra, 1 hetes út !!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
49 hozzászólás a témában

#41
istvanmezei

istvanmezei

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Szasztok arcok!  8) ??? ;D

Kezdek reménykedni, hogy összejöhet egy jó 'kis' csapat 2002 nyarára!!  :DSzóval ugyan Gdanskban tényleg lenne kéró, de ha nem akartok addig menni, nekem 8 csak toljuk a kerót!  :P :P:PMindenesetre Szlovákia és Lengyelország nagyon szép!, de ne feledkezzünk meg róla: lesznek kisebb emmmmmelkedõk  >:(is. Természetesen az idõponttól függ, de ha engem kérdeztek: a camping jól összehozza a társaságot. Ha ötlet/hozzászólás van, írjatok a freemailemre is légyszi, mert nem mindig jutok el a fórumig! Köszi,

Szevasztok hopplahopp hey!

István

#42
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
2002 nyárnál hamarabb semmiképp!

Akkortájt érdekel... 8)

#43
vendég__*

vendég__*
  • vendég
:)

Na akkor hozzászolok.:))
Kár hogy neked vegetért a kerékpáros szezon az idén, de sebaj, én azért még tekerek ezerrel.
Jövöre a túrába benne vagyok én is és remélem tényleg összejön egy jó kis csapat.
Kéne e-mail cimeket cserelni,nehogy lemaradjunk valami fontosabb inforol.

üdv néktek

               Tamás


#44
zsolti

zsolti

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Hali!

Nekem tökmindegy csak tekerjek valahová.
A részleteket még ráér megbeszélni.
A Tamás is ideszólhatna, hátha összejönne egy jó csapat.

Szeva, Zsolti.

#45
istvanmezei

istvanmezei

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Szeva!

István vagyok és csak most (nov. 05.) regisztráltam és olvastam a leveled. A túra engem is érdekelne a jövõ év májusától. Ha esetleg lenne kedvetek elmenni Gdnask-ig, akkor ott valószínüleg tudnék frankó szállást (családiház) INGYEN!!
Szóval, ha még jövõre is benne vagy, akkor értesítsük egymást idõben. O.K.?

Üdv: István :D

#46
zsolti

zsolti

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás

Üdv Tamás.

Bocs, hogy ennyire késõn reagálok, de mostanában ritkán kerülök gép elé. Meg aztán számomra Augusztus végén sajnos vége a bringaszezonnak. :(
Szóval ebbõl az útból már csak 2002-bem lesz valami, úgy május vége, június eleje tájékán.
Tekerés részemrõl csak aszfalton, egy nagyobb motyóval.
Szállás: Pontosan nem tudom. Szerintem a Zimmer Feri lenne a legjobb megoldás, de a kempingtõl sem riadok vissza. A jövõ nyárig még ráér eldönteni.

Néhányszor én is voltam túrázgatni és ezért szeretnék menni kétkerékkel is. A fõutakot természetesen el kell kerülni ( az elsõ és az utolsó kb 30. kilcsi az egyedüli probléma )

 Zsolti


#47
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szia

Engem érdekelne az ut ,akár iden is .
Hogy gondoltad a dolgot???
Pontos utvonal , szállás hol? menedékház ??
Jártam párszor a Tátrába hegyetmászni ,ezert is erdekelne a dolog.
Nagy cuccal akarsz menni vagy csak 1 kis zsákkal és sok koronával???
Egyátalán azokon a helyeken amerre az utat tervezted lehet bicajozni?? TANAP mit szol hozzá??


               Tamás


#48
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Üdv!

Az ötlet hibátlan!
A baj csak ott kezdõdik, hogy idén nekem sem jön össze.
Az arány eddig 2-bõl 0 sajna. De igéretet tudok adni egy esetleges jövõbeli tekerésre.

Felfele használjatok felvonót  ;D ;D ;D

Üdv: Baliba

#49
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szaszka!
engem baromira érdekelne... csak...  :'(
idén polgári szolgálatomat töltögetem mint hülye gyerek a NETrõl 10b/s-kel az anyagot...
Úgy hogy nincs szabadidõm rá...

De ha esetleg majd jövõre is nyomnád arra az ipart, akkor jelentkezem!
;D

Jó túrhát... ööö... túrát!
Csõváz és hátszél kisérjen majd utadon!
Paraferee voltam...


#50
zsolti

zsolti

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Üdv mindenkinek!

Már régóta tervezem, de most már tényleg meg szeretném csinálni ezt a túrát. Lényege: Vonattal kimenni Szlovákiába, (Zvolen), innen indulva áttekerni az Alacsony-Tátrán. Majd a Magas-Tátra déli oldalán Poprádig, át Lengyelbe (Zakopáne). M.-Tátra északi oldala, vissza Szlovákiába, déli irányba Zvolenig és vonattal haza.

Kb. 1 hét alatt, kényelmes, szétnézõs, sörözgetõs túra. (Emelkedõk azért vannak!!)

Szóval ehez keresnék valaki társat, mert egyedül nem az igazi.

Hali, Zsolt Heves megyébõl.